Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. sep 2004 9:35

Živjo! Maych, tudi jaz sem se držala za večirjo sem pojedla majhen grozd grozdja. Saj veš imava iste dneve, začele sva na isti dan če se ne motim, torej sem tudi jaz imela samo sadje. Danes bo že bolje, za kosilo si bom privočšila pečen telečji zrezek, in solato, vendar še razmišljam o prilogi, da bo krožnik bolj pisan. Mislim da danes zvečer želodček ne bo zelo krulil Kaj pa ti praviš Maychi, kaj bo za kosilo? Berem in berem in vse bolj opažam, da se preidno rekreirate. Maychi ne vem, če ne bo treba še glede rekreacije kakšen dogovor, mogoče bi se ga tudi jaz držala :) :) Zame je najtežji začetek saj pol kar gre, ob pogledu skozi okno najdem vedno kak izgovor, predvsem zdaj je premrzlo za tek, pri nas je včeraj padel sneg, je mrzlo ko .... :) Pravijo, da je vsak izgovor dober :) :) Lp, Rožica

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

25. sep 2004 9:59

Rožica in Maychi tudi jaz imam iste dneve kod vidve. Včeraj sem imela sadni dan in sem se čudila, kaj se nekatere tako pritožujete čez ta dan. Okoli 7 ure zvečer pa je tudi mene zvilo. Imela sem občutek, da bi lahko pojedla vola, na srečo sem bila v avtu, ko sem prišla domov me je pa že minilo. Pojedla sem zjutraj malo grozdja, čez dan pa eno banano, otroško kašico iz gozdnih sadežev in 2 nektarini - in na koncu koncev bila prav ponosna nase. Sem pa danes zelo lačna. Danes je moj 5. dan, zjutraj sem se zvagala in mi kaže tehtnica 2 kg manj po 4 dnevih diete. Tako, da mislim da je ta dieta prava zame. LP afrodita

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. sep 2004 10:26

Čestitam afrodita to je velik dosežek! Kar vstrajaj na !!! Kot vidiš se splača. Lp, Rožica

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. sep 2004 12:29

Zdravo. Afrodita, super. No zdaj veš na koga se obrniti, če imaš kakšne pomisleke, na Rožico in name! Več nas bo, lažje bo! (to je za nas, na dieti lahko novi pregovor) Rožica, pri nas bomo pa danes imeli ribe-mislim da losos. Imam pa na beljakovinski dan vedno toliko idej, potem pa ne vem kaj naredit, za kosilo-pa boljše tako, kot pa da ne bi vedla sploh kaj... No glede rakreacije, pa kar začni, boš vidla kako dober občutek je, ko veš da si nekaj naredila za sebe. Dober tek! maychi

Brokola  

član od: 22.9.2004

sporočila: 13

25. sep 2004 13:06

Jst sem tako slabe volje....moj fant mi je včeraj rekel, ko je bila debata o puncah ki so prišle na oddajo (POPTV - Sanjski moški), da se zame sigurno ne bi našlo nobene obleke...Ne znam vam razložit kako sem se počutila, prizadel me je kjer me je res zabolelo.. Se pa dokaj držim diete - danes je 4. dan, kar pomeni da sem na sadju in zelenjeavi...do sedaj mi je šlo dol 0,8 kg...ma se ne sekiram, raje imam to, da mi gre počasi ker KAR HITRO GRE DOL, ŠE HITREJE PRIDE NAZAJ GOR (besede moje mame, pa še presneto prav ima!!) Nisem zdržala več v njegovi bližini, pa sem šla kr domov...in mi gre na jok

Brokola  

član od: 22.9.2004

sporočila: 13

25. sep 2004 13:09

Jst sem tako slabe volje....moj fant mi je včeraj rekel, ko je bila debata o puncah ki so prišle na oddajo (POPTV - Sanjski moški), da se zame sigurno ne bi našlo nobene obleke...Ne znam vam razložit kako sem se počutila, prizadel me je kjer me je res zabolelo.. Se pa dokaj držim diete - danes je 4. dan, kar pomeni da sem na sadju in zelenjeavi...do sedaj mi je šlo dol 0,8 kg...ma se ne sekiram, raje imam to, da mi gre počasi ker KAR HITRO GRE DOL, ŠE HITREJE PRIDE NAZAJ GOR (besede moje mame, pa še presneto prav ima!!) Nisem zdržala več v njegovi bližini, pa sem šla kr domov...in mi gre na jok

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. sep 2004 13:48

Ti se kar drži diete Brokola in dokaži fantu, da je zate presneto veliko oblek v katerih si lahko zelo privlačna, in kar je še bolj važno ne samo v njegovih očeh. Naj začuti, da so zunaj ljudje, ki te spoštujejo in občudujejo. Tudi sama boš videla, da je to prijeten občutek in kar dvigne samozavest. Malo sem pobrskala nazaj in mislim, da tvoja postava glede na podatke ne more biti tako zelo slaba, da ne bi izgledala privlačno v večerni obleki. Zato kar pogumno, poišči kos oblačila, v katerem boš seksi in privlačna, ter ven med ljudi. Še nekaj, jaz mislim,da si me fant, ki je v zadregi in se me sramuje, ko gre z mano ven, ne zasluži biti moj fant, ampak to je le moje mnenje. Zdaj pa hitro povabi ga zvečer ven, ti pa imaš še cel dan čas, da se urediš, dokaži mu da se moti.!!! Brokola verjamem vate, zato se nikar ne pusti drugim, postavi se zase!!! In ne pozabi skupaj nam bo uspelo!!! Lp, Rožica

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

25. sep 2004 18:27

Brokola! Ne se sekirat zaradi izjav tvojega fanta, včasih je mene tudi bivši fant kdaj zbodel glede postave, pa se mu nisem pustila. Drugače pa sem ga bolj jaz ob živce spravljala z izjavami...joj kakšna sem, kako sem debela itd. Začelo mu je presedati in mi je včasih odvrnil...ja, moraš pa res shujšati itd. Ne obremenjuj se, saj veš, da si na pravi poti in da te morda na cesti opazuje veliko moških pogledov, pa se tega ne zavedaš. Včeraj bi se skoraj pregrešila, no saj sem se, zvečer sem popila dva kozarca vina ( 2dl). No sem jih pa tudi pokurila, šli smo mal plesat v Lj. Ko sem zjutraj prišla domov, sem bila tako lačna, da bi takoj lahko en sendvič snedla in me je že imelo storit ta prekršek. Na srečo sem šla raje takoj spat. Lp pa pridne bodte!

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. sep 2004 21:24

Brokola, nimam več kaj dodati, ker sta ti vse najpomembnejše napisali že Rožica in Sloncica. Lahko rečem samo, drži se diete, da mu boš s tem dokazala, kako se moti in da mu bo na koncu žal za vsako takšno besedo s katero te je prizadel in za vsako pretočeno solzo!! Imaš nas in me verjamemo, da ti bo uspelo! Kar tako naprej!! Rožica, kako kaj najin dogovor? Jaz sem pojedla manj, ampak zopet nekaj čez 8(samo nekaj minut-pa se kljub temu počutim krivo, kot da bi goljufala), ker ni bilo možnosti, da bi prišla pravočasno na večerjo-delo pač!!! Pa že to je vredu, da sem zmanjšala količino. No če povem po pravici, bi verjetno pojedla več, ampak mi je zmanjkalo, ker sem si pripravila zelo malo (imela sem še kar popečenega lososa-tokrat za spremembo v solati). Punce, držim pesti za vse, da vam bo uspelo. Lep pozdrav, maychi

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

25. sep 2004 21:38

Naj še jaz povem nekaj o sladkanju kave. V prejšnjem krogu sem jo sladkala s sadnim sladkorjem in ne s pravim sladkorjem. Zdelo se mi je, da je bolj podoben sadju, ki pa ga smemo jesti, ane. Potem sem zaradi zdravja opustila pitje kave, zdaj pa jo na vsakih nekaj dni spijem po eno, sladkano z rjavim sladkorjem. To se mi ne zdi takšen GREH. Moj oče je pred nekaj meseci sprožil zanimivo debato. Ali lahko količinsko poješ kosilo + večerjo skupaj, če ješ le enkrat? Recimo: ali lahko poješ krožnik in pol makaronov ob 6ih zvečer, če ne ješ nič drugega več (zaradi pomanjkanja časa)? Zdi se mi,da o tem ni bilo še nič rečenega. Vidim, da ste zelo pridne. Vsak dan ste lepše, se tega zavedate? Mlajše, lažje, bolj ljubke, postajate takšne, kot ste si želele. Zato je vredno vztrajati. In končale bomo pred božičnimi prazniki, a ni res? Zdržmo! Sy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti