Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

1. nov 2004 17:28

pozdrav! Vsak ponedeljek nas je več, super. Dobrodošle vse. Si sploh ne zapomnim več vzdevkov, tako da ne bom pozdravljala poimensko ampak kar vse skupaj, da katere ne izpustim. Aisha3012, kruha se ti ni potrebno izogibati. Boš videla, kako bo šlo. Jaz imam včasih prav potrebo in pojem kakšno polnozrnato žemljico (obožujem sosedovo pecivo) pa še za kosilo v takšnem primeru poješ dosti manj. Glede jedilne čokolade-panta le te naj bi bila v tem, da preprečuje alergije (ali nekaj podobnega) tako da jo je pametno pojesti. Tudi meni ni preveč dobra, ker je zelo sladka, ampak jo pojem pred pecivom, da si potem "popravim" okus. Glede žoge. A jo že ima katera od vas. Če da, kako se obnese? Lp, maychi

kaisa  

član od: 16.9.2004

sporočila: 5

1. nov 2004 19:19

pozdrav toliko strani, da res nimam časa brati! pred časom sem shujšala na željene kilograme in jih uspešno z ločevanjem živil držala dve leti. sedaj pa imam spet težave. zredila sem se za osem kilogramov in sem nesrečna, da je kaj. rada bi se lotila uspešne diete. prosim za pomoč... kaisa

kikis  

član od: 6.10.2004

sporočila: 14

1. nov 2004 19:54

Pozdravljene Zoya in Aisha3012 in seveda tudi ostale! Veseli me, da ste se mi pridruzile na danasnji dan. Jaz sicer danes nisem najbolj pridna, ker sem poleg jogurtov pojedla se marsikaj drugega, ampak dober je, ne morm pomagat ko pa je praznik in sladic polno mizo. Jutri bom kar nadeljevala s skrobnim dnem in potem pridno vztrajala. Tehnico sem ze pospravila tak, da se bom tehtala le na vodni dan. Drgac sem se po petkrat na dan in ko so se kg ustavili mi je kr pobralo voljo in sem ga spet zacela srackati. Se cujemo ko bodo tu prvi rezultati. LP kikis

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

1. nov 2004 19:57

ojla kaisa! mene zanima, ali si se kljub temu, da si se držala ločevanja živil zredila? Meli

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

1. nov 2004 21:18

Mici33: v treh mesecih (od marca do junija) sem shujšala 16 kg, zdaj delam drugo turo, ampak še trebušnjake zraven. In to mi je zelo pomagalo zmanjšati trebuh v kratkem času, a pojavila se je odvečna koža. Spet se bo treba začet mazat, kar zelo pomaga. Koža se mi je ekstra razširila med nosečnostjo, ko so mi nastale po 1cm široke strije in vem, da to ne gre skupaj kar na hitro. Vem, da vas je tukaj veliko, ki imate rade kostanj. Pod drugo temo sem napisala lahek način za pridobivanje kostanjevega pireja. Lp Sy

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

1. nov 2004 22:15

Živjo! Pa sem spet tu. kar ne morem se premagat, da ne bi šla pogledat kaj ste kaj na novo napisale in danes imam spet ogromno za prebrat. Ja, Rožica, a nisva eni ubogi revi s to ščitnico. Mene včasih tko matra da je za znort. Ful čutim en cmok v grlu, ki ga ne morem "pojesti", pa težave z dihanjem,... Kako pa ti občutiš te težave s ščitnico? A mi lahko zaupaš koliko si stara in kdaj so se ti pojavile te težave? No, tud mene skrbi kako bo z odvečno kožo. Upam, da mi ne bo kar dol visela, saj se pridno mažem s kremo, ampak trebušnjakov pa še vedno ne delam! Sem kar jezna nase , a če nimam toliko časa! Na orbitreku pa sem vsak dan , no ja, razen ob petkih, ko pa grem za eno uro na aerobiko. A ni to še boljše? Ja, tanove za vas pa tud en nasvet: ne obupat prvi teden, ker po 14. dneh je že vse lažje. Jaz sem imela danes 15. dan - OH in vse kar sem danes pojedla in spila je bilo pol manjšega ananasa za zajtrk, nekaj slanega peciva za kosilo, dva koščka marmornega kolača in pol rebre jedilne čokolade za večerjo(men se zdi pol čist dost da preprečim baje ene alergije) in tri litre in pol navadne vode. Pa nisem čist nič lačna! No, se še beremo! Lep pozdrav verjetno samo do jutri kokos

Zoya  

član od: 1.11.2004

sporočila: 2

1. nov 2004 22:46

Sy, 16kg??? MA ne morem verjet. Kaj lahko približno vsaj napišeš cifre od prej in sedanje??? Mene zanima če jeste bel kruh al polnozrnatega pa če pazite, da za sladico jeste kaj z oznako "light"??? Ima katera izkušnje s sojinim mlekom?? Čeprav je baje mleko prepovedano uživati za čas diete..zato pač naj bi se kava pila čisto črna. Mater, verjetno že spite. Lahko noč vsem skupaj, pa sladke sanje Zoya

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

1. nov 2004 23:38

Pozdrav! Bolj ko prebiram o 3MD dieti, bolj sem zmedena. Lepo se sliši kolko ste shujšale, vendar si ne znam predstavljat, da bi celo življenje ločevala živila. Do lanskega junija sem imela kar nekako normalno težo. Takrat sem namreč nehala kaditi. Na 5 viška (kar ni bilo tako hudo), se je nabralo v zelo kratkem času še 13 dodatnih. GROZAAAA!!!!! Sedaj bi seveda rada shujšala za 18. Uspela sem jih sklatit 6, za ostalih 12 pa ni volje. Mi lahko katera da kakšen dober nasvet?? Baj! Meli

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

2. nov 2004 0:53

5 mesecev po dieti, teža mi niha kila dol kila gor, pa čeprav včasih mal pomešam pa pojem kej skupej, recimo krompir pa meso, drgač se pa človk tko navad kombiniranja da ni težko :) Marjeta Žniderčič

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

2. nov 2004 7:19

2303 se mi zdi, da ko se navadiš ločevat kar nekako gre, sigurno z manjšimi in večjimi prekrški,mogoče je dobro, da po dnevu ko pretiravaš uvedeš kakšn sadni dan, pa se par dni držiš diete, da se ti želodček pokrči. Tako se jaz vidim po dieti, kako bo pa kruta realnost pa raje ne bi. Drugače sem pa tudi jaz prenehala kaditi in na veliko podlage naložila še nekaj kg gor, kar je pomenilo, da ni bilo nič več za obleči in sem prišla na to stran, jo nekaj dni brala, si naročila knjižico in skočila v dieto. Sy vprašala sem te zato, ker sem imela v spominu iz branja starih pogovorov, da si nekje začela okoli moje teže, pa me je zanimalo kaj lahko pričakujem, če bom še naprej tako pridna in resna. Vse čestitke tebi za dosežen uspeh in za voljo in moč, da nisi zaspala na lovorikah. Koža je pa tudi odvisna od kvalitete, zato imam upanje, da bo šlo tudi tokrat kr skupaj- enkrat sva s kolegico shujšali- jaz za 20kg- pa ni bilo težav s kožo- se je krčila. Kar pa seveda ne pomeni, da nisem v teh letih pridelala strij na nogah, ki se hudo vidijo, ko človek prične z dieto- dokler sem bila zalita je bilo ok, sedaj se mi pa zdi da se vsak dan bolj kažejo. Sy ali nisi ti enkrat naredila ene tabele, koliko vas je in koliko hujšate? Je bil mogoče kakšen zaključek tega?? LP mici_33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti