Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

6. feb 2005 11:47

Lep sončen pozdrav! Očitno ste vsi nekje zunaj, ko se nič ne javljate. Mi gremo šele po kosilu vn, saj mali zdaj spi. Po kosilu pa gremo na pustni sprevod, seveda. Marin5, mene je skor kap zadela, ko sm sprobala tvoj recept za napeto kožo. Ko sm si po bedrih spustila mrzlo vodo, je blo slišat sam še oh in ah. Tega se js ne grem več!!!! Kaj bo pa z mojo kožo???? Tud js mam zelen informiran kozarec, sam premalkrat pijem iz njega, tako da ne vem če učinkuje. Ga bom začela redno uporabljat. Vampi pa so tud moja priljubljena jed, sam kuham jih pa ne doma, ker jih nihče poleg mene ne je, tko da pridem k teb na kosilo, Marina5. Ja, tisti ki ste danes ali v teh dneh na vodi pa sam to - zdržte, saj ni tako hudo. Če imate to v glavi, vas itak ne more nič premamit. Držte se!!!! Uživajte v tej prekrasni sončni pustni nedelji kokos

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

6. feb 2005 13:08

Ojla, sej nevem če se bo še kdo danes oglasil na forumu ampak vseeno za informacijo povem da je šla čez sadni dan 1,5 kg-ja dol (tisti višek ki se je name med dietio nalimal), čez noč pa še ena kila, tako da imam sedaj -2.5 kg vse skupaj pa -7 kg. Me zanima kako bo po vodnem dnevu. Na hlačah se mi že pozna . Sicer pa vodni dan poteka zaenkret nemoteno, razen glavobola, ki sem ga dobila zjutraj. Moj matej je pa tako zmatran in zaspan, očitno ga bo ta dan dobro dotolkel. Danes tudi kave ne bova pila, matej se je pa za en dan cigaretom odpovedu, bomo vidli kakšen učinek bo. nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 06. feb 2005 13:09:18

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

6. feb 2005 14:51

Novo stanje: oba sva brez volje, z glavobolom in neizmerno izčrpana. me zanima kako gre tebi vodni dan jaca, upam da bolje kot meni. nalin

mačkica  

član od: 11.11.2004

sporočila: 7

6. feb 2005 14:57

Nalin, če vedno piješ kavo, se je med vodnim dnevom ne odreci! Pomanjkanje kave vodi do glavobolov. Sicer pa ne razmišljajta da sta brez hrane, meni osebno najbolj pomaga vroča kopel, lakota kar izgine...

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

6. feb 2005 15:07

Hvala mačkica za tvoj nasvet, sej na hrano niti ne mislim in tudi lačna nisem tako zelo, samo utrujena in tečna. Mogoče pa si bom eno kavico le privoščila. nalin

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

6. feb 2005 15:15

Dajmo, Nalin, saj bo šlo, popij kavico, se boš takoj bolje počutila!!! Robi

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

6. feb 2005 15:27

Hm, stanje po čisto en majhni kavici (1/3-normalne doze)- super boljše nalin

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

6. feb 2005 15:29

Hvala bobby za tvoje navijanje, mi je v veliko pomoč. Sem mislila da bo tale vodni dan bol lahek in kako sem se zmotila, tolaži me to, da ga je pol že mimo. nalin

mačkica  

član od: 11.11.2004

sporočila: 7

6. feb 2005 15:40

Sama sem se prvega vodnega dne na smrt bala, sedaj pa ga imam včasih "kar tako", ker laže zdržim brez vsake jedi, kot pa da si dražim želodec s sadjem (ga ne maram). Naslednjih nisem pričakovala s strahom, in so bili veliko lažji. pomaga mi tudi, če razmišljam, kaj vse bom drug dan jedla. Seveda ti bo šlo! Kar se mene tiče, raje pet dni brez hrane, kot cel dan brez cigareta...

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

6. feb 2005 15:52

midva seva se zato odrekla kavi (matej tudi cigaretom, jaz ne kadim), ker naj bi vodni dan bil dan čiščenje telesa (odstranitev velike količine strupov). Amapk sva naredila kompromis on eno cigreto jaz eno kavico pa sva bolše volje. Upam da bom preostali dan lahko zdržala brez kave. nalin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti