Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

16. sep 2004 8:36

zdravo, okidoki, BRAVO, res ti gre super, kar tako naprej. Se vidi, da si že prekaljena v tem in da se strogo držiš. Sibila

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

16. sep 2004 8:42

Jutro! Sy, tudi jaz bom rabila več podpore. Te včasih kar zanese. Danes imam sadni (vitaminski ) dan, pa bom dopoldne na sadju, za kosilo in večerjo pa veliko skledo solate. Se moram nacentrirat nazaj. Ko začneš drugi krog, se ti zdi, da si pameten, ko že skoraj vse veš o tej 3 MD, pa na koncu ugotoviš, da si zato manj "aklih" in še prej grešiš. Sotrpinke in sotrpini, držte se.

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

16. sep 2004 9:03

Jutro! Vidim da ste že globoko v 3M dieti. Danes imam 25 dan 3M diete. Kg gredo pridno dol (saj kolikor je videti! Tehtala se bom po prvem vodnem dnevu, ker me je strah, da me bo minilo, če ne bo pričakovane teže. Do sedaj je šlo brez prekrškov. Ampak se začenjajo!!! Rojstni dnevi... Pa bo že! Kakšen sadni dan več, več gibanja, ne preveč slabe vesti in gremo dalje! Minus kg nasproti!

Eva  

član od: 25.9.2002

sporočila: 10

16. sep 2004 9:17

uf, ker je prevec obsirna debata, moj racunalnik pa 40x prepocasen, da bi lahko prebrala vse odgovore, vas sprasujem (in upam, da ne boste hudi): kje je naveden KONKRETEN plan hujsanja (poleg knjige Jem, torej hujsam)-z recepti in NATANCNIMI navodili za vsak teden ali mesec? hvala za odgovor! Eva

Eva  

član od: 25.9.2002

sporočila: 10

16. sep 2004 9:17

uf, ker je prevec obsirna debata, moj racunalnik pa 40x prepocasen, da bi lahko prebrala vse odgovore, vas sprasujem (in upam, da ne boste hudi): kje je naveden KONKRETEN plan hujsanja (poleg knjige Jem, torej hujsam)-z recepti in NATANCNIMI navodili za vsak teden ali mesec? hvala za odgovor!

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

16. sep 2004 10:17

Okidoki, ti si tudi z nami? A nisi v prejsnjem krogu shujsala nakaj cez 20 kg (24?)? Ful mi je vsec, da smo "stare" skupaj, ker imam obcutek, da vas ze skoraj poznam Lisicka, res je, sadje imamo. Jaz tudi in do zdaj nisem jedla se nic (zdej pijem zeleni caj). Poskusala bom zdrzati kolikor dolgo se bo dalo brez vsega (od sadja postanem zelo lacna in bi ga kr jedla in jedla - vmes mora biti pa 2 uri premora!). Potem si bom pa naredila 3 decilitre korenckovega soka. In mogoce paradiznikovo solato popoldne, ce bom zelo lacna. Pridne bodte! (kje so pobi?) Sy

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

16. sep 2004 11:41

živio! Tudi jaz sem se zopet odločila in v ponedeljek pričela z dieto, tokrat odločena, da jo speljem do konca!!! Pišem vam prvič, čeprav vas že dolgo berem in povem vam, da ste mi bile v veliko podporo, čeprav besede niso bile namenjene meni, sem jih vzela za svoje in se večkrat prebila skozi težke trenutke ( inventure po kuhinjskih elementih ) in premagala sebe in hladilnik, ki je vabil. Z dieto sem torej začela v ponedeljek, ko mi je v glavi nekaj kliknilo (hvala bogu) , po dolgem odlašanju in iskanju ta pravega dne, no pa saj vse veste kako je. In ko sem isti dan, po uspešno prestanem prvem dnevu, še malo prebirala forum, presrečna ugotovim, da nisem edina, ki je na ta dan našla pravo pot. Upam da nas bo ta pot po 90 dneh tudi skupaj pripeljala k cilju. Pozdravljene vse stare, ki vas poznam kot bi bile "prijateljice", vse nove- stare in nove. Še posebej pa Sy, Nenni, Lisička, Maychi in Študentka1, ki so ta dan pričele z dieto,če sem katero zgrešila se opravičujem. Lisička, mislim da se izplača vstrajati, tudi pri sadnih dneh, saj bomo itak jutri jedle mesek. Čez nekaj dni, ko bo naš organizem že tako navajen na ta način prehrane, bodo sadni dnevi postali naekakšna oaza sredi puščave. Pravi oddih po tri dnevnem "nažiranju". Mene je samo strah, da bo zdaj tudi prvi mesec šlo počasneje dol. A se kaj rekreirate? Kolilo? Kako? Sy tudi jaz mislim, da smo preveč izkušene in mislimo, da se nam po majhnih prekrških nebo nikjer poznalo, vendar se nam tudi pri -kg ne bo,če bomo grešile!!! Tudi jaz do zdaj nisem nič jedla, ker nekako lažje zdržim tako. Ko enkrat začnem jesti se mi zdi , da sem kar lačna in dokler res ne postanem ne bom kaj jedla. Študentka1 čestitam, če se ti že pozna, kar tako naprej. Še nekaj bi vas vprašala. Ali lahko na OH dan ješ tudi solato (npr. testenine + solata) ? Jaz mislim, da je vredo čeprav nikjer na ta dan ni napisana tudi solata. Eva nič ne čakaj, samo preberi in začni še danes!!! Ja zdaj boste pa rekle, da sem se natipkala vse za nazaj :)) :))) Lp, Rožica Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 16. sep 2004 11:44:03

Čapa  

član od: 29.6.2004

sporočila: 61

16. sep 2004 12:43

Rožica, saveda lahko ješ na OH solato. Sadni dnevi so zame bili najhujši - kot ste rekle, nekaj poješ, glih toliko, da ti želočno kislino predrami in potem si lačen še bolj. Toda, da ne jeste dokler ni že kosilo, pa tudi ni prav. Saj potem sladkor v krvi drastično upade in ga potem težko popraviš(ješ sadje, a si še vedno lačen). Zato je bolje, da okrog 10. poješ kako banano - veliko kalija in sadni sladkor, ki počasi prehaja v kri. Na vitaminske dneve sem veliko pojedla solat - raznovrstnih, pa zelenjavne juhe(brez mesa), suho sadje..kg pa so šli vseeno dol. Najhujša napaka je, da ne ješ, dokler že nisi povsem izstradan! s Kisla smetana je čisto OK -sploh jurčki s smetano in testenine(brez jajc!) pa velika skleda solate! Na OH je tudi zelo dobra polnozrnata pizza, nadevana s kečapom, pečenim bučkam in česnom. Poskusite! Sporočilo je spremenil(a) Čapa dne 16. sep 2004 12:45:02

Alja25  

član od: 16.9.2004

sporočila: 2

16. sep 2004 18:03

Sibila je napisala: Zdravo punce! A pozna katera obliž Premium Diet Patch za hujšanje Več o tem lahko preberete na strani www.shujsaj.com Živjo sem čisto nova članica in že nekaj časa brskam po kulinariki.net, stran je zelo uporabna in lepo narejena! Pohvala Sibila: obliže uporabljam že 1 mesec in pol in in sem do sedaj izgubila ze 7 kg. Resnično pomagajo, apetit se mi je zmanjšal sigurno za 70% energije pa imam še več kot prej tako, da imam tudi do rekreacije več volje. Nekaj je sigurno na teh obližih, ker prej res nisem mogla shujšati, saj sem se vsako noč pred spanjem najedla čokolade, sedaj se na njo niti ne spomnem. Sigurno je za poizkusiti, na meni lahko rečem da deluje in sem zadovoljna. Lep pozdrav! Alja Alja25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti