Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

miranda05  

član od: 9.2.2005

sporočila: 23

20. feb 2005 18:01

Zivjo vsem, jaz sem danes na sadnem dnevu, za kosilo so bile pecene hruske, jabolka in banane. Prejle pa mi je zapasalo kislo zelje. Se kar ne morem najest in kar naprej premisljujem, kaj bom jutri jedla. Nasla sem recept za mongolsko meso, ga prepisala, vzela meso iz skrinja, da naredim marinado... mislim, da me se nikol ni tok matral. Pol pa se enkrat prestejem dneve in ugotovim, da mam jutri 1. vodni dan..... o kriza... No ampak bo ze, dokler bom v sluzbi bo se slo, ko pridem pa zvecr domov, pa najboljs, da grem spat, ce ne hrana ne bo varna pred mano... Nalin, tebi pa vse cestitke, pa nikar se med nosecnostjo ne obremenjuj s kilogrami... Kdaj imas pa rok? miranda05

mrmi  

član od: 25.1.2005

sporočila: 17

20. feb 2005 18:52

živjo! Včeraj je bil zamano prvi vodni dan. Če se ga še katera boji naj povem, da sem ga preživel brez posebnih težav. Po mojem mnenju sta bistveni le dve stvari: 1) Pijte čim več vode skozi cel dan - želodec je potem skozi ves dan poln vode in ne registrira lakote ( sam sem včeraj popil 4 litre ) 2) Pomen psihične priprave - pred 14 dnevi sem se vodnega dneva še zelo bal. Potem pa sem o vsem skupaj dobro razmislil, si naredil načrt kako bom preživel dan, dodal malce optimizma in pozitivne energije in dan je šel mimo kot bi mignil. Še statistika: po 30 dneh me je manj za 13 kg, po ITM klasifikaciji nisem več debel ampak imam semo še prekomerno telesno težo, vsak dan bolj verjamem, da mi bo uspelo priti na normalo, počutim pa se odlično. Edino kar mi ni všeč pri hujšanju je to, da me neprestano zebe, še posebej v roke. Še naprej želim vsem čimveč izgubljenih kilogramov in trdne volje. Hujšam, da bom hujši mrmi

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

20. feb 2005 19:04

Miranda05, rok imam enkrat septembra (lahko se zgodi, da celo na moj rojstni dan), za bolj točen podatek pa se moram predhodno najavt k ginekologu na pregled. ko bom vedela bom gotovo sporočila. mrmi, no lepo da si že tolk kg-jev zgubil, moj matej je tud približno toliko kilogramov dol vrgel, naj ti povem da je vedno bolj postaven pa seksi (čeprav je že skoz tak). tako da bodo tudi druge žeske nate začele tako gledat. Kmalu se ti bo zgodilo da boš šel po cesti, pa boš kar čutil vroče poglede na sebi. to ti bo šele dalo polet za naprej. lep pozdrav nalin

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

20. feb 2005 20:42

Čer! Brittney, zasebno pošto lahko pošlješ tako, da pri sporočilu, kjer je napisan avtor nanj klikneš in te postavi na stran kjer lahko napišeš sporočilo. Upam, da sem dobro raztolmačila! Dramik, jaz sem O.K. Pričakujem slikico. Upam, da si prejela moj nov e-mail naslov. Mrmi, kar veselo naprej, zelo dobro ti gre. Ja, a ne da res ni vodni dan prav nič težek? Jaz si ga bom zopet "privoščila" v četrtek, ko je polna luna. Moram malo prečistit telo vseh "strupov"!!!! Mejte se in prijeten začetek novega tedna! kokos

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

20. feb 2005 22:38

Evo me spet! Še en uspešen sadni dan je za mano. Danes me ni niti pretirano zeblo. Je pa blo mal težko ostale gledat pri obilnem nedeljskem kosilu ampak bo že. Prej je bilo hrane preveč in sedaj je situacija pač taka kot je. Težko pa že čakam, da si jutri malo bolj konkretno hrano privoščim. Mi je tašča dala pečenko ki je danes ostala od kosila, pa še skledo solate si zraven pripravim.... joj, naj bo že ponedeljek! Mrmi, čestitke k tako enkratnemu rezultatu po samo 1 mesecu in hvala za pozitivo glede vodnega dne. Mene prvi čaka čez dober teden in me je pošteno strah. Si sploh ne prestavljam kako bo to šlo. Kokos, dobra si glede teh vodnih dni. Kaj že dalj časa hujšaš po luni? Jaz sem se samo enkrat pripravila (leta nazaj) pa sem se kar naenkrat zalotila s hrano v ustih. Čisto avtomatično sem si pripravila obrok. Miranda05, veliko dobre volje jutri pri tvojem prvem vodnem dnevu in pa seveda poročaj. Pozdravček! tejčica Sporočilo je spremenil(a) tejčica dne 20. feb 2005 22:42:43

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

20. feb 2005 23:43

Zanima me, ali pri pripravi hrane po 3MD lahko uporabljamo kislo oz. sladko smetano Po moje smetana spada med maščobe in naj bi bila potem nevtralna. Kako je dejansko s tem? Sej vem da je maščoba omejena,ampak... Lepe sanje! tejčica

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

21. feb 2005 0:55

najbolš da pogledaš na embalažo, tam vse piše. Mislim da ljubljanseke mlekarne imajo te podatke nalin

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

21. feb 2005 6:44

Živio, hujšarice in hujšarji ! Mrmi, pa ti si mega - 13 kg v enem mesecu ! Kako se počutiš ? Kako reagira tvoja okolica na tako hitro klestenje kg ? Moji starši, sploh oče, so npr. zelo proti, sestra me podpira, moj dragi pa je po moje ljubosumen, da mi to rata, ker on očitno nima volje in korajže za kaj takega. Pa bi bilo zanj več kot koristno, če bi izgubil vas 10 kg. Zelo so mi všeč moški, ki so si sposobni priznati, da imajo preveč kg in za to tudi nekaj naredijo. Koliko kg pa bi še rad izgubil, Mrmi ? Tejčica, moji občutki pri pripravljanju "normalne" hrane za moje so enaki. Ampak je pa res, da je po tolikem času to sedaj lažje, kot pa na začetku. In samo odštevam ure do ponedeljkovega kosila, ko bo na mizi spet ta prava hrana. Od pol petih zjutraj že lomastim po stanovanju, saj sem mojo bolečo hrbtenico že razmigala, namestila sem si mavčni oklep, očistila avto in potem počasi 40 km proti Mariboru. Po taki zasneženi in neočiščeni cesti ni ravno najbolj luštno, ampak mi stari borci smo že vsega navajeni. Želim vam lep dan, čim manj težav v prometu, čim manj lakote in kakšen dekagram manj ! Bravo za vse nas hujšarje in 3MD dieto !!!!!! marjanca marjanca45

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. feb 2005 7:02

Nalin a nisi še šla k ginekologu? Če nisi se takoj naroči, pa povej, da si noseča, čakajo te preiskave krvi.... Pa točen datum, pa povedala ti bo kolk si noseča, moraš pa vedeti prvi dan zadnje menstuacije. Glede lulanja pa se kar navadi boš videla šibanje na wc v zadnjih mesecih nosečnosti, ko ti otrok pritiska na mehur, ampak kljub temu veliko pij. Ja kile pa ne grejo gor kar naenkrat ampak počasi, zadnje mesece pa malo hitreje. jade

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

21. feb 2005 8:25

hojla hujšarce in hujšarji! pa je za mano en pregrešen podaljšan vikend. vidim, da sem veliko zamudila. nekaj sem uspela za nazaj prebrat, predvsem iščem ideje in vohunim kaj ste papcale. madona, zadnje čase še samo razmišljam, kaj bi lahko jedla. hm, za mano 14 dni, pravzaprav sem imela 1 teden uvajanja in navajanja, zares pa sem zaćčela pred 1 tednom, da sva se s kolegico ujeli in skušava s skupnimi močmi še v drugo izboljšat svojo "maso" (obe sva pred 1 letom že hujšali po tej in marsikateri drugi dieti, ampak ta je zakon. aleluja). najboljše je, ker se potem skupaj na OH dan sladkava, pa 1x tedensko na fitnes skočiva. itd. več nas je lažje je. seveda pa mi je anjbolj v moralno oporo tale forum. .... no pa sem zašla. PRVO: Nalin IN mATEJ- čestitke!!! NALIN, PO 2 porodih ti lahko povem, da menim, da je tovrstno prehranjevanje zelo zdravo. žal mi je, da takrat nisem vellea za to dieto, oz. raje način prehranjevanja. vsak nosečnost me je stala + 18 kg. ampak zdaj sem spet nazaj, oz. še boljše, vitkejša sem kot pred 1. nosečnostjo. zdaj se samo borim, da končno pridem do neke postave, da poelti ne bom rabla razmišljat, kaj naj oblečem, da skrijem to in ono. predvsem pa- jem bolj zdravo kot kadarkoli prej. delam na tem, da bom vzor otrokom.... itd.. DRUGO: drobtinica, nekdo ti je že odgovoril in dal link od receptov za 3MD. no, na med.over.net sem šla tud sama pogledat tist link.....pa mi nekaj ni jasno...in sicer OH dan... polenta, kus kus , pira in ajdova kaša- a ni to v škorbnem dnevu???? če ima katera še kakšne ideje za jedilnike, se priporočam :) kako kaj napredujete? madona, pa naj mi nekdo pove, zakaj je tako hudićčevo težko kidat teh nekaj kilogramov??? nikamor se ne premakne... danes sadni dan, pa cel dan sestanki. najbrž ne bo tako hudo.... lep uspešen dan. tabina Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 21. feb 2005 09:02:56

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti