Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

1. feb 2005 22:45

Se enkrat ... ena je sprasevala glede "belega" jezika ob vodnem dnevu. To je povsem normalno. Post povzroca obloge na jeziku. Spomnim se postenja z MadalBalom in povem vam, da sem imela jezik par dni prav kosmat! Tudi smrdelo mi je iz ust (tudi telo je imelo drug vonj) in poducili so me, da je to zaradi razstrupljevanja telesa. Pomaga scetkanje jezika ali pa pitje metinega caja oz. zvecenje listov zelene mete. Zdaj pa res pokam v posteljo dijoooo Marina5

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. feb 2005 7:16

Živo! Tudi jaz sem pred časom spraševala za kakšne dobre kreme, pa sem potem sama našla. Uporabljem kozmetiko Vitastas za čvrste prsi in za bolj čvrsto kožo. Uporabljam 14 dni pa že vse skupaj izgleda malo bolje. Mažem si trebuh, kjer imam malo raztegnjeno kožo od dveh porodov in prsi (saj veste kakšne so po dojenju). Jaz sem zadovoljna. Saj prsi vem, da ne bojo več takšne kot so bile, imam pa zelo lepo kožo. Pomaga tudi proti celulitu. Slaba stran je samo to, da je ta kozmetika malo dražja (200 g lonček stane okoli 4500 tolarjev). Imam pa fango z algami za prsi in kremo z učvrstilnm učinkom, drugače je tudi krema proti celulitu, pa fango za zmanjševanje obsega pasu in trebuha. Sicer to ni čudežno, brez telovadbe ne bo delovalo, to samo učinkuje na lepšo kožo, pa da se koža krči. Drugače pa imajo to kozmetiko v zeliščnih prodajalnah. Jaz sem kupila v Kamilici za Bežigradom. jade

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

2. feb 2005 9:01

Pozdravljeni! 1. vodni dan je uspešno za mano z edino mojo pregreho - kavo z mlekom zjutraj in ob dveh popoldan. Na tehtnici se mi je komaj kaj poznalo, se pa precej pozna na hlačah, kmalu si bom kakšen pas morala omisliti. Sem se pa potem včeraj pošteno najedla - v okviru dovoljenega seveda. Picika, ali te lahko tudi jaz prosim za pilates vaje? Hvala že vnaprej in lep pozdrav vsem. Patricija

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

2. feb 2005 9:20

Picika daj še meni prosim pošlji za pilates vaje, nisem še slišala za njih, me pa zanima. Najlepša hvala tocka

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

2. feb 2005 9:41

Čao. Uganite kaj jaz danes jem. Kar hočem! (seveda bom pazila na kombinacije). Z dieto sem včeraj zaključila za tri mesece. Potem pa ponovno. Za pilates vaje se pa tudi jaz priporočam. Me prav zanima kaj tako hvalite. Ste opazile kako NE slovensko se obnašamo? Pomagati drugim, biti vesel za druge...itd. Kdo je to že videl?! Kljub končani dieti vas bom še naprej spremljala/brala. Upam, da bom kateri lahko s čim pomagala. Vse kar lahko rečem je, da vstrajajte. Meni je bilo najhuje, ko mi je teža stala. Nikakor se ni premaknilo. Potem pa v enem tednu ful. No, bodite pridne. Imejte se lepo. In ponovni čao čez tri mesece. francka

beba  

član od: 1.2.2005

sporočila: 91

2. feb 2005 10:06

Dober dan! Kot je napisala Mici_33 sem verjetno res najdlje na shujševalni. Nisem imela nobene diete, pošlihtala sem v glavi, oklestila obroke na minimum, malo več migala pa je šlo ogromno kg dol, seveda ne na hitro. Ko sem delala "obračun" povprečno 2kg na mesec. Potem se ustavi pa malo volje zgubiš in tudi kakšno kg dobiš in začne se borba telesa in glave. Takrat pa je na vsakem posamezniku kako se odloči. Jaz sem se in od 3.1. prvič na 3MD. Sem zadovoljna, seveda tudi kakšen majhen prekršek pade, ampak tudi to je del življenja drugače ni zanimivo. Imam pa tko poln krožnik da ne morem verjet da se kljub vsemu hujša, PA SE!!! Suha pa niko nisem bila in verjetno tudi ne bom, sem se pač zaenkrat tako odločila, saj toliko kg kot sem jih imela JOJ, sem sedaj .... VZTRAJAJTE SE SPLAČA !!! Lep sončen dan ! beba

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

2. feb 2005 10:21

Marina5, hvala za nasvet glede tuširanja s hladno vodo. Pa tudi hvala za nasvete glede krem in ostalega. Ja, Francka, pa je konec a ne? Res bom še naprej ločevala in dodala še en B dan namesto samo sadnega. Pa bomo videli. Pa na zaporedje dnevov ne bom pazila. Moram vam tudi povedati, da sem se slišala z Meli in je blazno simpatična. Super, da smo se našle na tem forumu. dalmatinka

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

2. feb 2005 10:54

Ojla, no moja dieta poteka vredu, sploh se ne pregrešim, ampak kg stojijo, sicer pa sem imela med puberteto toliko kg-jev kot jih imam sedaj (61kg), tudi cm stojijo. Sicer vsak dan telovadim. Upam, da bom v dveh mesecih diete, ki sta mi še ostala zgubila vsaj še kakšno kilco in cm. Ali je šla kera s kilogrami pod svojo pubertetniško težo? Kdo pa ima v nedeljo vodni dan? Jaz ga že komaj čakam, saj mi je vsa hrana začela smrdet in najraje nebi nič jedla, ampak se kar prisilim. Aja kdaj bi lahko jedla kumare ali bučke v omaki-edino to mi še paše jest. nalin

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

2. feb 2005 10:57

Hojla! Kako lepo da me vsaj ena pogreša. Evo, Picika, spet sem tu. Sicer vas jaz tud ful pogrešam, a ta presneta reč - beri računalnik- zašteka takrat ko je najmanj treba. Ful sm slabe volje in jezna sama nase ker sm fuuuulllllll grešila in tako dobila nazaj cela 2 kg. V soboto sm za kosilo naredila široke rezance z jurčki (recept je v bazi) in solato, vse je blo ful dobr a smetane je blo očitno preveč, za večerjo pa poleg rib in malo kruha še kar nekaj piškotov. Ja, hčerka me je shecala da smo jih spekle in mami ker ni več na dieti si jih je malo preveč privoščila. V nedeljo pa za večerjo spet sladkarije, sicer samo to, a očitno je blo dva dni preveč. Tko sm jezna, da mi gre kar na jok in za kazen imam danes vodni dan. Je en del lune in upam, da mi pomaga malo prečistiti zapacan želodec od sladkarij. Lep čas jih ne dam več v usta!!!!!!!!!!! Tko da vidte punce da ga ni za hecat. Ko enkrat narediš korak proti prepadu, hitro noter zgrmiš. Tocka, res te bo rešil odločen NE. Jst sm večkrat med dieto bla na kosilu pri fantovih starših in nikoli me ni nihče silil, še vprašali so me kaj lahko jem in jedilnik, če se je dalo, prilagodili meni. Ful me vsi podpirajo!!!! Ja, ampak veste kaj me je pa spravilo v dobro voljo? Malo sem brskala po omari in pregledovala, ko zagledam kiklo izpred 13. let in jo probam in ugotovim, da mi je kot ulita. JUUUUPIIII!!!!! Ta kikla mi je bla tako všeč, da je ne bi dala iz omare tudi če je ne bi mogla nikol več oblečt. Jst sm tud enkrat probala na tešče pit jabolčni kis z medom, a me je po 14. dneh tako začel želodec bolet, da tega ne počnem več. Čeprav nagravžno mi pa ni bilo. Najboljši mi je pa jabolčni kis od Merkatorja (ja, mal reklame) in ga vedno dam na solato. No, vsem, ki ste na koncu z dieto, pa iskrene čestitke in držim pesti, da boste težo znale ohranjati! Ne se spuščat z vajeti, ker če ne...... Dalmatinka, počakaj z dieto tri mesece in v aprilu lahko skupaj štartamo. Jaz bom začela nekje okrog 15., ne vem kako pride ponedeljek. A velja? Mejte se, pa brez grehov če se da kokos

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

2. feb 2005 11:10

Suhica, a ne Beba! Tudi meni že pravijo tako, čeprav še nisem na svojih idealnih merah. Zadnjič sem si malo za hec, malo za res, na online kalkulatorjih na http://www.mojtrener.com na osnovi obsega zapestja izračunala svoje idelane mere. Ma, mi sploh ne manjka več dosti - po 1-2 cm na zgornjem delu telesa, no minike pa vseeno najbrž nikoli ne bom nosila (meča imam še precej za zožat, pa ne vem, če bo kdaj ratalo). No, saj se ne bom sekirala zaradi tega, važno, da je ITM v normali (trenutno 21.9) in da gredo kilce še vedno lepo dol. Po enem mesecu sem jih oklestila dobrih 6. Glede na zastavljeni cilj (8) se mi zdi prav super, tako da razmišljam, da si bom morda povečala apetite glede ciljne teže. Rezultat je lep, čeprav sem okoli rojstnega dne kar 5 dni grešila. !!! Dva dni sem ga res križala, sem pekla mufine za v službo na B dan in sem morala enega probat, pa kar čokolada mi je zapasala in je bilo naslednji dan 1,5 kg gor, naslednji dan (Š) sem popoldne pojedla 3 mufine in zvečer ob 9-ih še kruh z zelenjavo, pa nisem ravno upoštevala presledka med obroki - še pol kg gor. Potem sem pa rekla, da je dost in se odločila do konca praznovanj (še eno drugo je uletelo), da upoštevam le ločevanje in presledke med obroki, zaporedja dni pa ne, tako sem imela potem spet en B dan (cel dan sadje, za večerjo pa riba in zelena solata) in še en kombiniran dan Š-OH (kosilo pečen krompir z zelanjavo + solata, večerja rojstnodnevna višnjeva tortica - črni gozdiček - bila je tako dobra, da sem pojedla dva koščka - naredila sem jo pa sama in je ob pripravi prejšnji dan nisem nič poskušala!). Ta dva dni, ko sem se držala presledkov in ločevanja, sem se že znebila skoraj vsega pridobljenega 2 dni prej. No, večina vas je bila potem na vodi, jaz pa sem si privoščila 2 sadna dneva in se znebila še 1 kg. Vodni dan sem spustila, ker sem se tako že prej odločila, res pa je, da tudi s sadjem nisem pretiravala in sem se in se tudi še danes počutim fenomenalno, kar kipim od energije. No, zdaj je s pregrehami spet za nekaj časa konec, danes imam B dan, tako da mi na pust pride OH in si bom lahko celo privoščila en krof. Morala sem to delit z vami! Lep dan vsem! Encijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti