Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

28. okt 2004 11:36

Barbolinka ukvarjam se z istimi "težavami" kot ti. Služba + predavanje. Rešim na način, da kosilo prinesem s seboj (imam srečo, da imamo mali kuherček). Na predavanje obvezno nesem s seboj vodo in ko pridem domov pojem še kakšno solato. Kam pa si se vpisala (če ni skrivnost). Letos sem začela s študijem poslovnega sekretarja. Kilogramčki grejo dol, sicer počasi, ampak od idealne teže me loči še samo 2,5 kg!!!! Imam pa še mesec dni 3MD. lp malamisha

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

28. okt 2004 11:46

Malamisha, potem pa imama vse skupno! Tudi jaz hodim na Abituro za poslovnega sekretarja, samo II. ciklus. :))) A imaš danes predavanja? Barbolinka

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

28. okt 2004 12:07

Se mi je zdelo! Nekako se lovima Srečnica, že drugi ciklus! Predavanja pa imam ob ponedeljkih in torkih ter sobotah. Sobote mi na srečo odpadejo (prej sem hodila na UPI in uspela narediti celo tri izpite, katere mi bodo tukaj priznali). Zdaj pa te bom gnjavila! A lahko, a lahko? Predvsem mi manjkajo informacije od študentov višjih letnikov (na katera predavanja se splača hoditi, kakšni so izpiti...). Slučajno veš ali lahko hodim na kakšno predavanje in izpit, katerega nimam po urniku? Kako pa napreduje Linea Snella? lp malamisha

neznan uporabnik

28. okt 2004 12:13

Pozdravljene vse skupaj! Že jaz sem dokaj nova, pa vidim, da imamo še nekaj novejših članic. Dobrodošle in le pogumno naprej! Super ideja za trebušnjake. Se vam še danes pridružim! Drugače se pa danes javljam predvsem zato, da se pohvalim z mojim rezultatom. Danes je moj 13.dan in do sedaj sem izgubila 2,5 kg!!! Bravo meni! Sem full zadovoljna in vidim, da res sploh ni težko. Kot da sem šele včeraj začela. Še malo, pa bo že prvi vodni dan na vrsti! Danes imam B dan, me na mizi (v službi) čaka jogurt za po 12.uri. Doma za kosilo imam pa pripravljene piščančje zrezke, da jih spečem na žaru, zraven pa kuhana zelenjava (brokoli,cvetača in korenček) ter kitajsko zelje za solato. Komaj čakam! Imam eno vprašanje glede jogurta; pred začetkom diete sem v službi skoraj vsak dan za malico pojedla jogurt in polnozrnato žemljico. Sedaj pa komaj čakam na B dan, da si ga lahko spet privoščim. A bi bilo zelo narobe, če bi ga imela za malico tudi kakšen drug dan? Kateri? Kaj pa napitek Actimel? Bodite pridne še naprej. LP, Mojca

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

28. okt 2004 12:35

Malamisha, jaz sem se letos vpisala v šolo ampak kr v II. ciklus. To pa zaradi tega, ker so mi priznali izpite, prej sem hodila na management. Tako, da sem tudi jaz čisto nova in se tudi še lovim. Za I. ciklus pa še moram opraviti psihologijo in pa angleščino. Če imaš predavanja ob torkih imaš pa verjetno psihologijo. Tudi jaz sem bila na psihologiji ta torek! Ja mislim, da lahko hodiš na predavanja tudi če jih nimaš trenutno na urniku. Jaz hodim zraven vas I. ciklusov na psiholigijo in angleščino. Lahko bi se spoznale tudi v živo, ne samo prek spleta! Glede Linea Snelle, jutri grem spet. Ta teden imam vsak dan predavanja razen jutri :((( Eh pa saj bo! Barbolinka

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

28. okt 2004 12:55

JUHICA, hvala za odgovor. Ja, prisla sem do konca 3MD in shujsala za 10 kg. Ce se oziram na ITM, potem imam idealno postavo. Sicer me je pa volja do Reductila sedaj minila, ko sem prebrala o tistem primeru iz Nemcije. Bom raje pri hrani pazila, da se ne zredim nazaj. JamieO

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

28. okt 2004 13:06

Barbolinka mislim da sem te že celo vidla. Na managementu si naredila skoraj vse izpite razen angleščine? Sem ob torkih na psihologiji in je bilo grozno dolgčas! Absolutno za to da se spoznava tudi v živo! Mogoče kakšen torek na psihologiji? lp malamisha

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

28. okt 2004 13:14

Malamisha, poslala sem ti zasebno sporočilce, poglej v beležko! Barbolinka

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

28. okt 2004 18:49

Ojla punce! Tud mene ste spet navdušile za trebušnjake. Sem jih delala kakšne pol leta po 200 na dan pred letošnjim avgustom. Potem sem šla na morje in sem se odvadila. Ta teden sem spet začela z okrog 200-imi in sem imela malo "muskelfibra" dva dni, zdaj pa je že kul. Drugače pa delam trebušnjake v serijah. Najprej delam za zgornje trebušne mišice ( osrednje in stranske), nato se lotim spodnjih. Absulutno so običajni trebušnjaki, pri katerih dvigaš cel trup že zdavnaj out, pa še nepravilno jih lahko delaš. Važno je, da imaš pri dvigovanju trupa vedno za pest prostora med brado in prsnim košem in da imaš rame odprte, ko se dviguješ. Druge umetnosti pa ni. So pa ti trebušnjaki čist na easy, ko se jih navadiš in si lahko vsak dan pred televizorjem vzameš 5 min za njih.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

28. okt 2004 21:29

Živio. A ni zanimivi, kako nas je Petra vse prepričala in smo začele delati trebušnjake. Rabimo še kakšno, da nas prepriča v tek, skakanje s kolebnico...in nam sploh ne bo potrebno biti več na dieti. Od sedaj naprej se vzpodbujamo tudi pri delanju trebušnjakov, ne samo glede diete! Postanem kar malo slabe volje, ko pomislim, da bo hitro konec teh lepeh in toplih jesenskih dni ter da se bodo pričeli deževni. Bo tudi z dieto v teh dneh veliko težje-vsaj pri meni. Sedaj grem na sprehod v gozd, malo nabiram gobe (danes sem jih nabrala za jutrišnje kosilo) ter kostanj-mine ura, dve kot bi mignil. Ko pa se bodo pričeli žalostni in deževni dnevi bo pa kriza. Zaprti v stanovanjih in ure se bodo vlekle...Upam, da bo čim dlje ostalo tako lepo-kljub vremenski napovedi(saj se velikokrat zmotijo). Lahko noč (ne pozabiti na trebušnjake pred spanjem) in se slišimo (beremo) jutri. maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti