Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

28. sep 2004 14:05

živjo, ful ste spet napisale. Meni že par dni hodi po glavi misel, da bi zbrala slike od nas vseh (če bi hotele) in bi jih dali na nek zastonj server. Mogoče še na hitro opis diete in naše izkušnje. Kaj pravite na to? Pazite nase. Danes je polna luna in ful nesreč je po cestah. In veliko zvinov nog, RES! Jst imam danes sadje pa do zdaj nism nč jedla, ker sem laufala po faksu. vedno lažja Sy

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

28. sep 2004 14:22

Mene tudi zebe, ampak to je dobro saj telo porabi ful kalorij za ogrevanje - tolažba pa taka afrodita

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

28. sep 2004 14:43

Veste kaj je mene ravnokar pogrelo? Ena od nesramnih strank s katero sem pravkar govorila po telefonu. Sedaj mi je pošteno vroče! Vedno se držim pravila: vedno bodi prijazen, tudi če je drugi nesramen, ampak tole danes je bilo pa tudi za moj zeloooo potrpežljiv okus preveč. Imelo me je, da bi zabrisala nič kriv telefon v "tabližnjo" steno. Se je še komu na tem forumu kaj takega pripetilo? Sem se morala spihat, tako jezna sem bila, da sem kar rdeče pike vidla. Joj Afrodita, če bi to držalo kar pišeš, potem bi jaz imela namesto 90, 50 kil - tako pogosto me zebe. Ne pomagajo niti tople kopeli, rekreacija... tako hitro se ohladim da to ni res. Špeh pri tem nič ne pomaga. Očitno je slaba izolacija. Matisa

mary  

član od: 30.7.2004

sporočila: 43

28. sep 2004 18:59

Živjo! Hvala vam za predloge, sem pa izbrala ričet[seveda brez mesa, pa še vegei sem zato mi je bil tok bolj všeč] Jutri je pred mano zadnji dan. Kar ne morm verjet Tko hitro je minil teh 90 dni. Je blo kdaj tud hudo ampak SEM vzdržala!!! Prva "dieta" po kateri sem res ponosna nase. Shujšala sem 10 kilc kar se mi provzaprov sploh ne zdi tok pomemno. Svoj cilj sem presegla :) Več mi pomen to da ne jem kr vsako stvar ki je.Zadnji mesec sem mogoče malo popustila , vendar gledam na to da zdravo živim. To opazim ko grem v trgovino z živili in vsako stvar ki jo kupim prej pregledam vsebnost maščob,sladkorja, E-jev... Ne jem več belega kruha[že prej sem ga malo], belih testenin in belega riža. Pijem le vodo. Sploh mi ne paše druzga. Po dieti se bom poskušala držati dopoldne le sadja[to je pri mojem delu bol težko] v vsakem primeru pa nekaj lažjega in po 8 uri ne bom več jedla. Vsega tega se bom strogo držala. Pa tudi redno se bom gibala. Upam, da mi bo res ratalo. 3md se mi ne zdi kot dieta ampak pot do zdravega življenja. Mislim, da je meni to uspelo. Resnično upam, da bo tudi vam! Hvala vsem za podporo tako ali drugače. Še vas bom spremljala in morda včasih kaj napisala. Bom pa vam sporočila po enem mesecu kako je s težo in navadami. bodite LEPE še naprej! Sporočilo je spremenil(a) mary dne 28. sep 2004 18:59:43

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

28. sep 2004 19:13

Hey! Mery-čestitam za uspešno končano dieto. Upam, da bom na koncu lahko tudi jaz napisala, kaj takšnega in da bom zadovoljna. Še najbolj pa bom, če mi bo uspelo celotno dieto zdržati do konca. Za enkrat sem kar trmasta, tako da gre še kar brez prekrškov. Če bi le jaz lahko rekla na koncu, da sem svoj cilj presegla... Za vse ostale pa, od sedaj naprej je Mary in vse, ki so že končale dieto (enkrat ali kolikokrat pač že, nivažno kdaj) naš VZOR in PONOS!! Vedno, kadar bomo v dvomih ali kaj podobnega se moramo spomniti na tiste, ki so dieto končale in takoj nam bo jasno, da to hočemo tudi mi!!!! Vzpodbujale se bomo pa še naprej! Ker je dieta tako veliko lažja. No še enkrat vsem, ki ste že končali dieto čestitke in vzpodbujajte nas še naprej, da še ostali pridemo, do tako željenega cilja. Lep pozdrav, maychi

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

28. sep 2004 22:40

Zdravo! Po enih 4 mesecih se spet pišem.( vmes sem bila brez interneta). Zelo sem presenečena nad vami vsemi, koliko se nas je že zvrstilo na tem forumu. Kar nekaj časa sem brala vaše zapise in moram reči da vas vse 100% podpiram. Tudi jaz sem končala 3md in sem sedaj v drugem krogu (17 dan).V prvem krogu sem se diete držala en mesec zelo, zelo natančno,( z vso tisto grenko kavo brez mleka). Druga dva meseca pa sta bila bolj tako, kavo sem vedno pila z mlekom in sladkano z natrenom,in tudi vmes so bili razni prekrški,v obliki raznih FRUTABELA čokoladic na kolesarskih turicah po hribih in jotah v kočah, pa se sploh nisem preveč ozirala na to kateri dan je. In kakšen je bil rezultat po 3md: začela sempri 108 kg (180cm v višino),in pristala na 94 kg. Kar uredu a ne? Potem pa je bilo morje, pa vsi so govorili da sem zelo shujšala in sem malo popustila in sem v 3 mesecih dobila 2,5 kg nazaj. No zdaj sem spet na 94, cilj pa je 86-87 . V primerjavi z vami so moje številke prav ogromne, vendar bi tudi jaz bila rada lepa. Ena od vas ja pisala , da so vse cunje v trgovinah narejene za majhne in suhe, to je čista resnica in vedno ko bi si morala kupiti kaj novega sem slabe volje. Sicer mi je pa zdaj kar nekaj starih hlač čisto prav. Mož pravi da šparam , pri hrani in pri cunjah. Tudi to je nekaj Dosti o meni! Rada bi povedala vsem vam, ki se borite z mano proti kg., da ste ve tiste, ki mi daste največ volje da vstrajam še naprej. Želim vam vse lepo in imejte se rade! HEMA

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

28. sep 2004 23:17

Živjo punce! Mary, čestitam za izgubljene kilograme. HEMA, dobrodošla med nami! Tudi meni se zdi, da se mi bo s to dieto uredil način prehranjevanja, na to gledam dolgoročno in se ne sekiram preveč zaradi izgubljenih kilogramov. Danes je moj 23. dan in morem rečt, da se kar držim, no dans sem naredila en fajn prekršek. Namesto tortice sem pojedla 100 gramsko čokolado + sadno skuto Topfen ( ko je pa tako dobra ). Se ne sekiram, saj imam jutri sadni dan, v četrtek pa 1. vodni dan, v ponedeljek pa grem na tehtnico, da vidim bilanco preteklega meseca. Jaz se tudi veselim sezone kostanja in komaj čakam na kakšen lep jesenski dan, da ga grem malo nabrat. Najraje med vsemi imam beljakovinski dan, OH-dneva pa se kar malo bojim, ker je preveč kaloričen in te rado zanese, da poješ kakšno kalorično sladico. Sadnih dnevov sem se navadila in so mi postali ze rutina. Se mi zdi, da dnevi tako hitro tečejo in da bo dieta kmalu pri koncu. Želim vam čimveč trme in vztrajnosti na poti do skladnega telesa! Pridne bod"te, pa čim manj prekrškov...saj veste, kako gre nek rek...5 MINUT V USTIH, CELO ŽIVLJENJE NA BOKIH ( joke! ) Anja

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

29. sep 2004 9:21

Jutro, BRAVO MARY IN HEMA FACA SI !!!!! Danes se pa tako tezko, polno pocutim pa nisem nic krsila. Mislim da vem zakaj, ker se pocasi blizam ovulaciji, pa potem za njo se najvecja groza . In odkar imam probleme s hormoni, edino ko mi je ginekolog predpisal kontracepcijske za lazjo zanositev, sem se pocutila super, drugace se med ovulacijo tako bedno počutim . Napihnjena, tezka 300 kil,.... A mogoce katera ve, kaj bi se pojedlo, ali obstajajo kakšne tablete za odvajanje vode, zgleda se mi malo zadržuje, sem slišala da obstajajo ananasove tablete, ki mogoče malo pomagajo. Mislim, da bom morala res imeti kamlu otročka, no sicer we never know if will be better. Dones bom pa zgleda papala testenine. A ima mogoče katera idejo, kaj bi se pojedlo na OH dan, če si cel dan v službi, pa ne moreš kuhat?? En lep shujševalni dan in gremo po poti vse ki so že uspele. Lara

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

29. sep 2004 9:38

Lars, meni zelo odvajajo vodo lubenice, pravijo pa, da je za to odličen PETERŠILJ. Nisem prepričana ali gre za žvečenje sveže rastline, ali za čaj. Baje je neka gospa od tega čaja skoraj dehidrirala po nekaj dneh uporabe. Sicer pa se danes tudi jaz ušivo počutim, zebe me pa še tečna sem. Ne vem luna ali ovulacija !!Ali nič od tega. Enkrat bo že bolje. Lp

Brokola  

član od: 22.9.2004

sporočila: 13

29. sep 2004 9:52

Lars, na OH dan si lahko naročiš pizzo samo s paradižnikom...jaz sem to zadnjič jedla in mislim, da bom tudi danes...samo jim rečem, da mi jo prepognejo, da zgleda kot da ješ sendvič..na koncih pa se testo takole lepo prime, da je prav fino vse skupaj!!! Pri nas se temu reče calzone...V ta pizzin zavitek ti lahko dajo noter polno začimb, pa malo bučk, šampinjonov, jajčevcev...tako da sploh ne bo potrebe po siru, verjemi...al pa poskusi Osebno sem se navadila, da si naredim kosilo okoli 12h, vse potrebno si prinesem s sabo in si pripravim v naši kuhinjci...ker drugače sem res preveč lačna in ne zdržim več kot do 13h brez kosila...Prej pa sem prišla iz službe, pa je bila ura že 17h ko sem šele kosilo pojedla...pol pa je morala bit večerja bolj pozna, in to se presneto pozna!!! Sedaj jem večerjo okoli 17h-18h, zjutraj ko se zbudim se lačna kot pes, ampak se že boljše počutim v hlačah...resno Tako da če si danes naročiš pizzo, jo zmažeš že okoli 13h, pol imaš tudi prej večerjo, tako da ni straha, da bi pozno jedla... Za odvajat vodo iz telesa, ne vem...boljše kaj naravnega...ma po moje imaš bolj občutek napihnjenosti (vetrovi)...ne vem, poskusi sledit Robidinevemu nasvetu... Mene so te tabletke tako zredile, da je groza...mi je naredilo vse skupaj apetit da bi lahko pojedla vse dvojno!!! Ampak jih še zmeraj jemljem...raje kot da bi kaj nezaželjenega prinesla na svet...no, šalo na stran...res sem premlada da bi razmišljala v tej smeri.. Jaz pa ne vem če lahko jemo rakce (gamberi) in nimam pojma kako jih naredit Ima kdo kako idejo??

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti