Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. feb 2005 20:53

Čer. Patricija naslov in tel. za naročanje Rinine knjižice: 02/778 17 71 katarina@amis.net Rožica, tudi ajz sem si "dol potegnila" nekaj različic pilates vaj. Najbolj so mi všeč Winsor Pilates za trebušne (cca 20 minut). Tako si lahko vsaka naredi svojo zbirko in ima vaje za tisti del telesa, ki se ji zdi da ga je potrebno najbolj "obdelati". Kam so pa naši moški izginili. Dušan, nič nisi poročal, kako si prestal vodni dan. Robi, če se ne motim, pa imaš ti prvega v ponedeljek, a ne? Jaz pa razmišljam, da bom jutri naredila za večerjo krofe, ker jih v soboto in torek ne bom smela jesti. Boljše, da jutri pojem kakšnega, kot pa, da me bo v soboto in torek "vleklo" za vsakim, ki ga bo držal v rokah... Lp, maychi

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

2. feb 2005 22:21

Dober večer vsem skupaj! Drage moje pa ste se le en mal oglasile. Sem že mislila, da ste na nas pozabile ampak vidim, da ne. Dipsi kaj si še vedno bolna? Ali imaš slabo kri zaradi diete ali zaradi bolezni? No, kakor koli pozdravi se hitro in lepo se imej. Kokos ti pa si na pravi poti, ker priznaš, da si grešila in to na veliko. Veš danes sem si dala pregledat kri in je vse O.K.. Dobila sem tudi Mazelovo knjigo o receptih, druga še ni prišla nazaj. Prebrala sem uvod potem pa sem prišla pogledat sem gor kaj je novega. Bodi PRIDNA in se še kaj oglasi. Meli preberi osebno pošto in se potem obvezno javi. Lepo in mirno noč vam želim! picika

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

2. feb 2005 22:30

A lahko kera pove internetni naslov za te vaje? nalin

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

2. feb 2005 23:02

Ojla! Encijan poglej svojo pošto in se javi. picika

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

2. feb 2005 23:19

Čeeer! Končno mi je uspelo priti domov in seveda takoj za računalnik. koliko je bilo za prebrat. Ker je že pozna ura, vam javim samo statistiko. Francka in Dalmatinka, kaj pa vedve Dalmatinka, hvala za lepe besede, enako velja tudi za tebe . Evo zdaj moje statistike: KG: -10 PAS: -8 BOKI: -6 BEDRA: -6 No, jaz sem kar zadovoljna s tem in upam, da ne bo šlo gor. Verjetno bo par dni kriza, saj bi že danes zbasala v usta vse, kar te tri mesece nisem . Me je kar malo sram te moje požrešnosti . Upam, da bo minilo in to čimprej drugače bo joj Picika, poglej pošto! Lepo se mejte Meli Don"t worry, be happy!

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

2. feb 2005 23:43

Ojla! Vse, ki se zanimate za pilates vaje in ste me prosile zanje si poglejte svoje zasebne pošte. Želim vam lahko noč in lepe sanje! picika

Slon  

član od: 3.2.2005

sporočila: 3

3. feb 2005 6:39

Pozdravljeni ! Sem nov na forumu in nov pri dieti. Trenutno sem na začetku, komaj tretji dan diete preživljam. Moram reči, da ne bo lahko, saj bi moral glede na mojo sedanjo težo minimalno shujšati za -25 kg. Dejstvo je, da ta dieta obrne popolnoma na glavo moje prehranjevalne navade (razvade!!!). Upam da mi bo uspelo zdržati celotne tri mesece! Ima kdo kakšen nasvet kako je najlažje premagati dopoldneve ? Sem v tretjem dnevu vendar me dopoldne - beri do kosila - boli glava. Prej sem bil navajen dopoldne veliko jesti (velike porcije kuhane delavske malice - pasulj, pašta, vampi, ... + ogromno kruha). Sedaj že nakladam. Zaželite mi uspeha in se slišimo.

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

3. feb 2005 7:34

Dobro jutro "Slon"! Upam, da tvoje ime pomeni veličino in ne kaj drugega. Resnica je, da je dopoldan sadje in ogromno tekočine. Ko boš lačen popij vodo. V začetku jo boš na horuk, kasneje pa že po požirkih, ko se ti bo apetit zmanjšal. Nikar ne obupaj, začetek je vedno težak, nasmeh na koncu pa najslajši, slajši od tortic in malic. Maychi, hvala, ker si se potrudila namesto mene, saj jaz do sedaj nisem imela časa niti prebrat napisanega. Ne bom pekla danes krofov, ker grem raje na glino, pa še preveč bi jih pojedla. Bom kar enega kupila, je bolj varno. lep snežen pozdrav tudi iz Ljubljane Irena

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

3. feb 2005 7:51

Živjo. Ko takole prebiram , je tudi mene zamikalo, da bi naredila še kakšno trebušno vajo, zato te Picika prosim, da tudi meni posreduješ te pilates vaje. Bom zelo hvaležna. Slon, veš, najtežji je začetek, ker moraš najprej spremeniti navade oz. razvade hranjenja in misliš, da ne boš preživel brez tistega, kar si navajen. Pa potem vidiš, da gre in ko pridejo še rezultati, pa Pozdrav, Mateja. lkc

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

3. feb 2005 7:56

O, eni smo pa danes zgodni! Spet en fant . Joj, kako je to lušno . Slon, ko boš dopoldan lačen, si kar privošči sadja, kolikor ti srce poželi, vendar zmeraj ENO VRSTO!!! Počasi zmanjšuj obroke in sčasoma se ti bo telo navadilo in s tem se bo tudi apetit zmanjšal. Če ti ne gre s sadjem, pa poskusi zelenjavo. Zraven pa seveda popij veliko tekočine, meni zelo odgovarja metin čaj. Je zakon .Začetek je zmeraj najtežji, zato vztrajaj Se izplača , kaj bom pa jaz danes jedla Zdaj so se šele pričele težave Don"t worry, be happy!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti