Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

beba  

član od: 1.2.2005

sporočila: 91

1. feb 2005 7:56

Živjo! Sem nova članica in po prvem 100% uspešnem vodnem dnevu vse lepo pozdravljam, posebej mici_33, ki mi je uspešno zmerila holesterol. No če jaz poznam njo, naj tudi ona ve kdo sem jaz. beba

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

1. feb 2005 8:01

Živjo. Čeprav nam pravite (Dalmatinki, točki, meli), da 60 in toliko kg ni nič, vendar za našo višino je. Sicer pa če se še zapustiš in kg + kg, pa smo tam. Saj bi bile tudi me zadovolne s temi kg, če bi imele višino 178. PO včerajšnjem vodnem dnevu sem zadovoljno, kot nisem bila že nekaj časa. Čeprav sem mislila, da svojih kg ne bom več spravila pod ?? kg, (ne bom napisala koliko, da vas ne bom spravljala v slabo voljo), mi je to uspelo in mislim, da kar na lahko, če pomislim na druge diete, ko sem res stradala. Sedaj pa se mi zdi, da jem, pa še hujšam zraven. Tako da čestitke vsem, tudi moškim, čeprav se malo oglašajo. Sedaj pa jovo na novo naslednjih 28 dni. Točka, ti pa kar povej kako stvar stoji in reci, naj te rajši podpirajo, kot pa rušijo tvoje napore, saj je prva zamera boljša kot zadnja. Mateja. lkc

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

1. feb 2005 8:09

Prvi vodni dan je za menoj. Uspešno. Samo zeblo me je zvečer kot mokrega psa. Me je dragi pokril z dvema dekama pa sploh ni pomagalo. A zanimivo je, da sploh nisem bila lačna čez dan. Mogoče zato, ker sem imela v službi ogromno dela po 14ih dnevih odsotnosti. Ja, če se spominjate, sem šla na smučanje za en teden na kmečki turizem. No, če greš na prave kmete, jih je težko prepričati, da imaš dieto, tako, da sem se je bolj malo držala. A v nedeljo, ko sem prišla domov, sem šla po dnevih naprej. A glej ga zlomka, domov sem se vrnila z virozo ( želodec, slabost, driska in brez apetita oz. bolje rečeno strah pred hrano zaradi bolečin). Še vode nisem mogla pit, tako me je bolelo. No, a sem vztrajala samo pri pravi hrani za tisti dan in v petek sem začela več piti in do nedelje sem bila že na tisti točki kot pred 14imi dnevi. Rezultat po prvem delu 3MD sicer ni tak, kot je bil prvikrat, a "snela " sem dobrih 5 kg, 5cm pasu, 7cm bokov in ostalo. Moj ITM je 26,22. Za 0,22 je manjši kot lani. To pomeni, da moje telo podobno reagira. Lani sem izgubila 10 kg. Mislila sem, da bo več in namesto, da bi šlo še dol v naslednjih mesecih ,je stalo. Seveda sem grešila. Irena Irena Šušteršič

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

1. feb 2005 8:15

Dobro jutro vsem :o)) Mateja-lkc, tisto je bilo mišljeno kot hec. Bohprvar, nisem se hotela norčevati iz vaših kil in hujšanja. Seveda vsak ve koliko kil mu odgovarja in koliko jih je preveč. Biti debel - to je relativen pojem. Moj oče recimo je dobil napad smeha ko sem povedala, da hujšam. Zanj sem ravno prava, "da je kje kaj za prjet" je rekel. Mama recimo meni, da par kil lahko izgubim, mladiči in mož pa tako pravijo, da sem malo obsedena. Zaradi svoje velikosti nekako "skrijem" odvečne kilograme. "Lepo" so porazdeljeni po celem telesu, vendar sama čutim, da bi rada shujšala za dve konfekcijski številki in se vrnila na staro stanje. Torej vsem "tamalim", popolnoma razumem vaš trud in željo, da bi shujšale. Beba pozdravljena. Upam, da je tvoj holesterol normalen. Naj vas nekaj vprašam, ali katera od vas na tešče pije jabolčni kis z vodo. Meni je tako ogaben, da me sili na bruhanje. Sem si rekla, da bo tako samo parkrat, vendar sem ga danes pila petič in moram priznati, da mi je še vedno zelo, zelo zanič. Ali katera od vas mogoče dodaja med ali kakšno drugo stvar, da napitek malo izboljša? Kje ste vsi "ta vodni". Gotovo se danes počutite odlično. Jaz sem pojedla že eno banano in prav pošteno sem se je najedla. Zdaj grem pa še na kavico. Lep dan vam želim Marina5

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

1. feb 2005 8:19

Dobro jutro! Čestitam vsem za dobro preživet vodni dan, vse nove ste tako preživele tisti "prvi krst", zdaj ste si dokazale, da zmorete še marsikaj drugega. Kjer je volja se najde pot! Vi ste jo vsekakor našle, kar tako naprej. Ste na pravi poti. Pozdravček, se mi mudi! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

1. feb 2005 9:01

Hojla! No,ste videla,pa ste preživele vodni dan.Sej ni blo tako hudo in naslednjič bo še laže.Zaradi mraza se pa ne sekirajte preveč.Tako vsaj veste,da hujšate,pa tud zime bo enkrat konc,ni vrag! Polet,ko bo drugim vroč,bo vam pa lih prav,ha,ha! Marina5,jaz sem pred kakšnimi tremi leti probala in vsako jutro na tešče pila kis.Ampak samo štirinajst dni,pol se mi je pa tako zagabil,da ga dandanes še na solati ne morem več,tako da jem solato čist brez vseh dodatkov.Sam oprem jo,pa pojem! Drugače mi pa zjutraj najbolj paše en topel čajček brez sladkorja in z par kapljic limone za okus. Uživajte še naprej! Adijo! Marjetka cvetka

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

1. feb 2005 9:02

Najlepša hvala za nasvete, se bom potrudila, čeprav taščo zelo težko prepričaš v nasprotno kot ona hoče. Res si želim nekaj narediti zase, fantu pa bom tudi morala povedati, da resno mislim in namesto, da se mi smeje in me ne jemlje resno, naj raje premisli in me podpira. Drugače nikoli ne bom dosegla res tistega kar si želim. Nekoč sem imela konf. št. 38, kje so tisti časi. Doma imam ene hlače v katere se več ne morem spraviti, cilj imam da bom ob koncu diete spravila te presnete hlače nase in upam, da mi bo uspelo. Hvala za vso podporo in tudi jaz podpiram vse, ki se trudijo narediti nekaj zase. Samo močna volja pa bo. tocka

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

1. feb 2005 9:33

Evo moj prvi vodni dan je za menoj! juhuuuuu Sem tako ponosna sama na sebe, da bi pomoje še danes zdržala brez hrane. pomoje je bilo to prvič da sem zdržala cel dan brez hrane. Vedno je bila zjutraj moja prva misel hrana ter kaj bom tisti dan jedla. Tehtnica mi je pokazala -7 kg, ter povsod ca. 2-3 cm manj. No okoli "riti" me je kar 7 cm manj. Zadovoljna sem zelo!!!!!! Mislim, da po prvem uspešnem vodnem dnevu človek dobi šele voljo do diete! Čestitam vsem ostalim, ki so preživeli vodni dan! Kairos

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

1. feb 2005 9:46

Beba lepo da si se oglasila, saj sem ravno zaradi tvojega holesterola govorila z zdravnico zakaj imam jaz povišanega. Upam,da vam bo kaj pomagala razlaga. Glede na to, da si mo povedala, da si izgubila že kar ogromno kg, bi verjetno mogla napisat, da si najdalj na dieti, ne pa nova. Vsem skupaj želim uspešno nadaljevane 2/3. LP mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

1. feb 2005 9:54

Jutro še od mene! Jupi, danes bo pa manj vode na jedilniku, kot včeraj... Vsem čestitke za uspešno prestan vodni dan!!! Marina jaz vsako jutro pijem jabolčni kis z vodo, dodam pa žličko meda-zelo popravi okus. Pijem pa že kar nekaj časa-kakšne 3 mesece bo... Točka, imela sem isti problem s fantom. Vedno se je smejal, kadar sem rekla da sem na dieti, kadar sem delala trebušnjake, kadar sem njegovi babici rekla, da ne bom jedla...Ampak sem ga odvadila!!! Sedaj vedno "potegne" z mano, kadar mi kdo ponuja hrano in potem poje še moj kos (še sreča, da se mu njiker nič ne pozna). To mi je pa "uspelo", da sem bila unkrat full užaljena in sem ga "nadrla" da me nikoli ne podpira, da vse kar počnem se njemu zdi smešno....Ampak najbolj pomembno je, da je uspelo. Sedaj me pa tako hvali, pa govori, kako sem pridna, pa dobra, da nič ne jem itd. Poskusi mogoče bo tudi pri tebi "ratalo". Rožica a si šla zopet na smučanje ali delaš. Tudi jaz sem imela danes v planu smučanje. pa nas je presenetil sneg (in sem raje preložila na jutri, če bo boljše vreme...) Lp, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti