Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

14. feb 2005 15:45

Kje pa maychi hodi? Jaz jo že kar malo pogrešam, da bi rekli kakšno. Nekaj me mora zamotiti, da to popoldne ne bom preveč OH v sebe nabasala.... raje prihranim kaj za večer z lubijem. In kako ste kaj ostale danes? Upam, da imate priložnost zaužiti današnje sončne žarke. Darchy

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

14. feb 2005 16:13

Zdravo. Joj kako je lepo videti, da te kdo pogreša... Imam "probleme" z mojim računalnikom in se ga izogibam na daleč, ker drugače se lahko zgodi, da bo letel skozi okno...mi je pa končno uspelo izprositi 5 minut na bratovem računalniku... Darchy, kako se kaj držiš? Upam, da si dobro. Jaz imam bolj delovno imam v sredo izpit-ampak po pravici povedano, se mi tako ne da...groza. Opazila sem, da se naši moški člani bolj poredko oglašajo. Kje ste? Pa Rožice že tudi nekaj dni ni bolo med nami...pa Sy že dolgo ni nič napisala...pa še kdo bi se našel, ampak mi imena prehitro pobegnejo... Po grešnem petku (mami je imela roj. dam-večerjali še le po 9 uri...) sem preživela super vikend, brez najmanjšega greha. In na srečo se je to poznalo tudi na tehtnici, se je malo premaknila dol. A je že katera opazila, da se po Š in OH dnevu, kg malo dvignejo? Ali pa se to dogaja samo meni in očitno preveč pojem... No še eno vprašanje, ker imam že dovolj "standardnih" kosil, me zanima, kam spadajo ajdovi žganci (verjetno OH, ampak nisem 100% prepričana). Drugače bodo pa jutri graham testenine ali pizza z zelenjavo......zopet. Lepo se imejte še naprej. Se še oglasim, če bo moj računalnik po čudežu začel delati ali pa če si proti večeru izprosim še 5 minut. Čim več poljubčkov in objemov danes! maychi

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

14. feb 2005 16:18

Vidim, da nas pogrešate, zato se javljam. Teden je spet naokrog in na vrsti je bilo tedensko tehtanje v lekarni. Po 36 dneh na dieti sem izgubil 11,5 kg, zadnji teden( po pričakovanju) samo - 1 kg! Grešim skoraj nič oz.čisto nič( če odštejem malo sladoleda zraven torte na OH dan). Le gibal sem se ta teden bolj malo, ampak se čisto nič ne sekiram, tako mi je pač pasalo!!! No, sedaj pa veselo naprej!!! Lep pozdrav vsem Valentinčkom!!! Robi

MICL  

član od: 10.11.2004

sporočila: 47

14. feb 2005 17:15

Živjo O Bog, odpusti mi, ker sem grešila. Včeraj so bile na jedilniku ribe, do kosila vse lepo in prav, zvečer pa ....prebranec, predviden za danes. Ne veliko, ampak toliko za greh. Vaga se je "pokvarila". Po prvem vodnem dnevu se ne premakne navzdol. Ali se tudi vam to dogaja? Prvi mesec je šlo lepo dol, zdaj pa že 14 dni nič. Koliko časa bo še tako? Ali bo šlo sploh še kaj dol, ali se je telo navadilo na tak red? Telovadim sicer neredno, ampak vsak dan prehodim 4 km, ker grem v službo peš. Na 14 dni grem v bazen plavat in se razgibavat, vmes pa kakor kdaj. Ali ima katera izkušnje z L-karnitin kapsulami ? Kako delujejo na telo ob 3 MD dieti? Tako. Malo sem si olajšala dušo. Zdaj grem pa domov. Adijo MICL

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

14. feb 2005 17:32

No tako, pa sem si naredila tista pečena jabolka, tako dobra so bila da si je še tašča prste oblizovala. Sicer sem pa jih jedla prvič v življenju, še kot otrok smo jih pekli nad ognjem in nisem bila ravno navdušena nad njimi. Krhlje sem malo pokapljala s sokom ene pomaranče in malo limone rer posula s cimetom-božansko Grešim pa čisto nič in upam da tudi v prihodnje ne bom. nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 14. feb 2005 17:33:28

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

14. feb 2005 19:52

No pa smo zopet na začetku,danes je moj zopet prvi dan pa lih na valentinovo.Namesto kšna dobra večerica.No pa sej nas je več takih ki bomo valentinovo preživeli ob svečkah namesto ob dobri papici.No pa sej bo drugo leto bolje:Tudi jaz bom v četrtek probala pečeno sadje.Samo me pa nekaj zanima a sadje lahko kar zmešaš mislim hruške p0a jabolka ,kiwi... vse skupaj? Sreča

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

14. feb 2005 20:05

Načelom se sadja ne meša ampak tukaj gor ga večinoma vsi mešajo. jaz ga v bistu ne mešam in se tega probam držati. A ti si že mela kdaj to dieto? nalin

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

14. feb 2005 20:14

Jaz sadje mešam samo na sadni dan in to običajno za kosilo ko si ga spečem. Na ostale dni pa vedno pojem skupaj 2 enaka sadeža. Tudi v Rinini knjižici mešajo sadje na sadni dan, tako da mislim da ni nič narobe. tejčica

miranda05  

član od: 9.2.2005

sporočila: 23

14. feb 2005 23:39

Zivjo Maychi, tudi meni po Š in OH dan ponavadi kaže malo več (tudi do 1kg) kot na B ali sadni dan. Verjetno zato, ker na B dan jem po dieti, na Š in OH pa verjetno pretiravam s količinami za kosilo oz. večerjo - s kakšno krompirjevo solato npr. Danes sem poskusila z joto (vglavnem zelje, mal krompirja in filoza vmes, pa brez moke), sam kaj ko sem po vecerji mogla pozobat 2 pesti se bucnih semen :((( Kaj pa priporocate na OH dan? Meni tortice za vecerjo ne pasejo prevec, sem prevec lacna in pol krsim. Ce pa pa obrnem vrstni - npr za kosilo 2 palacinki z marmelado, zvecer pa testenine ali pica, pa kar gre. A je to hudo narobe? miranda05

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

15. feb 2005 7:04

Jutro. Danes sem pa bolj zgodnja...saj sem si sama kriva, ker se mi prej ni dalo sedeti za knjigami, sedaj pa lovim vsako minuto... Miranda05, sicer ne vem, kako je s tem, da na OH dan zamenjuješ kosilo in večerjo, ampak po moje to ni najbolj pametno. Če ti tortica/sladica ne odgovarja zvečer, raje pojej polovično porcijo kosila. V Rinini knjižici celo piše, da lahko poješ kos pizze (če prav razumem to tiste "ta prave" iz pizzerije, kos je pa verjetno 1/8-čeprav je to zelo relativno) Očitno imava na OH in Š dan podobne probleme. Ampak sem na OH dan opazila, da si testenin npr. skuham vedno manj, kot tistih 12 dag. Ampak, če obožujem omake iz bučk, paradižnika, paprike, cvetače....in po možnosti še kakšna mešana solata zraven. Kriza! Jaka Brolih, sadje se lahko meša samo na sadni tan in še to je omejeno samo na kosilo. Drugače pa eno vrsto sadja. Robi, pa saj to je super številka, po nekaj več kot enem mesecu. Vztrajaj še naprej. Upam, da boš dosegel zastavljeni cilj. Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 15. feb 2005 07:06:48

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti