Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

10. feb 2005 11:25

Par dni me ni bilo na forumu, pa ste že toliko napisale. Imam pa konkreten razlog zakaj me ni bilo. Kar sram me je. Grešila sem, priznam. Sploh ne upam stopit na tehtnico, ker se kar bojim. Jutri imam hvala bogu sadni dan, in bom sčistila to svojo umazanijo iz telesa. Kar naenkrat sem se zlomila in se nisem mogla upreti. Najhujše je bilo v torek, ko sem na B dan pojedla en krof, en puding in malo čokolade. GROZA! Nujno moram škodo popraviti. Ne vem kaj mi je bilo, da sem podlegla skušnjavam, pa sem mislila da sem bila tako močna. KAr skregajte me, saj si pošteno zaslužim. Iz sramu, ker sem grešila, nisem prišla nič na forum. Upam, samo da nisem pridobila nazaj tistih -2,5 kg. Zdaj se kesam, ko je že prepozno, ko sem že grešila. Joj, še nikoli mi ni bilo tako hudo. Sedaj pa grem prebrat ostale strani, ker še nisem uspela vsega. Lep pozdrav in ve kar nadaljujte s svojo močno voljo, jaz tudi moram nadaljevati. tocka

a1307  

član od: 28.5.2002

sporočila: 18

10. feb 2005 12:23

Lep pozdrav vsem. Forum kar redno berem, napišem pa nič. Na dieti sem od 3. januaja in sem do danes izgubila 6.6 kg. Upala sem da jih bo več, grešila pa sem zelo malo. Ta tedem popijem na dan tudi en čaj z medom upam da ni to prevelik greh. Ali je med sploh dovoljen? Kaj naj naredim da bodo šle kile hitrejše dol, ker jih imam res veliko za izgubit? Alexa

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

10. feb 2005 12:47

Pozdravljeni! Tudi jaz hujšam počasi. Na dieti sem 0d 3.1., pa sem shujšala "samo" 6 kg. Zdaj že kakšen teden ali pa morda dva, skoraj ne gre več dol. Grešim ne veliko. Obvezna je sicer kava z mlekom, na pustno soboto sem enkrat ugriznila v krof. Včasih sem tako lačna, da pojem dve banani, namesto ene. Ampak da bi pa kaj bistveno grešila, pa ne. Pa doma premalo pijem. V službi mi ni problem, velik kozarec je stalno na moji mizi. Doma pa kar malo pozabim. Moje pobožne želje so bile, da bi izgubila 15 kg. Ampak zdaj bom zadovoljna, če jih bo 10. Moji sklepi so, da moram več piti in da moram pojačati gibanje. Hodim sicer na aerobiko, ampak moj orbitrek doma je že čisto zaprašen. Pa že tolikokrat sem si obljubila, da bom vsak dan delala trebušnjake. Obupala pa ne bom. Sem se odločila, da se bom tri mesece držala, pa če ne gre več nič dol. Edino vodnega dne se pa res bojim. Prvega sem se držala 100%, upam da bo tako tudi z vsemi naslednjimi. Čeprav ni bilo lahko. Ampak upanje mi dajete vsi, ki pravite, da so naslednji lažji. Tako svetujem vsem vam. Ne obupajte! Tri mesece se pa že da zdržat s tako dieto. Pa en lep, mrzel pozdrav! Patricija

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

10. feb 2005 13:27

Hej, hej, hej punce. Dajte ga no malo manj srat! Točka seveda si ga polomila, ampak zabožjovoljo, ne pusti slabi vesti, da ti bo grenila žviljenje. Tukaj smo, da te hvalimo ko ti gre odlično in te poslušamo in te razumemo ko ti ne gre tako dobro. Saj si se spet "našla" in pridno nadaljuješ. Kar tako naprej! Nikoli več naj ti ne pride na misel, da bi te bilo sram nam povedat, da si grešila!!! Preberi malo nazaj, vsi ga polomimo in to si tudi povemo. Kdo te bo bolje razumel kot skupina "sotrpinov"!! Alexa, dobrodošla med nami in čaj z medom načeloma ni dovoljen. Vendar pa je zdravje najbolj važno! Tudi sama popijem na tešče kozarec vode z jabolčnim kisom, katerega si izboljšam s pol žličke medu (drugače ga ne morem pogoltniti - kisa namreč). Upam, da bo učinek kisa izničil sladkost medu in zaradi tega ne bom manj shujšala! Bomo videli. Ej Patricija, "samo" 6 kg??!! Kako bi pa rekla, če bi se 6 kil zredila?? A tudi "samo 6 kg"? Dvomim! Šest kil je lepa številka in 10 kil v treh mesecih je dober začetek. Treba pa bo nadaljevati s tem načinom prehrane in potem boš tudi ti do poletja zgubila 15 kil. In takrat boš lahko kot prava važička hodila pred svojimi znanci v oprijetih hlačah, majicah in slavila svojo zmago. In to boš z lahkoto zmogla, saj bo sneg kmalu pobralo in lahko bomo tekale, rolale, kolesarile - v glavnem migale. Ne vem, če mene že malo pomlad ne meče. Po glavi mi rojijo traparije vseh sort in z veseljem bi kakšno ušpičila. A ve že kaj čutite, da se nekje od daleč bliža pomlad? Marina5

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

10. feb 2005 13:47

Tudi meni se zdi 6 kil spoštovanja vreden dosežek! Smo pač različni, različno "mastni" in eni zgubijo v istem času 2x več. Mislim, da je do pozne pomladi (in slačenja) še dosti časa, da se pride do še boljših rezultatov. Moja želja je bila izgubiti 10kg, v enem mesecu sem 4, veteranke pravijo da v 2. mesecu bolj slabo kopniš, torej stavim na tretjega. Če izgubim pri polnem zdravju še 4 kile, bo pa tudi za čestitat in v načrtu imam nabavo ene zelo sexy oblekce za nagrado. Jasno, da grešiti ni preveč pametno, ampak da 90 dni ne bi nikoli...? Če že pride do tega, se je naslednji dan treba vzeti v roke in nadaljevati tako kot je treba. Brez veze si je potem kvarit življenje s samoobtoževanjem - take smo, sem in tja nas malo zapelje ker rade uživamo v življenju! Če škodimo, to itak same sebi in same bomo morale popraviti napačen korak. Pust je bil velika skušnjava, za Valentinovo se ne dajte vabit na večerje in na torte, ampak na kakšen izlet, potem bo pa do Velikonočnih praznikov itak mir. a1307, po moje ne bo šlo drugače, kot s povečano aktivnostjo. Glede na to pa, da hujšaš teden dni več kot jaz, pa si shujšala 50% več od mene - ne cvili! Lisa

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

10. feb 2005 13:59

No danes sem bla že zunaj s peskotom na krajšm sprehodu, tako lepo je na sončku, pa lička sem tako lepo rdeča dobila Tako lepo je svež zrak dihat, se počutim kot prerojena. lep pozdrav vsem. nalin

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

10. feb 2005 14:02

Hvala Marina in Lisa. Saj vem, da je 6 kg dosežek, ki ga verjetno z nobeno drugo dieto ne bi tako hitro dosegla. Ampak moti me, da že toliko časa teža stoji. Ampak saj sem vam povedala, ne dam se. Vztrajala bom do konca, potem pa kar bo, pa bo. Obljubim, da grem še danes na orbitrek! Res komaj čakam toplih dni, sprehodov, rolanja..... Patricija

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

10. feb 2005 15:17

Pred kratkim je bilo kup povpraševanja po pilates vajah - danes sem videla, da je knjižica z vajami priloga revije Lepa in zdrava. Vse skupaj stane 1350sit.(če še katero zanima). Baje s temi vajami pridobiš lepo obliko telesa (podolgaste mišice, lepe noge...) Lisa

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

10. feb 2005 15:20

Ojla! Madonca včeraj ste bile pa ene zelo hude. Tudi jaz sem morala začasno opustiti dieto ker sem zaradi nepozdravljenega vnetja postala močno slabokrvna. Še vedno nisem čisto ta prava kar se zdravja tiče, vendar jaz se ne dam. Komaj čakam 21.02. ko odhajam z družino za en teden polnit baterije v telesu. Ha ha. Kokos prosim vprašaj fanta za tisti kozarec. Ma si ga bom kupila iz čistega firbca. Picika kjeeeeee siiiiiiii? Drugače pa mi teža zaenkrat stoji, kar pa je tudi v redu. Važno, da se ne redim. LP Dipsi

miranda05  

član od: 9.2.2005

sporočila: 23

10. feb 2005 15:42

Ziv, ko se tolk govori o teh pilates vajah, jih zdej tut jaz vneto iscem po netu in komej cakam, da sporbam. Evo ena lustna povezava, ki poleg opisa tudi z animacijo prikaze, kako je treba: http://ww4.lhj.com/lhj/category.jhtml?categoryid Ce imate pa hitro povezavo, pa iscite winsor pilates, obstaja 6 20-minutnih filmckov. miranda05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti