Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

7. feb 2005 15:12

Čao! po obilnem kosilu se spet malo oglašam .Komaj sem se najedla ,ker sem bila tako lačna po prvem vodnem dnevu.Tako sem se danes zvagala in premerila prvič od kar sem začela dijeto tako da sem bila zelo presenečena nad rezultatom kg-7,v pasu -9cm na bokih pa-5cm.Mislim da je bolj smiselno da se ne vagate vsak da ,ker kilogrami nihajo tudi zaradi tega kakeršen dan imamo.Tako sem jaz nad vspehom zelo zadovoljna. Vsem tistim ,ki ste danes na vodi pa želim da bi vam uspelo saj je več kot pol dneva okrog.Le korajžno naprej. Darchy le korajžno, jaz sem včeraj popila približno 4l tekočine in sem bila pred to dijeto taka kot ti dosti krat je bila kava vsa tekočina ki sem jo popila.Zdaj sem se strenirala v službi imam pollitrško falšo tako da popijem 1,5 ,popoldne doma paše približno toliko.Od začetka pa sem si pomagala tako da sem se zjutraj prisilila malo piti potem pa sem vsakič ko sem prišla iz stranišča po mali potrebi popila kozarec vode, pa pomaga. Nalin ti pa le korajžno naprej bo pa naslednji vodni dan boljši ko boš vedela da ni dobro predolgo odlašati z kavo če si jo drugače vajena piti. Neverjetno tudi moje zdravje se je popravilo.Imejtese skrajno lepo. jaca

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

7. feb 2005 16:09

Živjo vsem! sem kar prestrašena, ko vidim kako hudo so nekateri prenesli vodni dan! Jaz sem danes "sadna", vse je OK, že ves dan letam okrog in nisem lačna, ker se preveč zabavam. Razmišljam - da nismo predebeli zgolj zato, ker imamo premalo druge zabave, potem pa od dolgega časa preveč jemo? Ko je "žurka" mi hrana še na misel ne pride! Pa se ne bom preveč "napihovala", moj prvi vodni je jutri in lahko se zgodi, da vam bom že opoldne jamrala! Sicer je pa tole s tehtnicami res ena oslarija - držim se diete, ne goljufam, potem pa 2 dni res, zares kurim kalorije na snegu - in rezultat? POL KILE SEM TEŽJA!!!! Naslednjih 14 dni sploh ne bom stopila na vago, to packo! Lisa

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

7. feb 2005 16:52

Marjetka cvetka, vaga je res že stara sam ji pa bolj zaupam kot katerikoli novi vagi, sicer jo pa primerjam z vago pri zdravniku in nima odstopanja. Lisa ne se bat glede vodnega dneva, če je bilo meni hudo, še ne pomeni da bo tudi tebi ( od vseh na tem forumu sem bila, mislim da edina, ki je vodni dan preživela zelo težko) No jaca važno da ti je ratal bolje preživet ta vodni dan kot meni. nalin

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

7. feb 2005 17:00

No, no, Lisa, saj ni tako hudo. Če boš mislila, da si lačna in oh, kako si boga, ker nič ne smeš jest, bo še huje. Raje se odpravi ven, pa četudi je dež - kdaj si nazadnje skakala po lužah? Ali pa si zavrti svojo najljubšo glasbo "na ful" in pleši kot nora, ali pa se kako drugače zaposli. Jaz sem bila danes pridna in upam, da se vam bom jutri lahko pohvalila s prijetnim rezulatatom (dneva še ni konc). Darchy

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

7. feb 2005 17:57

Ha-ha, Darchy, po lužah zadnje čase res ne skačem -KER JIH PRI NAS NI!!!!!! Madona, zunaj je samo led in sneg! Dva dni sem imela divji cross-country, naredila sem kakšnih 30km (peš, jasno), zato se pa kregam, ker sem se s tem zredila za pol kile! Jutri je praznik, vsi bodo doma, že tako me gledajo kot prvovrstno čudakinjo - a si predstavljaš, da začnem še plesat po dnevni! Ampak brez skrbi, nekaj bom že našla. Sem ravno prav besna zaradi vage, da me nič ne spravi od programa! Zdaj grem jest "zadnjo večerjo" - pečeno jabolko, potem pa odtelovadit svoj dnevni program vaj za trebuh, rit, roke....in vse ostalo, kar ne izgleda kot bi moralo. Imejte se! Lisa

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

7. feb 2005 18:12

Moj prvi vodni dan poteka zelo v redu, sem se že čisto odvadil jesti! Včeraj sem si za kosilo pripravil zelenjavni krožnik, ampak sem že po nekaj vilicah obupal in dal v hladilnik. Mi pač ni pasalo! Zato sem včeraj pojedel le dve pomaranči, dve banani in dva kivija. Zvečer pa dve uri nogometa, se mi je včasih kar malo zavrtelo. Sicer pa je bil ta nogomet edina rekreacija prejšnji reden. Rezultati po enem mesecu oz.prvem vodnem dnevu pa so: - 10,5 kg(od tega zadnji teden - 2 kg) in - 8 cm v moj trebušček. Sedaj imam torej 88 kg, do mojega cilja, ki naj bi bil 80 kg, je torej približno še enkrat toliko. Na postavi se mi že kar vidi napredek, le v obraz sem še vedno okrogel kot polna luna? Kdo ve, kdaj se bo tudi v obraz kaj poznalo? Robi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

7. feb 2005 19:53

Živjo. Hvala vsem za lepe želje po čim hitrejšem okrevanju. Zgleda, da je pomagalo...vročine nimam več, počutim se boljše, čeprav me grlo še kar boli...se pa še raje bolj zadržujem v hiši, kot pa, da bi šla na ta mraz...(verjetno ne bi nosa pomolila ven, tudi če bi bila zdrava) Rožica, jaz pa pravim, če ne bi jedli toliko vitaminov, bi zboleli pa še prej. Ja pač vedno najdem nekaj pozitivnega. Je pa tudi res, da sem še povečala vnos vitaminov in kakšnega aspirina in podobnoh zadev... Robi, saj se ti v obraz že pozna, ampak ti tega ne opaziš, ker se vsak dan gledaš v ogledalo. To ponavadi opazijo tisti, ki te vidijo bolj poredko, sam oz. partner pa spremembe na obrazu opazi šele, ko se res že pozna. Lisa, kdaj si se pa tehtala. A si se na tešče zjutraj. Ker se na tehtnici pozna že to, če si popila kozarec vode. Pa še to, tehtaj se vedno v spodnjem perilu, da nimaš oblečenih enkrat kavbojk in puloverja, drugič pa majico in...ma ne vem, malo nakladam ampak iščem vzroke, za tiste pol kile več. Veliko uspeha jutri na vodni dan in pa veliko....tekočine Nalin, tudi pri tebi se mi zdi malo čudno, da imaš po vodnem dnevu več kilogramov. Menjaj tehtnico, ali pa baterijo Bodite pridni. Lp, maychi

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

7. feb 2005 20:05

Ojla! Maychi tudi jaz ti želim čimprejšne okrevanje saj sama točno vem kaj se pravi biti bolan ( se mi je moja bolezen kar predolgo vlekla ). A lahko tisti kozarec kupiš v lekarni ali drogeriji ? Sprašujem zato, da ne bom izgledala prav neumno, ko bom v kakšni trgovini spraševala, če ga imajo. Drugače pa je pri nas peklensko mraz -17 kaže termometer. Pikica, Mici_33, Slamca8 kje ste? Nič vas ni slišati, ste pozabile na nas? Dipsi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

7. feb 2005 20:27

Dipsi, ker nisem vedela, sem se pozanimala pri moje mami, glede kozarca. Kot sem že napisala ga je kupila v Rogaški in če se prav spomni kar v staklarni. Drugače je pa te kozarce že videla v trgovinah kjer prodajajo vse za "zdravo življene". Poanta teh kozarcev naj bi bila v tem (tudi to mi je razložila mami), da naj bi imel vsak kozarec nekakšen "zapis" v znamenju na dnu kozarca in ta "zapis" spremeni molekulo vode v nekaj sekundah. In ta "spremenjena" voda potem vpliva na naše počutje, izgublajnje kilogramov...pač odvisno od kozarca. So pa kar dragi. Prad kakšnima d letoma je bil en kozarec nekje med 4-5 tisočakov. Če jih dobiš nam iz navodil preberi strokovno razlago, ker ta je bolj tako no...pač kolikor se mami spomni...tako da je lahko to čisto zgrešena razlaga Čim bolj si odpočij oz. napolni "baterije". Lepo se imej na dopustu. Marina_5, ker še do sedaj nisem dobila montignacove knjige, sem imela danes vsega dovolj in sem zavila v prvo knjigarno. In knjiga je sedaj na moji polici in čaka, da se spravim v posteljo in da jo prelistam. Lp, maychi

lotos  

član od: 5.2.2005

sporočila: 2

7. feb 2005 20:56

Najprej bi rada cestitala za tako odlicen forum kot je ta. Kar naprej firbccam, ce je kdo ze kaj novega napisal. Vsi skupaj mi dajete ogromno spobude, da tudi sama vztrajam. Sem se cisto nova, ampak pocutim se pa cisto domace! Me muci eno vprasanje: ze 15 dni se drzim diete ampak kilogrami so se vedno isti- imam pa obcutek, da me je nekoliko manj- ampak izmerila se pa se vedno nisem. Naj mi kdo pove, ce je dozivel podobno_ da mu je tehtnica kar lep cas kazala iste stevilke. Lep pozdrav lotos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti