Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

21. feb 2005 11:56

Živjo! Tejčica, jaz sem že včasih hujšala po luni, ampak takrat je bila muka, ne vem, zdaj ko sem to večkrat preizkusila med dieto, mi je nekako lažje se odločit za to. Zdaj mam v glavi pošlihtano in vem, da je pametno enkrat mesečno telo očistit strupov. Ja, pa še to, prej med dieto sem imela sadnih dni že kar malo čez glavo, zdaj jih pa včasih malo pogrešam. Imam občutek, da je trebuh skoz neki poln, ob sadju se mi zdi pa da si bolj lahkoten. Mejte se! kokos

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

21. feb 2005 13:07

Aloha, s štajerskega konca ! Tejčica, mi je kar jasno, kako se počutiš, ker sem pred 3 tedni bila zelo podobna tebi. In takrat sem imela vodni dan, tako, da sploh ni bilo hudo, saj hrane nisem niti gledala rada, kaj šele jedla. Ampak še dobro, da mine. Čimveč počivaj, pa dosti čaja ( jaz sem ga pila le z limono), pa lekadoli so me rešli. Barbolinka in Ana Marija, dobrodošli v "klubu" bodočih vitkašev. Sem ena tistih, ki je v svojem življenju že kar nekaj kg oklestila, ampak sem jih večino dobila nazaj. Po moje je to to, o čemer pravi Kokos, da ti mora v glavi klikniti in potem se človek popolnoma drugače spravi zraven. Potem tudi skušnjave človek dosti lažje prenese. In cilj je s takim razmišljanjem dosti lažje doseči, saj dieta ni nekaj mučnega, ampak prav luštna in zanimiva stvar, ko si človek lahko sam naredi jedilnik in odloča, kaj bo jedel. Ni tistih togih, stroko predpisanih diet, kjer nam nekdo kdo določa, kaj bomo lahko jedli. ne scagat, je fino, ko je človek iz tedna v teden lepši. Verjemita!!!!!!!!!!! lp marjanca marjanca45

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

21. feb 2005 13:19

barbolinka, kak pa zgleda ta linea snella? Ja, celjska voda je res sam klor, imam pa srečo, mi imamo vodo v službi, plastenk lahko vzameš, kolikor jih hočeš. Kar se pa tiče gibanja, ko sem nazadnje hujšala, to je bilo lani poleti, sem, kot sedaj, morala shujšati 7-8 kg, res sem bila strogo dosledna, a zaradi malo gibanja ni šlo v enem mesecu dol več kot 4,5 kg, zato tokrat, sedaj je za mano 4 dan, moram več narediti za to. Poleg tega pa delam do pol štirih, imamo pa v službi to super rešeno. Ob pol dvanajstih je topla malica, ampak to je bolj kosilo, z dvema menijema in vsak dan je kaj, da lahko ješ, potem pa zvečer še kaj malega in sploh ni treba kuhati doma. Mali je v varstvu, tako da skupaj le še večerjava in je manj skušnjav. Seveda bo drugače, ko pride fant nazaj, ker on pa poje vola in pol in mu ni dovolj malica oziroma kosilo v službi (delava skupaj), ampak je treba, ko prideva domov, kar pridno vzeti kuhalnico v roke in narediti še eno orng kosilo. To pa me ponavadi zapelje , ko gledam, kako veselo on mlaska in tega se moram odvaditi. MOj dragi pride zdaj v četrtek po 5 tednih domov iz misije in vem, da zdaj še ne bo kakih resnih rezultatov, razen, da trebušček ni tako napihnjen, ko pa bo prišel konec marca, bo pa menda že kaj za pokazat. Tejčica, pomaga samo počivanje, ker če boš veliko okoli hodila, se ti bo naredilo, kot meni, po treh dneh je bilo malo bolje in sem začela skakati okoli, potem pa sem fasala še prehlad. brittney

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

21. feb 2005 13:46

Halo! Marjanca 45, Štajerka, ha????? Super! Marjetka cvetka, se že veselim skupnega hujšanja s teboj v 2. krogu. 11.04.2005 si rekla, ne? Prav pogrešam to dieto, ki sem jo končala 02.02.2005 in oklestila še dodatna -2 kg. Po dieti vam ni potrebno oz. ne smete imeti enakega zaporedja dnevov, treba je le ločevati živila, kot je že napisala ena izmed ta pridnih. Ko se boste počutile nekako "težke", imejte naslednji dan sadje. Tako delam jaz, ker mi želodec ne dopušča pojesti skupaj nekaterih živil. Kokos, čestitke tudi tebi. Kdaj v četrtek, mislim ob kolkih se začne luna? Bom tudi jaz še po luni poskusila. Da bo v aprilu še manj kot 10 kg za shujšati. Meli, če bereš, te pokličem za pilates vaje, oprosti, ker sem zadnje čase tako obremenjena s študijem, ki gre počasi h koncu, z nakupom stanovanja, s službo in vzgojo mojega najstnika. Nimam časa pomisliti na telovadbo. Če vas karkoli zanima, kar vprašajte. Berem vas dokaj redno, samo pisati nimam časa. Želim vam lepo popoldne. dalmatinka

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

21. feb 2005 14:18

Brittney zasebno sporočilo sem ti poslala! Lep pozdrav! Barbolinka

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

21. feb 2005 14:41

Men se že meša! Jaz bolna ležim, sosedje pod mano pa na veliko "štemajo". Da jih lahko malo odklopim, grem kar na forum mal brat, čeprav me potem še bolj glava boli in se mi vrti. No, sej drugače pa pridno počivam. Še hčerko mi bo danes tašča iz vrtca vzela in bo pri njih spala, da se slučajno ne naleze. Hvala vsem za lepe želje. Drugače pa se pri nas sploh ne vidi več, da je danes sneg padal. Vsaj mularija je prišla na svoj račun, saj na Obali res ni sneg vsako leto. So vse avtomobile spucal da so se lahko kepal. Imejte se! tejčica

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

21. feb 2005 15:19

Dalmatinka, sej ne vem točno ob kateri uri se začne polna luna, jaz se bom kar cel dan postila pa ni hudir da ne bi strupi šli vn, a ne? Če pa katera ve točno uro, se pa priporočam za podatek! Sankat se pa lahk pridete k nam imamo dost snega oziroma če mene vprašate, PREVEČ 100%!!!!!! Čau Sporočilo je spremenil(a) kokos dne 21. feb 2005 15:21:46

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

21. feb 2005 16:12

Kokos, sem malo pobrskala in dobila podatek, da je polna luna v četrtek 24.02. ob 5.55 uri. tejčica

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

21. feb 2005 16:16

Pozdravljeni! Kokos, luna je v četrtek ob 5.55. Tako da bo ravno prav, če boš lačna ves dan. Ni pa vedno tako. In postiti se moraš 24 ur. Menda je to pomembno. Z veseljem sporočam, da se je po dolgem času spet premaknilo na tehtnici, kar mi je dalo novega veselja. Saj nisem imela namena obupati, ampak vseeno je čisto drugačen občutek. Pridružujem se čestitkam naši bodoči mamici! Nalin, uživaj, kolikor se le da. Jaz se prve nosečnosti najlepše spominjam. Dobro sem se počutila in res uživala. Pri obeh naslednjih je bilo že ogromno dela. Pa en lep pozdrav, se mi mudi. Patricija

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

21. feb 2005 16:23

Holja! Dalmatinka,tidi jaz pogrešam to dieto in komaj čakam na 11 april.Upam,da se nama bo še katera pridružila.Priprave pa ža potekajo,predvsem v glavi,pa naročila sem drugo knjigo o ločevalni dieti,Hočem se res dobro pripravit,kajti prvič sem po tej dieti hujšala bolj poskusno.Šlo se mi je bolj zato,ali lahko zdržim te tri mesece.Zdržala sem jih in aprila štartam zares. Kokos,na vem,če si ne bom tud jaz privoščila en lunin post,me nekaj po trebuhu drži. Kake probleme sem mela včeraj! Z mamo in mojo starejšo punco smo šle peš do ene kmetije,kjer prodajajo domač med.Bil je prijeten sprehod po hribu navzgor. Ja,pol pa ni blo zadost,da bi vzele med.Na mizi so se hitro znašli potica,pa domače salame,pa vinček in je bilo pač treba vsakega malo probat,da ni potem zamere.Joj,kako me je potem želodec,zdaj nevajen take težke hrane,pekel.Komaj sem čakala,da pridem domov in vzamem en rupurut,ki pa ga je na mojo srečo?zmanjkalo.Mene je pa tako peklo.Na srečo sem se spomnila,da pri zgagi pomaga suho sadje.pojedla sem nekaj suhih marelic in res mi je bilo bolje. ZDRAVA KMEČKA HRANA,pa kaj še! Tejčica,tebi pa želim čimprejšnje okrevanje.Kaj si pa moreš,so pač virusi na pohodu.Tud mene je eden pred kratkim našel in me tri dni pošteno mučil. Ko bojo tvoji sosedje nehali štemat,pa ti pej kar tako malo s kladivom razbijat.ha,ha! Mejte se lepo in vztrajajte na svoji poti,kajti uspelo vam bo! Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti