Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

1. feb 2005 11:07

Dober dan še od mene! Ja, hvala za vse besede vzpodbude, tudi za tiste o "ta malih"! Res je grozno, če imaš čez 60 kg pri 157 cm, verjemite? Pri nas se pač vsaka kila pozna: tako gor kot tudi dol. Ker me zdaj zares čaka najtežji del in ker sem v tem krogu marsikaj izpustila, vas prosim, da mi predlagate kako izgubiti odvečno kožo, nekaj bi rada vedela o Pilates vajah, o kremah ipd. Vem, da se je že vse napisalo a resnično mi ni za brskati nazaj! Zato prosim! Marina5, res si prava faca. Polna energije in pozitivne volje. Hvala za vse napisano in za trenutke, ko so mi ustnice kar same lezle v vodoravno lego. Meni pa že dva dni nekam depresija leze pod kožo. Ne vem, morda zato, ker bi rada še hujšala, pa moram narediti predah, a bo kaj narobe, če bom drugi krog začela prej kot aprila? Kaj menite ve?? dalmatinka

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

1. feb 2005 11:19

no naj se vam še jaz oglasim, res vsem čestitam, ker so prestale vodni dan, vključno z mano... pa saj ni bil tako hudo, a ne punce :) je bila pač relacija pisarna-stranišče veliko bolj aktivna zvečer sem šlaše na trening in me je malo skrbelo kako ga bom prestala, ampak sem bila presenečena da je bilo zelo dobro, čeprav se mi je vmes 2x tako zavrtelo, je bilo dobro. (še trener me je pohvalil, da sem zelo dobro delala) meni tehtnica kaže -7,5kg in sem zelo vesela, celo fanta sem navdušila nad to dieto, tako da bo tudi on začel danes. vesela sem tudi zato, ker mi gre počasi ta trdovraten špeh stran z riti, tako da mi hlače kar veselo plešejo. Npr. ko sem danes zjutraj tekla na avtobus so mi skor hlače padle dol, in ko sem prišla na avtobus, sem jih morala veselo vleči gor, da mi res niso zdrsnile (smeh) folk na avtobusu me je pa čudno gledal kaj se smejim sama sebi. Pa še pasa nisem imela gor, ker ma že premalo lukenj, bo treba nove narest, tako da sem res zelo vesela in prav dobro se počutim! aja kar se tiče jabolčnega kisa, sem pa ne vem že kje brala, da full ni dober za želodec, in da si je veliko mladih punc uničilo želodec zaradi njega. poznam pa žensko ki je stara okoli 55let in že 10 let sigurno pije jabolčni kis zjutraj na tešče in ji je full dober. in nima težav z želodcem. torej je čisto odvisno od posameznika. najbrž če imate težave z želodčno kislino, najbrž ni priporočljivo da pijete. seveda je to samo moje laično mnenje, lahko se pa posvetujete z zdravnikom. Vsaka sprememba prenovi naše življenje!

MICL  

član od: 10.11.2004

sporočila: 47

1. feb 2005 11:31

Lep pozdrav še z moje strani. Obljubila sem, da se oglasim danes, po prvem vodnem dnevu. Sploh ni bilo tako hudo. Rezultati pa so vzpodbudni -9 kg. Ampak ta uspeh lahko pripišete tudi sebi, ve, forumovke. Brez vaše podpore bi bilo veliko težje. Ko imam krizo, se prijavim na forum in vas čitam. Vse ste super. Danes pa spet vse od začetka. Vsem želim veliko volje in uspehov. Lep dan vsem MICL

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

1. feb 2005 11:56

dalmatinka za odvečno kožo ti predlagam pač da telovadiš, ter da se mažeš z kakšnim losijonom ali mlekom. pogovarjala sem se z prijateljico ki je govorila z dermatologom glede tega in je rekel da v začetni fazi se lahko mažeš z katerimkoli losijonom ali mlekom, da se koža itak sama od sebe nazaj potegne (seveda ne v celoti) največji problem je da ko se koža povesi, se ponavadi naredijo stirje, ker se raztegne, torej je katerikoli losijon krema, mleko, dober samo da koži dodaš vlago. no tko so men rekl :) Vsaka sprememba prenovi naše življenje!

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

1. feb 2005 12:09

Razumem vas tiste, ki niste tako velike pa imate 60 kg (res je preveč) Sama sicer nisem ne tako majhna ne tako velika (166) pa se mi zdi da je 60 kg občutno preveč za to velikost kaj šele nekaterim ki so 10 cm manjše od mene. Želim vam obilo minus kg. Imam sadni dan nalin

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

1. feb 2005 12:31

Pozdravljeni! Kako ste? Jaz super, moram povedati, da se da izpit uspešno opraviti, čeprav imaš takrat vodni dan... Trentuno se nekaj učim za izpit prihodnji teden. Moram pa povedati, da sem izgubila 18 kg, pred mano pa je še 12 dni. Lepo bodite. Uživajte v sončku + snegu... saby

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

1. feb 2005 12:33

Hojla! Dalmatinka,kar počak do aprila z naslednjim krogom,ker tudi jaz takrat enkrat štartam v drugo.Bova pa lahko skupaj hujšale.Točnega datuma še sicer ne vem,siher bo pa to ponedeljek. Pa tudi sicer tvoje telo potrebuje nekaj predaha,tako,da naj se ti ne mudi preveč.Saj leto je še dolgo! Mejte se lepo in adijo. Marjetka cvetka

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

1. feb 2005 12:55

JOj! ljube moje tetice! Jst mam pa 163 cm in trenutno 71,5 kg pa se mi ne zdi to tkooooooo zelo preveč kot vam pri 160 cm 60 kg. Kje pa! Vse je relativno, ane. Zanimivo.

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

1. feb 2005 13:14

Ja, Marjetka cvetka, zmenjeno, če ne boš čisto zginila iz foruma (upam, da ne!), bova pa skupaj začeli en ponedeljek. Zmenjeno? Hvala za nasvete glede losjonov in ostalega. Ja, Sy, verjetno je spet vse odvisno od posameznice/ka. Kam se nabira odvečna maščoba in kg ipd. Če tako kot pri meni na trebuh, zadnjice in prsi ter nog nimam več skoraj nič. Zgleda pa grozno, če se ne oblečeš temu primerno. Zato res nujno potrebujem trebušnjake. Še za Pilates vaje bi prosila, če jih ima katera, prosim. dalmatinka

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

1. feb 2005 13:47

Čao. Dalmatinka in Marjetka cvetka, tudi jaz bi se vama pridružila z enim lepim ponedeljkom v aprilu. Upam, da se bom takrat lažje lotila diete, saj zdaj vem, da ni nič hudega. V prvič se mi nič kaj dalo začet. Tako kot se mi sedaj ne da it učit. Pa bo treba-GROZA! Drage moje, bodimo močne! francka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti