Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

19. feb 2005 8:02

ČESTITKE NALIN!!! Sedaj te čaka res nekaj najlepšega. Uživaj v nosečnosti in potem v materinstvu. Se nam pa seveda še kaj pridruži. Me bomo poročale kako izgubljamo kilograme, ti pa kako nabiraš srečne kilograme. Pa pusti se razvajati, saj veš, nosečnice ste nekaj posebnega in jih vsi želijo(-mo) nositi po rokah. Jaz že imam te izkušnje, sedaj ko pa je noseča tudi moja sestra (7 mesecev), pa to opažam še bolj kot prej. Izkoristi to. Seveda pa nadaljuj s sprehodi, pa tudi na zelenjavo in sadje ne pozabi, saj vitaminčki zelo koristijo tvojemu otročku. Uživaj v vsakem trenutku nosečnosti. tejčica Sporočilo je spremenil(a) tejčica dne 19. feb 2005 08:04:11

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

19. feb 2005 10:27

Kaj ste vsi na sončku da se nihče na javi? Pametno. No tudi jaz se bom sedaj odpravila na zrak. Moram it ven, ker si bom drugače že ob 12-ih pripravla kosilo. Ponovno pica z bučko, melancani in paradižnikom. Zanimivo je, da se prej nikoli nisem sama spravila delat pice, sedaj me pa nič ne pripravi da bi jo naročila. No, razen seveda če nebi imela časa za pripravo. Je res veliko boljše domače testo. Pa še po kremšnito in jedilno čokolado moram it v trgovino. Že parkrat se mi je zluštal kremšnite za večerjo na OH dan, pa sem imela vedno smolo da jih je zmanjkal in sem se tolažila s kakšno drugo skladico. Sej ni blo preveč težko ampak danes raje pohitim v trgovino, da bo večerja po mojih željah. Pa pa in se slišimo zvečer. tejčica

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

19. feb 2005 10:38

Iskrene čestitke Nalin! Sedaj pa ne bomo le čakali na podatke o izgubljenih kilogramih sotrpinov, ampak tudi na novice o bodoči mamici! Le glej, da se sedaj ne boš spustila "z vajeti" pri papanju! Včasih slišim koliko se je zredila kakšna nosečnica in skoraj ne morem verjeti - tudi po 40kg kakšni uspe pridobiti. Tejčica, tudi jaz delam pico, le da bo moja z gobicami. Na sončka pa ne morem, kar ga pri meni NI!!!!! Uživaj, ko lahko! Lisa

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

19. feb 2005 10:45

Zdravo, rožice ! No, pa smo dočakali eno mamico !!!!!! BRAVO NALIN ! Imeti otroka je bila zame največja sreča in je še sedaj, ko je star že 16 let. Od srca ti privoščim novo poglavje v tvojem življenju. Uživaj v vsem, kar nosečnost prinese. Brittney, si pač slamnata vdova, pa kaj bi to. Boš videla, kako hitro ti bo minil čas. Na začetku mogoče ne tako, potema pa. Zdaj te bo še dieta malo zamotila, ko se boš pridno ukvarjala s kuhanjem. Tvoj dragi pa bo že ob prvem srečanju s tabo ostrmel. Boš videla. To je pač ena od preizkušenj v življenju, ki jo človek mora preživeti tako ali drugače. Saj veš, da smo ženske trdožive in prenesemo vse. In vsaka taka preizkušnja človeka naredi bolj močnega. Danes imam prvič na sebi mavčni steznik in počutim se kot srednjeveški vitez. Okorna sem in obilna, saj mi je že prevelik in ne vem, kako bo, če izgubim še kakšen kg. So mi pa kile začele spet iti dol - po skoraj treh tednih, tako, da nič ne cagajte. Sigurno bodo vsem spet začele plahneti. Komaj čakam na moje pirine široke rezance s paradižnikovo omako in solato. Popoldan pa bom s tem oklepom šla na sperhod. Upam, da bo ratalo. lep dan rožice in bodite pridne ! marjanca marjanca45

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

19. feb 2005 10:58

Hvala lepa vsem za čestitke, sem tako vesela, mislim da je to moje največje veselje v življenju. Tudi vsi domači so tko veseli (moja mami je jokala od sreče). bom poročala kako kaj gredo kilogrami gor. Sicer me mal skrbi ker sem med nosečnostjo mela tudi vodni dan. Mislim pa da sem noseča že ves čas diete (joj jaz pa sem delala trebušnjake pa še kile sem zgubila (7kg). Razvajati se bom pa pustil samo toliko kolikor mi bo pasalo (teža ne sme več kot 8 kil it gor, no ja kakšna kilca al pa dve) Matej mi že obljublja nevem kakšna kosila pa vse dobrote, pa me krega če sem "premalo" oblečena. Lep pozdrav vsem in kakšno kilco manj tud nalin

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

19. feb 2005 11:29

Hojla! Ja Nalin,iskrene čestitke!To pa je presenečenje kaj? Nič se ne sekirej preveč,ker si bila na dieti.Jaz sem na začetku nosečnosti ful bruhala,pa tudi jest nisem mogla nič,pozneje mi še pijača ni šla po grlu,tako da so me kar na flaške priklopli,pa je z mojimi puncami vse vredu. Ampak,zdaj vsaj veš,zakaj ti je bilo pri vodnem dnevo,tako težko. V glavnem,ti se še naprej zdravo prehranjuj,jej veliko zelenjave in sadja,ne se preveč basat(NE jest za dva,ampak samo zase in še pikico več),pa bo vse vredu.Želim ti veliko sreče in užitkov ob materinstvu. Tako,zdaj grem pa kosilo skuhat,popoldan pa v službo. Mejte se lepo! Britney,ti pa uživaj v podaljšanem samskem življenju! Marjetka cvetka

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

19. feb 2005 11:53

ja marjetka cvetka, zdej tud vem zakaj so šle kile pa cm-ji gor nalin

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

19. feb 2005 14:14

Ja, prav fino je zunaj na sončku. Očitno vas je kar nekaj na zraku in prav imate, le naužijte se ga. Lisa, po 3MD ni treba imeti več istega zaporedja oz. 3 mesece ga ne smeš imeti, moraš pa ločevati. Jaz se prehranjujem po J. Mazel in ta pravi, da če imaš za kosilo B, potem mora večerja predstavljati vsaj 80% B. Če pa imaš za kosilo Š oz. OH, lahko pa za večerjo ješ karkoli. Pazit pa moraš na presledke med obroki. Nalin, ISKRENE ČESTITKE!!!!!!! Si kar predstavljam da si v devetih nebesih sploh če bo zate to prvi otrok. Ful sm vesela zate. Uživaj nosečnost in potem v materinstvu, pa upam, da boš sporočila kako in kaj, ko bo mala štručka na svetu. Želim ti res zdravo nosečnost in zdravega otroka!!!! Pa pejmo še mal na sonček, ker baje bo jutri sneg! Pomlad, kje si???? Dost mam tega mraza,... Čau čau kokos

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

19. feb 2005 15:44

Hvala kokos, naj še povem da sem imela danes zjutraj celo -1kg. se pravi da 59 kil, upam da ne bodo šle več dol. nalin

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

19. feb 2005 21:11

Naj se vam malo potožim. Moje oči so še vednoi tako lačne ko vidim nekaj dobrega da je kaj. Danes za večerjo sem imela kremšnito, ki sem si jo tako želela da je blo joj. Kupila sem 3 (zame, za lubija in za hčerko). Jaz in hčerka pojeva vsaka svojo, lubi se ji je pa odpovedal. In veste kdo jo je pojedel? JAZ!!!!!!! Ka-ta-stro-fa! Želodec ima dovolj, ampak jaz še vedno jem ker so oči še lačne. No ja, sej do konca diete imam še dolgo pot in upam da bom te stvari še razčistla sama pri sebi. Upam da ste bile ve bolj pridne. tejčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti