Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

5. okt 2004 13:29

Spet bom jaz malo zatezila! Veste punce, splaca se v teh treh mesecih maksimalno potrudit. To pa zato, ko enkrat zacnes kao podaljsevat, se je zelo tezko drzat pravil 3MD. Kot npr. meni.... Trije tedni so minili od uradnega konca 3MD, pa sem si mocno zelela, da bi pasala v st. 38, pazim sicer, da ne mesam beljakovin in ostalega, to je pa tudi vse, vitaminski dnevi mi ne gredo najbolj tako... da sem se odlocila, da se do Novega leta pazim, da se ne zredim ampak tapravi mesec 3MD pa bom udarila spet januarja, ker sem nekako utrujena od tega stalnega tuhtanja kateri dan je danes in to in ono in enostavno rabim malo premora, vec sprostitve tudi na podrocju prehranjevanja. Zdaj si bom enostavno privoscila tu in tam stvari, ki jih imam rada, v zmernih kolicinah seveda, vceraj sem si npr. rizev narastek. In ko bom januraja spet na 3MD, ne bom jedla klasicne sladice (torto) ampak si bom pripravila kaksen taksen posladek kot je mlecni riz ali kaj podobnega. JamieO

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

5. okt 2004 13:44

Živijo! Danes sem zbrala pogum in se odločila,da tudi jaz kaj prispevam k tej tem.Včeraj sem startala z 3MD čeprav sem že večkrat poizkusila po par dni pa mi ni zneslo.V reviji Rina sem prebrala o dveh junakinjah ki sta na tak način izgubili veliko kilogramov.Mislim si kako za vrag a jim uspe tak podvig,da bi se pa sama vzela v roke -to je pa preveč.Od zdaj naprej se bo treba zresnit in poleg 3MD vključit še tisto "MANJ ŽRI" pa bo šlo. Naj povem da tudi na meni visi kakih 25 kg preveč.ne vem kako vse to nosim po svetu. Že v naprej se vam zahvaljujem za vzpodbudo,ker vem,da je bom deležna v veliki meri. Za prvič naj bo dovoj . čAO! Muha

teichy  

član od: 1.9.2004

sporočila: 13

5. okt 2004 13:57

VEŠ JESEN JAZ PA SEM ZAČELA V PETEK. EN KROG SE ŽE DALA SKOZI. POČUTIM SE ODLIČNO. DANES PA IMAM B DAN, TAKO KOT TI A NE?!. ZAČELA SEM TUDI S FITNESOM IN SICER 4X NA TEDEN. TUDI JAZ SEM ŽE PARKRAT ZAČELA IN OBUPALA. ZDAJ PA ZARES!!! LP VSEM, MATEJA.

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

5. okt 2004 14:05

Mateja! Pri meni je bilo prevečkrat tisto "jutri začnem".Upam,da bom zdaj zdržala,ja danes je kislo zelje s krompirjem v termovki ,ker imam službo do 16h.V petek pa začnem z aerobiko ,čeprav ne vem če se bo kaj poznalo ker jaz veliko pešačim ampak očitno tudi preveč pojem.No ja že jamram -torej greva do konca !!! LP Muha

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

5. okt 2004 14:45

Ojla! Teichy in Jesen, poznam te izgovore "jutri pa res začnem", saj se je meni to že neštetokrat zgodilo. Jutri bo natanko 1 mesec, kar sem na dieti. Moram priznat, da sem kar ponosna nase, da sem se držala, čeprav je bilo ene par prekrškov. Jutri grem na tehtnico, pa sporočim, koliko je šlo dol. Rožica,nisi edina, tudi jaz sem imela včeraj totalno krizo. Imela sem sadni dan in me je imelo, da bi samo jedla, pa ne sadja. Včeraj sem pojedla, jabolko, banano, za kosilo pa sem si naredila kar mešano solato iz paradižnika, zelene solate in avokada in veliko česna. Okrog 21h pa me je zagrabila strašanska lakota in sem si naredila zeleno solato spet z veliko česna - dobro, da ni bil kakšen zmenek v planu, ha ha. Danes pa je moj najljubši dan, beljakovinski. Za kosilo sem si naredila zrezek, za prikuho kuhan brokoli ( čeprav ne vem, če je nevtralen? ) in poleg zeleno solato. Mnjam. Drugače pa, če naredim kakšen prekršek, po tem spijem kakšen liter vode, da imam manj slabo vest ( kot, da bo voda odplaknila vse to iz mene, ha ha). No, upam, da bom pridna še ta dva meseca in, da ne bom preveč kršila. Lep dan pa pejte na soncek, če imate čas!

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

5. okt 2004 22:16

žIvjo, že dolgo se nisem oglasila, ker sem imela neke nujne stvari glede faksa. Uspelo se mi je vpisati naprej, zdaj se bo pa začelo letanje v LJ in nazaj. Prehrana na poti, na vlaku, na hodniku faksa, na cesti... Ampak mislim, da ne bi smelo biti večjih težav, ker se bom zamotila s predavanji. V sparu sm nasla sok v majhni plastenki za otroke - 0,3 litra. Super za na pot! Notri si bom dala pravi caj ali pa stisnjeno grenivko. Drugače imamo pa jutri sadni dan. Kdaj imamo pa že vodnega? Nič ne spremljam Se mi pa zdi, da bo ZELO kmalu. Pridne bodte še naprej! Sy

Ben  

član od: 4.9.2004

sporočila: 6

6. okt 2004 0:52

Zivjo, v spodbudo vsem puncam, ker fantov se nisem zasledil.....ce se dosledno drzis receptov in se ne pregresis lahko shujsas iz 114 kg na 102 kg (moja teza) ze na polovici dijete. To je sicer verjetno prehitro, da pa se. V vsem casu nisem bil lacen. Moram pa povedati, da sem ze pred dijeto jedel nemastno in malo mesa. Morda sem zato lazje zacel s to dijeto. Stranski pojavi: nizji pritisk, mozna vrtoglavica. Dobra stran: drugacno razmisljanje o hrani. Lekcija: Jejte preden ste lacni(e), vendar hrana naj ne bo nadomestilo za razna custvena stanja. Jejte ob istem casu. Pa se drugic kaj vec. Ben gigu bengili

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

6. okt 2004 7:51

Jutro, no lepo da je med nami tudi fant . Ne boste verjeli, jaz že dolgo nisem stopila na tehtnico, včeraj pa sem si jo kupila, ker moj fant pravi, da je to nujno imeti v vsakem stanovanju. No pa tudi če je ne bi bilo, je že res da imam močno konstitucijo, ampak nisem pa vedela, da sem se toliko zredila . Imela sem občutek, da sem se zredila, ampak toliko pa ne. Skratka to me še naprej žene, da bom hujšala in skrajno upam da bo šlo vsaj 10 kilic dol po 90 dneh. PA to seveda zaradi zdravja, saj tako slabo se v tej koži ne počutim. Zdej se bom res še bolj držala, predvsem pa tistega da je treba jesti in zajtrk , kosilo in večerjo. Včasih v službi kar pozabim pojesti sadje, po drugi strani pa tudi pozabim na večerjico, ali se mi zdi pa zamalo, ker tako in tako jem ob 4 popoldne, ali še kasneje in se takrat potrudim da čim manj. Včeraj sem si naredila domači pesto, sem imela tolko bazilike, da je kar groza, potem se pa kupila pinjole, joj joj, kako so drage. No sej bo šlo s to dieto, saj pozna se mi že, samo še treba bo začeti orng migat, je pa še neki res, da sem imela ogromno rojstnih dnevov zadnje čase in bratovo diplomo, pa se pivu težko odrečem . - nazdravje vsem nam sotrpinom Lars

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

6. okt 2004 8:21

Joj še to sem vas pozabila vprašat, ali je možno da sem ful zaspana zaradi te diete, ker jst kar pred TV zaspim okrog 22h, če že ne prej, sploh ne morem do konca gledat nič. Prav fant, da sem nemogoča . Pa tudi moti me, ker včeraj sem recimo prespala film o Castru, pa me je ful zanimal. Hvala za odgovor, Lars

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

6. okt 2004 8:35

Lep pozdrav vsem (novim in starim). Danes je moj 15 dan diete. Ne bom rekla, da preveč grešim le te diete se ne držim več. Do 12 ure jem sadje ali nič, potem pa ne gre več, ker se preprosto ne morem odločiti kaj naj jem. Če je beljakovinski dan bi jedla makarone, na Š dan bi jedla meso in tako naprej. Tako, da še naprej ločujem živila ampak ne po tem vrstnem redu ampak po lastnem občutku. Sadni dnevi mi ne delajo težav saj jih imam večkrat in tudi po dva skupaj. Moje prehranjevalne navade - razvade so se spremenile za 100%. Sladkarij ne jem več, maščob predvsem smetane ne uporavljam, pojem veliko sadja in zelenjave. Na hlačah se mi že precej pozna, na vagi tudi (-5kg). Vas pa še vedno spremljam. afrodita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti