Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

14. okt 2004 9:38

Dobro jutro! Lars, super dekle si! Ravno danes imam sadni dan in dala si mi super idejo kaj naj jem danes, ko pridem iz službe! Hvala! Barbolinka

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. okt 2004 11:25

Dobro jutro! Tudi jaz sem prispevala še en recept za slivov kolač na OH dan. Povem vam je super. Spekla sem si ga prejšnji teden in si ga nekaj sprevila v zamrzovalnik za danes. Baje ima zelo malo kalorij. Bi kar rekla, da imajo prav saj so skoraj same slive in zelo malo testa ali pa sem jaz preveč tanko razvaljala testo. Recept sem napisala na forum med recepte, da je bolj pregledno. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

14. okt 2004 12:21

Zdravo! Rožica ob pol 12 dobro jutro? A ta slivov kolač si narediš na OH dan za večerjo ali ga ješ že za kosilo? Jaz si za sladico danes pripravlajm kokosove rezine-za spremembo. Raje si kaj spečem, kot pa da grem v trgovino in kupim že kaj pripravljenega-no razen če res ni časa. Jaz bi si kislo repo pripravila najraje na Š dan, zraven pa krompir...(po mojem je to kot zelenjava in lahko ješ vedno-upam, da se nisem zmotila). Bom preverila, če kaj piše v Rinini knjižici. Lars- ta juhica pa mora biti dobra. Zanimivi okusi...je za poskusiti! Lep pozdrav, maychi

Strupek  

član od: 11.10.2004

sporočila: 12

14. okt 2004 14:41

Čao Tinusa! In vse ostale seveda! Danes je bilo pa lažje kot včeraj. Kar ničesar kar sem ponavadi jedla ne pogrešam. Jutri bodo pa makaroni. A lahko naredim omako z gobicami? Danes si bom pa za vzpodbudo spekla še nekaj sladkega za vzpodbudo za jutrišnji večer. Zelo so mi všeč kučme. Drugače pa se mi zdi, da je najtežje najst nekaj za jesti na OH dan. Makaronov in pizze bo kmalu dost. Kaj ste si pa še privoščile na ta dan? Pa še eno vaše mnenje me zanima. Jest sm čist nora na cedevito. Mislem, da se mi temu ni treba odpovedat, ali pač? No, Tinusa, kako pa moja soborka prestaja prve dneve skušnjave? Lp. Strupek

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. okt 2004 17:11

Maychi sploh nisem videla da je bila že toliko ura. Sem si privoščila kavico in klepet z mojim dragim, ki je bil danes prost in je ful minilo. Res pa je, da sva malo dlje poležavala. Slivov kolač pa sem si privoščila samo za večerjo. Strupek tudi meni je največji problem na OH. A misliš da je pametno danes pečt pecivo? A se boš mogla zadržati brez poizkušanja? No saj to sploh ni vprašanje, preprosto SE MORAŠ! Bo pa jutri bolj slastno. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Strupek  

član od: 11.10.2004

sporočila: 12

14. okt 2004 17:25

Ja rožica, si imela kar prav, drugič moram pečt na dan, ko lahko potem v tem tudi uživam. Me preklemansko muči, da bi mal probala. Ampak zaenkrat se dobro upiram in si dopovedujem, da bo pa jutri toliko boljše. Mislim, da mi bo tokrat uspelo, drugič pa ne smem več tega ponoviti. Lep pozdrav. Strupek

Tinusa  

član od: 13.10.2004

sporočila: 2

14. okt 2004 20:22

Ojla vsem! Strupek: Danes je minilo kot bi mignil, samo sedaj se ne smem pregrešiti. Drugače gre. Najtežje mi je, ker lahko jem, ampak določene stvari. Mi je lažje nič jesti, vem, ni zdravo in nikamor ne pripelje... Kaj lahko jutri jem na OH? Resnično lahko jem pecivo? Kaj pa čokoladne piškote ali čokoladni sladoled? Papa Tinusa

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. okt 2004 22:01

Hojla! Tinusa, seveda lahko ješ sladkarije. Zato je za mnoge ta dan eden najbolših. Za kosilo ja priporočeno kaj drugega, za večerjo pa kos torte, 3 kepice sladoleda ali rebro jedilne čokolade. Ampak samo kos, no pa saj sama veš... Po moje bi lahko tudi za kosilo pojedel rebro čokolade,... ampak meni je bolje, da kaj konkretnega pojem in ne sladkarij. To je moje mnenje, odločitve so na tebi. Glede tega nič ali skoraj nič jesti pa ti iz lastnih izkušenj povem, da ne bi nič več kg izgubila, če nič nebi jedla, ker se telo prilagodi manjšemu vnosu in prične varčevati ( manj porabljati ). Je pa že bolje jesti, se dobro počutiti, pa še kilce gredo dol. :) :) Jaz sem se konec poletja odločila, da izpeljem to dieto, vendar tokrat jem vse kar je pač na jedilniku. A je že katera vidla to stran Osebni trener online? Mislim, da je kar veliko dobrih nasvetov. Poglejte same! http://www.osebnitrener.com/clanki/diete.htm Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

14. okt 2004 22:50

Pozdrav vsem, OH dan, ja. Tudi meni dela največ problemov ravno ta dan. Za kosilo sem imela do zdaj v glavnem špagete, ki jih imam zares rada. Polivke pa so iz paradajza ali pa paradajza in paprike. V začetku sem si želela na špagete le ščepec parmezana, vendar sem to zdaj očitno prebolela. Naredila pa sem si tudi že pogačo in slano pecivo, pa polento (čeprav je menda ne bi smela). Moj problem so večerje! Velikokrat si namesto torte raje naredim špagete, ker mi tako paše kaj toplega in zdi se mi, da se lažje krotim. Ko enkrat zavoham pecivo, me pograbi, da bi pojedla vse kar vidim in komaj se krotim. Čokolado pa si obvezno privoščim. Imam pa eno vprašanje ... ali ve uporabljate graham (in podobne) špagete? In kako je z rižem? Ali jeste neoluščenega ali navadnega na Š dan? Sama imam zelo rada graham špagete, malo manj pa neoluščeni riž. Za mano je uspešen sadni dan in jutri je moj prvi vodni dan. Držite pesti punce! Ob začetku 3md se nisem stehtala, le zmerila in mislim, da se ta mesec ne bom. Bom raje počakala še en mesec ali pa do konca diete. Prvi rezultati so sicer vidni, vendar so mi najožje kavbojke še vedno zelo zelo tesne. Komaj čakam sobote ko bo na vrsti spet meso!!! Ali je katera od vas kdaj na B dan jedla hrenovke, ali so premastne? Se oglasim jutri, vsa sestradana in polna vode :o)) Lahko noč Marina5

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

15. okt 2004 8:26

Na OH dan jem graham špahete z različnimi polivkami, pizzo z zelenjavo, palačinke z gobicami... Namesto sladice pa zadnje dni prakticiram čokolino. Na B dan sem že jedla hrenovkee (piščančje) in je bilo čisto ok. Malo maščobe tako in tako naše telo zahteva. lp malamisha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti