Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

23. sep 2004 12:30

Hojla vsem! Tale drugi krog je pa že kar malo mučen. Od 13.do zdaj mi je šla dol kila. Imam pa tudi probleme z napadi pregrehe. Najraje bi kar menjavala dneve. Se moram res v roke vzet. Matisa, imava pa kar podobne mere. Upam, da nama bo uspel zadan cilj. Si bomo druga drugi dvigovale moralo in se jadale ena drugi. Drugače je pa danes en tako težek dan, da bi ga najraje prespala. Danes imamo OH dan, kajne Sy? Kaj imaš na jedilniku? Nisem strašen ljubitelj čokolade, ampak danes imam v omari za zvečer Gorenjkino 70 %.

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

23. sep 2004 14:53

Matisa vidis kako je lepo, tudi take nas imajo radi samo da bi dobro jedli . Res so smešni tele naši tipčki. Sem pa na istem s kilcami, in ti verjamem da si bila kot obešalnik., oziroma da ti je to rekel fant, si mu že bila všeč kot si bila. Kot sem že prej rekla, sem tudi jaz bila nekoč taka, pa mi ni bilo všeč. Takratni fant mi je pa celo reku mam kosti za juho - beri medenične kosti, ker so tko vn gledala, in da to je pa preveč Skratka dejmo ena drugo podpirat in bom ouspele, že 10 kilc bo luksuz :) Sporočilo je spremenil(a) lars dne 01. okt 2004 15:02:37

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

23. sep 2004 15:11

juhu! Lara, sadni dan je v bistvu vitaminski in sem spada tudi kak zelenjavni obrok. super, ker sadje se meni kar hitro upre, še posebej, če je toplotno obdelan. In zato si privoščim na vitaminski dan en topel zelenjavni obrok in eno solatko. Lep pozdravček, S.

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

23. sep 2004 15:20

Odlično Anomis, hvala za obvestilo :) Bom upoštevala, čeprav mi čisto nič ni hudo danes, sem pojedla do zdele 2 nektarinci in mango, pa je kar okej :) No bom pa še zelenjavco. Mi je pa prijatelj, ki je ful shujšal povedu, da lahko kdaj pa kdaj tudi kakšno pivo :) Sporočilo je spremenil(a) lars dne 09. dec 2004 14:00:59

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

23. sep 2004 15:55

juhu! Ja, kozarček piva si včasih tudi jaz privoščim na OH dan. Alkohola se naj ne bi uživalo med dieto, ampak.... saj se tudi čokolade ne sme, razen na OH dan zvečer, kajne? Lep pozdravček, S.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

23. sep 2004 16:30

Živio! Sy malo čokolade na OH pa res ni tak greh, pač za večirjo ne bo tortice. Lisička nič se ne sekiraj, verjetno je telo navajeno takšne prehrane, zato bo nam v drogo šlo počasneje dol. Zdaj vidim da nisem edina, ki se ji kg nikamor ne premaknejo, to mi je vlilo dodatno voljo da vstrajam, kot v rinini knjigi piše. Ali pa je mogoče res, da imava premalo discipline??! Lisička nič obupat kar gremo naprej!!! Svetujem ti, da skušaš počakat teden dni, ali do vodnega dne, takrat bo bolje pogledat v naše " statistične " podatke, bo izguba kg večja. Sicer pa je 1 kg v 10 dneh bolje od nič. To ti pove, da si na pravi poti. PUNCA SAMO TAKO NAPREJ Lp, in novim zmagam naproti. Rožica

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

23. sep 2004 17:53

Pozdravljene! Danes je moj 18.dan in moram priznat, da sem kar ponosna nase. Sploh mi ni težko vztrajat na tej dieti. Mogoče zato, ker vem, da bi se slabo počutila, če bi se pregrešila. Zadnjič sem spoznala enega luštnega fanta in zato se moram v red spravit, preden postaneva bolj intimna ( ha ha). Znanci mi pravijo, da se mi že malo pozna izguba kg-jev, samo se raje iz principa ne tehtam, da ne bom vsa potrta. No sem se pa tehtala takoj po 1.tednu in je slo 3 kg dol.Zadnji dve leti sem se tehtala vsak dan in kg-ji niso in niso šli dol. Zakaj? Ker sem bila obsedena z njimi. Se pa popolnoma strinjam z Laro. Ko sem bila poleti s prijateljicami na morju, se sploh nisem slabo počutila v kopalkah. Vceraj mi je kolegica dostavila slike s počitnic. Ko sem se zagledala na slikah, sem se kar zgrozila, kako obilna zgledam. Sem si jih pa shranila na računalnik, da so mi v opomin, da se ne bi slucajno pregrešila. Zadnje čase, sploh zadnje poletje opažam, da privlačim vse več moških pogledov, kar se mi prej ni dogajalo. Zakaj? Včasih sem bila luštna punca, ki je to svojo simpatičnost prekrivala z nezadovoljstvom in kopičenjem kilogramov. Moram priznat, da je bilo to moje nezadovoljstvo tudi krivo, da sva se razšla z dolgoletnim fantom. Takrat sem bila tako depresivna, da sem v enem mesecu izgubila 6 kilogramov. Ko sem se spet postavila na noge, pa sem začela živeti in to res živeti. Sprejela sem se takšno kot sem, postala sem samozavestna in to se mi je začelo kazati tudi navzven. Res je, da se z leti ne sekiraš več toliko ( stara sem 25 let), vendar je pomembno le to: vse je le na nas samih. Dokler ne bomo razčistili sami pri sebi, kaj je izvor naših problemov ( prenajedanja) in se ne bomo sprejeli takšnih kot smo - kilogrami ne bodo šli dol. Meni je vseeno kateri dan je, pa naj bo to proteinski, škrobni, z ogljikovimi hidrati, vitaminski ali celo vodni - meni so vsi dnevi isti- ker vem, da se ja stvari treba držati in ker vem da bom dosegla željeni cilj. Saj ne rečem, je že bil kakšen manjši prekršek, samo, če je preveč ovinkov na poti postane željeni cilj ena sama iluzija. Malo sem zafilozofirala...želim vas le spodbuditi, da pozabite, da je to dieta in, da je samo malo drugačen način prehranjevanja. Meni so se kilogrami nabrali v srednji šoli, ko sem bila obsedena s čokolado. Zdaj že nekaj let ne pomislim na čokolado, ker sem jo preprosto odmislila. Pa kaj, če vam fantje govorijo, da ste jim všeč, če ste malo bolj okrogle, saj ne hujšate zaradi njih ampak zaradi lastnega počutja! Sama sem visoka 176 cm in na začetku diete sem tehtala 85 kg...tako, pa sem priznala, kar mi gre težko z jezika. Moij cilj je , da bi na tehtnici zagledala 70, še bolje pa 65 kilogramov. Oktobra začnem hoditi na vadbo Hot Iron- to je vadba z utežmi, ker se malce bojim, da se mi s hujšanjem ne bo vse povesilo. Kako pa kaj ve, tudi kaj športate? Lp pa vztrajajte punce! Sporočilo je spremenil(a) SLONCICA dne 23. sep 2004 17:57:09

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

23. sep 2004 19:47

Zdravo punce (je sploh kakšen fant tukaj?)! Kako lepo je slišat, da nimam samo jes takšnih problemov, da kile ne gredo dol, tako hitro kot so šle gor... Torej v 10 dneh sem izgubila samo 1 kilo!!!! Kako sem žalostna Sama se tolažim s tem, da mi ne morejo it hitreje dol , ker jih nimam ne vem koliko preveč (168 cm, 63kg) moja želja pa je vsaj 58 (če ne bo šlo do 55). Sama pa tud vem, kaj je moj problem, še vedno jem preveč zvečer... pa saj bo, z vašo pomočjo. Lep pozdrav maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

23. sep 2004 20:43

Hy Maych, sem te že malo pogrešala. Jaz sem spet večerjala točno ob 8, praline saj brez čokolade pač ne gre, vendar to ni bilo dovolj spekla sem si še gobe in solato, ker je zame ta OH dan najtežji imam občutek, kot da nič ne jem. Definitivno se strinjam s tabo zvečer je treba manj jesti, vendar je zvečer lakota skoraj ne premagljiva. Ja, se bo treba v roke vzet!!! Lahko noč, Rožica

kimi26  

član od: 23.9.2004

sporočila: 10

23. sep 2004 21:32

Pozdrav Tukaj sem prvič. Tudi jaz sem na 90 dnevni dieti. Mislim, da je danes 44 dan. Vodni dan je za mano... ej, za umret. Sicer pa sem shujšala cc 5-6 kg. Želela bi 10 kg - iz 67 na 57 kg. Zdaj sem na 61!!! Bomo videli. Luknja v moji dieti je predvsem v tem, da jem kosilo zelo pozno - okoli 4 popoldan. Za večerjo ni lakote niti želje. Tako da dejansko jem samo 1x na dan. Moram pa povedat, da je bil prvi mesec najbolj kritičen. Dopoldan me je dajala lahkota, za sadni dan sem bila vedno lačna. Živa kriza! Zdaj pa vam povem, da dopoldan včasih pojem samo eno sadje, ker za drugega ni prostora. Ko pa napoči sadni dan sploh nisem lačna. Pojem na primer banano, dve hruški in dve nektarini, pa malo grozdja. Tako da kar dobro gre. Kaj delam narobe?!? To da se nisem odpovedala jutranji in popoldanski kavi, da pijem včasih tudi sokove (sicer mešane z vodo) in da sem en dan vzela `prosto`, ker sem šla na poroko. Je kaj vplivalo?!? Je... en teden sem ostala na istih kg in komaj vodni dan me je malo olajšal. Mislim pa, da je zelo pomembno tudi telovadit. Na žalost je to pri meni bolj v teoriji kot v praksi. Samo izgubila sem res `par`kilc, ampak špeh pa je še vedno prisoten. Predvsem na trebuhu, zato mi v prihodnosti trebušnjaki ne zbežijo. Zdaj pa še vprašanje bolj izkušenim: kako pa je kaj s kg ko je enkrat konec 90 dni. Ali dolgoročno dieta drž? Se bom morala po 90 dneh zelo nazaj držat? Kako sploh jest kot je konec diete? Prosila bi malo nasvetov! Hvala... zdaj pa hitro pred tv sex v mesto je tu! kimi26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti