Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

6. okt 2004 8:35

Zivjo, Lars! Zaspana nisi zaradi 3MD ampak zato, ker je zdaj jesen in dnevi so ze hudo kratki . Čapa, kako se pa ti zdaj prehranjuješ? Jaz sem ta teden nemogoča in si mimogrede postrežem s kakšno kombinacijo kot je npr. kajzerca s pašteto.... Drugače pa količinsko sigurno ne jem toliko kot pred 3MD. Danes imam za dopoldne s seboj grozdje in mandarine, za kosilo pa sem si prinesla v termoski sojino mleko ter muessli. Tako sem se navadila, da imam sedaj kosilo v službi, da si sploh ne predstavljam več kako se vozim s praznim želodčkom domov in potem vsa lačna navalim na kosilo... Čestitke Afrodita! Toliko sem jaz izgubila po enem mesecu. Ben, čestitke tudi tebi. Nisi prvi predstavnik moških tukaj, prej sta bila še 2; Dušan in Matjaž, a sta se odpravila v ilegalo JamieO Sporočilo je spremenil(a) JamieO dne 06. okt 2004 08:38:24

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

6. okt 2004 9:20

Tudi jaz sem odkar hujšam zelo zaspana. Meni se zdi, da je to podzavestno, bolje da zaspim ob devetih, kot da še dve ure tuhtam kako sem lačna kaj bi jedla. Moram vam povedati, da v teh dneh, če dočakam 22 uro je že uspeh. Ampak bolje, da ob pol desetih spim, kot da prežvekujem kakšen sendvič - v resnici ali v mislih. afrodita

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

6. okt 2004 11:42

Hojla! Jutri imam sadni dan,pa meje že vse minilo,ko sem v delo-dom prebrala da 1 srednje veliko jabolko pokurimo po 12 minutah hoje.Jaz jih že sedaj toliko pojem ,da je najbolje če se neustavim cel dan. Sem sklenila,da od danes ne berem nič več na to temo-aja še nekaj vzpodbudnega baje da sok grenivke pospešuje hujšanje.Drugače pa kar gre,samo ne vem kaj bomo jedli cele 3 mesece. Lep dan vsem. Sporočilo je spremenil(a) jesen dne 06. okt 2004 13:26:05

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

6. okt 2004 11:56

Oj punce! Danes sem se po 1. mesecu tehtala in je šlo kar lepo dol- 5kg. Sem zadovoljna, čeprav so bili vmes prekrški. Ben, praviš, da lahko veliko shujšaš po tej dieti. Mislim, da je tudi odvisno od mase, npr. če imaš na začetku 80 kg ali 110kg je razlika.Tistemu z večjo maso gredo kg hitreje dol. No saj ni važno, koliko gre dol, samo, da gre dol, a ne? Lp pa dobrodošli vsi novi! Anja

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

6. okt 2004 11:59

Hojla punce ! Sem opazila, da imamo še enega predstavnika moškega spola (pozdravljen Ben) oz. dva če štejem še Thorna - vsaj mislim si da je moški. Že dolgo časa nisem bila z vami. V glavnem takole: kg stojijo na 58, vsak dan hodim vsaj 30 min, od tega tedna dalje pa 3x na teden aerobika - v petek imam afriški ples JUPI! Kar se tiče prehranjevanja, čez teden še vedno ločujem živila in do 12 samo sadje. Čez vikend jem za zajtrk kot ostali, kosila tudi ločujem v 90% , no pa kakšen sendvič pade popoldne. Imam samo eno težavo in sicer vsak dan, ampak res vsak dan moram pojest neki čokoladnega. To mi gre mal na živce, ampak do sedaj še ni posledic- najbrž se moram zahvalt volji do gibanja. V glavnem pridne bodite še naprej in vztrajajte do konca! Pozdravček od Nenni p.s. Za jesen je padla nova garderoba od glave do pete - sploh si ne morte mislit, kolk je to užitek kupovat v trgovinah, ki si jih prej gledal od daleč. Jaz sem jim včasih govorila oddelki za twigice.

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

6. okt 2004 13:16

Juhu! Joj, Nenni, super. Kar daš elana, ko takole z veseljem pišeš o svojih uspehih! Ja, pa novega člana imamo tudi. Ben, le glej da nas prekmalu ne zapustiš, tako kot prejšnja dva frajerja. jaz imam danes B dan. Komaj sem ga čakala, ker bi kar surovo meso jedla, tako mi je dišal mesek, danes, ko bi lahko pojedla en velik šnicel, pa nič. danes bi makarone s paradižnikom. To je pri men najhuje, ker mi diši ravno tisto, kar tisti dan ne smem. Afrodita, ti tole popolnoma razumeš, kajne? Vidim, da imaš iste probleme. Ja, najbrž bom danes na tuni s sirom pristala - vem, ni čist ok, ampak kaj čmo. To bo moj današnji greh. Zdej grem pa najprej jabolška žulit. So domača, neškropljena - upam da bo vsaj kak črviček notr, baje vsebujejo ogromno beljakovin. (joke!) Lep pozdravček, S.

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

6. okt 2004 13:36

Hoj, no včasih ne vem čisto kaj lahko. A smem ko bom delala piščančka z zelenjavo tudi malo kisle smetanice dat zravn. Mam en tko dobr recept, da že komi čakam,č e ga lahko naredim. Je slastno in neredilno, bil pa je v brošurci od Lize za hujšanje. Anomis-midve a sva midve celo skupaj začeli, danes je moj 17 dan, mava pa tudi iste dneve, in imam tudi jaz take probleme, da drugo diši kot je treba. Sam jst si že kr zjutraj postavim cilj o kuhanju, da mi pol vedno bolj diši :) Treba je pa kot je rekla Nenni fitat, moram pri tej plači takoj vplačat plavanje in aerobiko, mam eno frendico, ki uči aerobiko in je ful nora, res prava aerobika! Edino kar je da je na difu, in tam je tako zatohlo, da potem mene ful glava boli, ker težko take zaprte prostore prenesem. Nenni, kolko in v kolkem času si pa shujšala, da ne berem za nazaj postov :) lp, Lars

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

6. okt 2004 14:11

Lars! Shujšala sem v treh mesecih za 10 kg seveda z občasnimi pregrehami. Začela sem na 68 kg, s tem, da sem še pred to dieto dala dol 5 kg - z veliko težjo muko kot teh 10. Moje merilo teže pa so zdaj ene kavbojke, ki sem jih na začetku diete spravila malce nad koleni, zdaj pa so mi prav. So pa čist oprijet model, tko da imam prec alarm, če slučajno mal težji diham. Sem pa danes prvi dan po aerobiki in sploh ne moreš verjet, kolk se mišice res napnejo. Komaj čakam danes na drugo uro.

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

6. okt 2004 14:42

Ja Nenni sej vem kako je z aerobiko, samo jst nisem pridna! Sm pa hodila en let na aerobiko in ti povem, da je bila očitna razlika:) No glede kilic pa srčno upam, da kljub manjšim pregreham zgubim vsaj 10 kilic :) TOREJ, če naredim danes manjšo pregreho s kislo smetano, ne bo nič narobe Lars

neznan uporabnik

6. okt 2004 15:11

Pozdravljeni vsi skupaj! Ta vikend sem imela internet vikend, pa sem nasla tole temo o 3MD in sem jo po dolgem in pocez prebrala - prvi in drugi del. Tudi sama se ze dolgo pripravljam, da bi preiskusila 3MD.Vendar pa sem se vedno na fazi "jutri zacnem". Imam kar precej kilc prevec. Vse, ki so nove, in ki prav tako kot jaz še oklevajo, vabim, da se javijo, pa da skupaj zacnemo. Bomo ena drugo bodrile, vspodbujale in gor drzale. Ne dvomim, da bomo imele dovolj podpore tudi od tistih, ki so že na dieti, oz. so jo uspesno koncale! Imam prav? Bodite v cvetju, se slisimo! muci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti