Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

5. feb 2005 11:01

Hojla, no dons pa greva z matejem pa najinim psetkotom na en dolg sprehod (do večera), Zdele še kavico pijeva potem pa se bova počasi odpravla. No jaca, pa sva vsaj dve za jutri Ja matej se bo za vodni dan še cigaretom odpovedu Zaenkrat sem še optimistična, kaj bo pa zvečer pa bomo še vidli. Na štrik se pa res raj nebom obesla (kaj boste pa potem brez mene) Ko pridem domov se vam spet javim. nalin

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

5. feb 2005 13:01

Zdravo! Pravkar sem ocvrla kup krofov in pladenj krhkih flancatov, vsi okrog mene so navdušeni in se bašejo, jaz pa ne - jim verjemem na besedo, da so dobri! A ne, kakšna močna volja! Danes imam Š dan, torej si bom kakšnega privoščila šele jutri zvečer! Nalin, se že psihično pripravljaš? Saj ne bo hudo, morda je z vodo še lažje kot s sadjem! Pozdrav vsem! Lisa

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

5. feb 2005 13:34

Čao! Pa se zopet oglašam. Jaz sem čisto na tleh z tem mojim zdravjem pa še sadni dan imam ,jutri pa prvi vodni.Ah bo že kako! Nalin prav zavidam ti ko greš na sprehod,jaz jih namreč že pošteno pogrešam saj sem že 14 dni samo v stanovanju tako da sem že sama sebi zoprna . Lep sončen pozdrav z Notranjske! jaca

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

5. feb 2005 14:49

Oj sem že nazaj, nismo ostali do večer na sprehodu, razlog je da sva se z matejem premočila do kože in naju je tako zeblo(brrrr). Mal sva se lopatkala, pa kepala, pa metala po snegu, sm se tko zmatrala. Ja lisa, sem še kar pripravljena, ker hočem tisto kilo dol spravt, matej pa pravi da bo z lahkoto zdržu. Bomo vidl. Jaca, kaj pa ti, ti bo ratal ta vodni dan? nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 05. feb 2005 16:54:47

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

5. feb 2005 18:17

Ojla! Picika dieto bi morala uradno končati 20.02. Vendar, ker sem bila skoraj 14 dni brez diete jo bom sedaj podaljšala za toliko časa.Zato komaj čakam novo Rinino knjižico, da se bom znala prehranjevati naprej ko bom končala z dieto. Je pa res, da ko enkrat prekineš dieto nekje na sredi se je zelo težko ponovno pripraviti do tega, da jo ponovno nadaljuješ. Vesela sem, da ostajaš z nami ki se še mučimo s kilogrami. Tudi sama bom dieto ponovila izračunala bom tako da jo bom končala pred poletnim dopustom 15.08. Komaj čakam 21.02. ker grem z družino na razvajanje v Rogaško za en teden. Jaz temu pravim, da si grem napolnit batarije. Pogrešam tudi punco ki je iz KR. Oglasi se nam kaj? Kako ste ostali preživeli to pustno soboto? Je bilo kaj prekrškov - krofov? Papa, se slišimo! Dipsi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

5. feb 2005 18:41

Pozdravljeni vsi! Kako ste? Upam, da dobro. A ste se kaj maskirali? Jaz se še odločam, če bom šla kaj ven ali ne, ne da se mi nikamor pa še za izpit, ki ga imam v sre na vodni dan se učim. A Dipsi, v Rogaško greste na dopust? A to za več dni? A veš, da je Rogaška moj okoliš? Lepo se imej tam, gostom je prav všeč pa še smučišče imamo, če kdo rad smuča. Lp, saby

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

5. feb 2005 18:43

Fantje smo še vedno tukaj, vsaj jaz še vztrajam! Samo časa nisem imel pisati, bral sem vas pa vsak dan! Tudi meni se bliža 1.vodni dan, imam ga v ponedeljek in se ga čisto nič ne bojim, saj kakšne velike potrebe po hrani sploh ne čutim več!? Sicer normalno jem ( po načrtu diete), ampak včasih grešim!?, ker izpustim večerjo. Mi pač ne paše. Danes pa sem si privoščil dva krofa za večerjo, sicer pa mislim, da ni problema, saj imam OH dan. Lisa in Nalin, sem z vama, vodne dneve imamo eden za drugim(nedelja, ponedeljek, torek). Sicer pa mi kile ta teden nočejo dol tako kot prejšnje tedne, ampak se popolnoma nič ne sekiram, bodo že šle!!! Robi

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

5. feb 2005 21:25

oj tudi jaz sem še tu , malo me dobil en virusek , drugace vas pa redno berem ... ločevanje živil se uspešno držim kljub prehladu .. aja kilogramčki pa trenutno stojijo že en teden , pa sploh ni panike , bom videl kdo se prej naveliča :)) Lep pozdrav Dušan

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

5. feb 2005 22:33

Hojla! No,kako ste kaj? Vsem želim ob naslednjih vodnih dneh veliko sreče,boste vidli kako vam bo pol fajn.ko boste uspeli. Lepo se imejte,pa še kaj lepga napište! Marina5,kaj pa tvoji vampi!Si si jih privoščila? Adijo vsem in ne obupat! Marjetka cvetka

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

5. feb 2005 22:39

No bobby, ti sporočim kako je blo. Sicer me danes že mika kaka pregreha ampak zaenkrat še ni sile in pomoje je tud jutri ne bo. Sem ravno bila na obisku, kjer je vse dišalo po slastnih domačih krofih z slastno domačo marmelado, ampak jest se nisem dala, pa čeprav so bli skoz pred mojim nosom. No dušano, lepo si rekel "bomo vidli kdo se bo prej naveliču" imam občutek da kilogrami. nalin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti