Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

27. sep 2004 12:34

Zdravo! Rožica, vidim da ni samo meni hitro minilo teh 14 dni diete. Ne morem ti povedati, kako je glede najinega dogovora(držim se ga tako-tako), ker sem se odločila, da se nekaj časa ne tehtam, kar sem bila vsako jutro razočarana, ko sem pogledala na tehtnico. Mislila sem si, kako je to mogoče, včeraj sem jedla samo sadje, pa ni šlo nič dol, ali pa damo 0,2kg-ali kaj podobnega. Kako je kaj z izgubljenimi kg ti bom lahko povedala, verjetno naslednji teden. Upam, da ne bo še huje. Kako pa kaj z rekreacijo? Punce, za vas imam eno vprašanje. glede na to, da se je pričel jesenski čas, se tudi hitro približuje čas kostanjev. In ker sem nora nanje-v vseh oblikah in okusih, me zanima, na kateri dan se jih lahko je-če se jih sploh lahko? Pa še to, ali je kakšna razlika med maroni in kostanjem, ki ga nabereš v gozdu? Lep pozdrav maychi

Brokola  

član od: 22.9.2004

sporočila: 13

27. sep 2004 13:19

OOOOj, puce!!!! Sploh nisem imela časa, da bi napisala kaj smle gor...se bom oddolžila Za vikend sem bla odsotna, no danes pa me je usula gora dela, tako da res ni bilo časa... Moram vam nekaj povedat, vsem skupaj....Me res veseli, da si tukaj pišemo (čeprav sem še dokaj zelena v tem pogledu, ampak vseeno), da si dajemo podporo, spodbudo...skratka, vse kar nam pomaga proti našemu cilju. Se mi zdi, kot da ste postale del mene, kot neke "navidezne" prijateljice, saj se nobena še ni spoznala...vsaj mislim....čeprav bi bila dobra ideja, a ne?? Da se vse enkrat nekje dobimo,po moje bi bilo pravo doživetje No, moje forumovke...NAJLEPŠA HVALA ZA VSE BESEDE, čeprav sem jih šele malo prej uspela prebrat, tudi ostala sporočila...HVALA; HVALA in še 1x HVALA...posebej pa JamieO, da si je vzela minutko zame ROŽICA -hvala za vse kar si napisala, ampak pri meni je situacija takšna, da sem dokaj privlačna, še posebej (kot pravijo drugi) zaradi tega ker sem simpatična, taka bolj vesele narave in se znam pohecat...in marsikdaj sem tako že kakšnega ujela v mrežo...no, ja...fantom je dokaj všeč če so punce vesele, da se vklopijo in se z njimi da tudi kakšno rečt...Moj fant se tega presneto dobro zaveda, da imam na sebi veliko moških pogledov (mimogrede, cel vikend sem imela z njim resne pogovore glede tistega, o katerem sem vam zadnjič napisala, da sem se slabo počutila), zato je še tolkoo bolj ljubosumen in hkrati jezen name, ker skozi govorim isto: samo še danes, jutri pa res začnem....A je sladko močnejše od mojih sedanjih 68,8 kg...kaj čem?? Pravi da nisem odločna, in se niti ne znam držat tistega kar račem, da itak tudi ta dieta bo kot vse ostale, zdržala le 1 teden, pol pa bo spet isto...In dovolj ima mojega tarnanja, češ..jojjj, kako sem se zredila (kot SLONCICA pravi)...IN pravi, da nič ne naredim zato, da bi bilo kej boljše... Veste, pri nas na Primorskem so vsi tako obsedeni s tem videzom, da se folk hodi ven samo kazat in opravljat kao"poglej kako je una shujšala, kako se je uni razširil, aaa ma ta je zdej z unim, kaj sta šla narazen, al kaj" in podobno....mislim, ej...namesto, da bi vsak skušal uživat in se imet lepo....To je eno samo OPRAVLJANJE in nič drugega!!! In moj fant je res lep, dosti punc gleda za njim, on pa mi je že marsikdaj dal vedet (tudi pred ostalimi) da sem nekaj posebnega..oz. on temu reče, da nisem una tipična kokoš, ki ne zna razmišljat o ničemer drugim razen šmink in oblek....AH, kaj čem...pol vidim, kakko ga vse poželjivo gledajo, a jst se počutim kot grdi raček. Sej ko sva se dala skupaj, me je blo res manj...No ja, nisem tako zelo debela, me pa je precej v bokih in stegnih in nimam pojma, kako se tega znebit....IMA katera kakšno idejo???? MAYCHI - dokazala mu bom, boš vidla...in vam bom znala poročat kaj bo pol...sej to bo že tam okoli božiča, a ne? ČAPA - hvala tudi za tvoje spodbudne besede...ampak imaš čisto prav...same suhice vsepovsod!!! Prideš ven, okoli te štange, prideš v trgovino z oblekami, pa je vse narejeno za 12letnice...škandal!!!! Ta družba je šla res v tilt!! Sem pa res vesela zate, da so vsi opazili spremembo na tebi...joj, to mora bit res neverjetni feeling...uuuaauuu, res ti privoščim...VSEM FORUMKAM!!! LARS -hvala tudi tebi...ja, na Sanjskem moškem pa res ni bilo nobene ki bi imela več kot 60kg....uff, ne moreš verjet....Pilec, pa sej niso vsem všeč te prekle od žensk!!! Kje so tiste obline, ki so bile prej moderne, brez katerih te sploh niso imeli za žensko??!! Zakaj se nisem prej rodila?! Počutiš se privlačno...superca!!! Kakšne so tvoje mere, pa leta??...da ne hodim brskat toliko strani nazaj....Lahkotna Lari SY - a tebi pa kr kupi svinjarije padajo?;)) Super, super...kar tako naprej...Kako pa je pri Vas s tem celulitom?? Ga kaj imate na zalogi?? ...kako se ga (če se ga sploh) rešiš???? A ko shujšaš gre dol tudi celulit?? JAMIEO - 10kg??? Pa ti si prava manekenkica postala Joj, kako si pridna, BRAVO!!!! Hvala ti (sem se ti že prej zahvalila), še posebej za uno sporočilce...ampak sploh ne znam uporabljat še te strani, da bi ti nazaj odgovorila...pa sem se odločila, da ti kar tuki napišem...Ob priliki te povabim na pijačko...S fantom sva razčistila...vmes sva šla včeraj na Pico, kar pomeni da sem se pregrešila, ampak danes sem lepo spet po starem primila vajeti v svoje roke, še bolj odločna kakor prej...Ni vrag, da mi ne bo uspelo...Z VAMI, je toliko bolj lažje...VESELA SEM, da VAS IMAM...upam pa, da bom lahko vrnila uslugo, in tako bila tudi kateri drugi članici v oporo kot ste bile vse meni.. Ste vidle?? Zunaj lepo greje sonček, pol pa grem ob 18h na vodno aerobiko...tako da bom poskusila pokukat na forum tudi kasneje, po 20h...namesto večerje..bom kr vas jedla... Bodite pridne, pa probite izkoristit ta lep jesenski dan Me imate že poun kufr,a ne?? Boljše da neham, je res Se čujemo PA-pa

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

27. sep 2004 14:37

Mene pa zanima ali ima katera od vas sobno kolo? Imam čuden in včasih nepredvidljiv delovnik in sem vesela, če dobim varstvo za otroke kadar sem v službi. Tako, da lahko o obisku fitnessa samo sanjam, čeprav sem včasih rada hodila. Ker imam čas - zase!!!!!! - le od 20 ure naprej sem se odločila za sobno kolo. Kaj mislite? afrodita

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

27. sep 2004 14:49

Afrodita, a si ga ze kupila? Ce se ne, ti bolj priporocam Orbitrack, na katerem delata tudi zadnjica in roke, na sobnem kolesu pa le noge. In ne vem kako je s tvojimi koleni - na sobnem kolesu so lahko kar precej obremenjeni (vsaj meni se je tako dogajalo). Obstaja pa se ena naprava na Top shopu, ki je v stilu veslanja. To je pa odlicno za tiste, ki sem jim po tezkem delovnem dnevu ne da vaditi stoje a kljub temu celo telo dela. In baje imajo veslaci itak od vseh sportnikov najlepsa telesa JamieO

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

27. sep 2004 15:43

Juhu! Maychi, kostanj je škrob. Tudi jaz ga že zelo komaj čakam. Lep pozdravček, S.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

27. sep 2004 15:46

Maychi jaz se tehtam največ enkrat na teden in to navadno v ponedeljek zjutraj, zato se mi tvoja odločitev glede prepogostega tehtanja zdi odlična. Je pa super "filing" zjutraj, ko čutiš na svojem telesu spremembe, bi najraje kar na tehtnico stopila, vendar raje pomerim kakšne hlače kako stojijo, saj kilogrami niso merilo. Si mi pa vzela vprašanje, glede kostanja, z jezika. Verjameš ali ne, že cel vikend sem domače spraševala kam po njihovem mnenju spada kostanj, vendar brez uspeha vsi skupaj smo samo ugibali(meni najbolj vleče na škrob, vendar je to samo maje ugibanje) . Zato tudi jaz prosim, če katera ve naj nam sporoči. Jesen je tu! Afrodita tudi jaz ti bojl priporočam Orbitrek, tako delajo vse mišice, pri kolesu pa na najpomembnejšem delu telesa sediš. Jaz imam le tega in sem zadovoljna z njim, čeprav trenutno še čaka v pripravljenosti, kar nekako ne najdem tiste volje za začetek. Verjetno me bo vreme prisililo v to, saj je pri takšnem mrazu nemogoče rolat ali kolesarit. Za enkrat še vstrajam vsaj v sprehodih v naravo. No Maychi kakor kaže sem z rekreacijo na dobri poti. Imam vsaj močno željo, da z njo aktivno začnem. JamieO sklepam, da imaš tudi ti to napravo, kako pogosto jo uporabljaš in koliko časa na dan? Prosim pomagajte glede kostanja. Lp, zdaj grem pa na kosilo. Dober tek tudi vam!!!! Rožica

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

27. sep 2004 15:49

No pa me je Anomis prehitela. HVALA TI ZA INFORMACIJO !!! Rožica

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

27. sep 2004 20:32

Anomis-hvala za odgovor. TAko, izgleda da bo od sedaj moj jedilnik vsake 4 dni (na škrobni dan) zeloooo enoličen!!! Kostanj, kostanj, kostanj in še enkrat kostanj-kaj hočemo, če ga pa lahko ješ samo tisti mesec na leto, pa tako je dober Rožica, že to da razmišlajš o rekreaciji, je nekaj. Prej ko se boš zavedala, pa boš že globoko v tem. Tako je bilo pri meni. Prijateljica me je vprašala, če grem z njo na hrib, sedaj pa hodim vsak dan (da se pohvalim, približujem se 40 vzponom). No dopoldneve pa preživim na sprehodih z mojim psom (okoli 1 uro). A ni bil današnji dan super, ker smo imele sladico , čim več takšnih. Lep pozdrav vsem maychi

mary  

član od: 30.7.2004

sporočila: 43

27. sep 2004 22:12

lep pozdrav! za jutri nimam nobene ideje kaj naj jem! Imam pa š dan. A ga ma še kera? A ma kdo kako idejo?

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

28. sep 2004 8:20

Mary PASULJ! Škrobni dan imam jutri in se ga že prav veselim! malamisha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti