Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

28. okt 2004 22:53

Ja, punce, no! Tud če boste imele dieto, ki bo šla čez novo leto in do jaunarja ter še dlje... itak da se kdaj pa kdaj ne boste držale diete zaradi nekih svojih vzrokov (skoraj nihče ne zdrži 3 mesece tempa brez prekrška). In... vsaj na silvestrovo si odmislite tisti "alkohol prepovedan v kakršni koli obliki". Tako na trdo pa tudi te diete ni za jemat. Drugače pa POGUMNO naprej! HOP v nove hlače vedno lažja Sy

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

28. okt 2004 22:56

Čer, Najprej hvala vsem za nasvete glede trebušnjakov. Sem se pač navajena matrat, drugače mislim, da nič ne prime. Slončica, kakšni pa so trebušnjaki za spodnji del trebuha? Daj povej, zdaj sem tako navdušena ko se ni treba tako matrat. Danes sem imela OH dan in za kosilo sem pojedla čisto malo, ker sem imela v planu pozno večerjo. K sreči ni čisto nič smešno zgledalo ko sem naročila samo puranov zrezek in mešano solato. Sladico sem odklonila, češ da sem sita, bojim pa se, da je kdo slišal kako mi tečejo sline :o)) Jutri je na vrsti škrob in naredila nam bom prebranac in kupila sem kar tistega v konzervi, da bo kosilo hitro pripravljeno. Ja, Maychi, se strinjam. Tudi malo spodbude pri trebušnjakih ne bo škodilo. Kar tako naprej punce, jaz grem pa zdajle migat. Danes 2 x 30 in hej, to je že 60 trebušnjakov. Toliko jih nisem naredila od ur telovadbe v gimnaziji :o)) Še enkrat hvala za vse, ne veste koliko pomeni malo prijaznih besed. Lahko noč! Marina5

mary  

član od: 30.7.2004

sporočila: 43

29. okt 2004 9:18

Čaw! Pred enim mesecem sem končala 3md pa sem vam obljubila da vam malo poročam kako bo po enem mesecu . Teža je ista, mogoče celo malo manjša :) . Ker sem vegeterjanka se mi posebnega ločevanja ni blo treba držat. Jedla pa sem normalno[sicer ne tako kot pred dieto in med dieto] nekajkrat sem si tud prvoščla pico al pa čokolado. Sadje do 12e ure sem opustila, se pa držim tega da do 12ih jem lažje stvari in po 8 uri nič. Upam da bo tudi vam uspelo, držte se pa pridne bodite! :) lp

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

29. okt 2004 10:40

Mrina5. Glede trebušnjakov, si preberi stran, ki jo je že Rožica priporočala pred kakšnim tednom http://www.osebnitrner.com/clanki/tnz.htm Preberi še druge članke, ne samo tega, ker so res dobri in ti dajo misliti. Naj ne bi bilo vaj za spodnje in zgornje mišice, ker pri vseh vajah delujejo celotne mišice. Naj jih niti ne bi delal vsak dan ampak vsak drugi dan... Ma preberi, ti bo najlažje. Jaz jih danes delam v sklopih po 10 pa še te težko, ker me vse boli... Lp, maychi

neznan uporabnik

29. okt 2004 11:02

Mayci, malo sem ti porpavila link, tako da zdaj deluje: http://www.osebnitrener.com/clanki/tnz.htm - pa brez zamere :) dodajam pa se enega http://www.mojtrener.com/index.php?group=lmenu&menu=tr zacetki pri trebusnjakih so tezki - ce komu niso, potem jih dela narobe - dajte roko na trebuh in preverite, ce dela trebuh ali hrbet.. zacetnik pri pravilnih trebusnjakih cuti misice ze po 15ih trebusnjakih - je pa super, ker ful hitro napredujes. tako, da je bolje manj, ampak pravilne trebusnjake in v vec serijah, kot pa napacne in vec. jaz se danes po sadnem dnevu neizmerno veselim pecenega celega piscanca in solate - komaj cakam. pa se to, ali je na sadni dan zelenjava cisto prepovedana? jaz imam rahlo dosti sladkega okusa :) Hvala, veliko motivacije in dobre volje vsem. izziv

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

29. okt 2004 11:12

Izziv hvala, tako je če hitiš in nisi pozoren kaj napišeš. Od sedaj bom vedno vsa 2x preverila. Hvala še enkrat. maychi

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

29. okt 2004 11:25

Oj Marina5! Jaz pa mislim, da so trebušnjaki, ki bolj delujejo na spodnje trebušne mišice in trebušnjaki, ki bolj delujejo na zgornje trebušne mišice, zato, ker jih čutim, ko jih delam. Za spodnje naredim 2 seriji po 36 trebušnjakov oz 4 serije po 16, če ti je lažje. 1. vaja: ležim na hrbtu in dvignem noge v zrak, da so po kotom 90". Nato se dvigujem h kolenom. 2. vaja: ležim na hrbtu, noge iztegnem v zrak ( kot za svečo) in dvigujem k nogam. Težko je razložiti, upam, da boš razumela. Drugače so ti pa punce že velik linkov dala, pa si lahko tam pogledaš, kjer zagotovo še bolj strokovno piše. Mislim, da je pri trebušnjakih važno, da čutiš, kako se dviguješ s trupom (trebušnimi mišicami), roke za glavo so ti le za oporo, ne smeš pa glave z vso silo dvigati. No, to je le moje mnenje. Lp! Sporočilo je spremenil(a) SLONCICA dne 29. okt 2004 11:27:02

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

29. okt 2004 11:58

Jaz sem se odločila, da na sadni dan pojem eno solato- vmes- za kosilo. Ker samo s sadjem sem lačna kot volk, pa sem bila včeraj vseeno zeeeeloooo laaačna zvečer in sem se pometla v posteljo. Veseli me da si tukaj pomagamo in dajemo moč,mimogrede, sem včeraj naredila ene dvajset trebušnjakov... no ja pša dobro uro sem hodila s psom- hitra hoja. Je katera brala Polet?? Opis hujšanja?? Komentar? Meni se je zdelo pametno in sedaj sem dojela pomen sladkih dni, torej MORAM jesti torto in čokolado- super. Danes se držim diete deveti dan in moram reči, da mi je všeč, ker lahkojem vedno nekaj drugega, res ne nea osti dan a vedno drugače, to je super, ker se ne prenaješ in veš, da če se ti danes nekaj zaljubi lahko npr. jutri poješ. Pa gre lažje. Hvala za oporo, ker pa meni veliko pomeni, ko vas berem nazaj koliko ste izgubile vam sporočam, da sem se danes zjutraj pribila do 4 kg izgube. Gremo dalje. Pot je še dolga kajne punce? mici_33

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

29. okt 2004 12:00

Problem trebušnjakov sem rešila s fitnes žogo. Zdi se mi da delajo vse mišice. Imam pa danes malo krize. Ni kaj! Vikend je tu... Upam da bom zdržala... lp malamisha

neznan uporabnik

29. okt 2004 12:23

mici_33 - zgleda, da sva na istem, jaz sem tudi na devetem dnevu :) tudi jaz sem vceraj problem lakote resevala s solato in zvecer sem imela obupno krizo. in ko sem pomislila, da moram danes se do 12 samo sadje jest- ufff. ampak sem zdrzala :) malamisha, ampak tole z zogo je pa res najboljsi trening za trebusne. sem nekaj casa delala, pa sem mal pol motivacijo zgubila, od kar sem se preselila, pa nimam prostora za zogo - grem pa iskat svoj orbitrek ta vikend, da se se malo razmigam, ker sem tudi jaz ena tistih, ki dopoldne sedi v sluzbi popoldne pa na predavanjih. za tiste, ki ne poznate zoge: zal nisem nasla na slovenskem webu nobenega link (morda ga se), ampak tole je ta zadeva: http://www.sissel-online.com/ball_main.php pa se manj je skodljiva kot na tleh. mislim, da imam doma tudi vaje na zogi, jih lahko skeniram in ce katero zanima tudi posljem. lp izziv

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti