Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

31. jan 2005 14:14

o punceeee ja ve ste pa praaavvv moji sončki, ker ste mi povedale, lahko pijem kavicoooo ja full hvala, sem bila že malo nejevoljna, ker nisem dobila svoje doze kofeina. hvala, hvala, hvala cmoka pa pridne bodite, saj ni tako hudo (zdej ko mam kavico) :) pa pa Vsaka sprememba prenovi naše življenje!

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

31. jan 2005 14:22

Še enkrat halo! Marina_5, hvala za čestitke! Tisto o sexulji pa...... ha, ha, ha!!! Na glas sem se zasmejala, prava faca si. Če veš da merim 157 cm pa imam še vedno 61 kg, potem veš, da o sex girl ni še ne duha in ne sluha. Pa čao! dalmatinka

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

31. jan 2005 14:45

Dalmatinka, midve sva na istem. Jaz merim 156 in na začetku diete sem imela 64kg, sedaj pa ne vem kakšno je stanje. Nekoč sem jih imela 54, joj kje so tisti časi. Potem pa so šli kilogramčki kar kor lepo počasi. Pa sem si mislila, eh saj ta 1 kg ali pa 2 gor ni tako hudo, in glej zdaj, pristala sem na ogromnih 64, groza. Čeprav sem za fanta sexi, jaz zase nisem, zato je že skrajni čas naredim nekaj glede tega. Saj vroči dnevi in morje se počasi približujejo, zato treba nekaj naredit že sedaj, da se ne bom poleti rabla skrivat za ne vem kakšnimi cunjami. Sem pa danes malo slabe volje, ne zarad diete, ampak moj prvi izpit, ki sem ga imela, sem padla (dobila sem 5- živa groza) Veliko moči vsem in lep pozdrav tocka

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

31. jan 2005 15:56

Neverjetno, kako pridni ste s pisanjem(in hujšanjem seveda tudi)!!! Jaz sem se včeraj najbrž pregrešil za kosilo, imel sem beljakovinski dan, pojedel pa sem pol klobase in kos kruha. Pa nič hudega, danes je bil dan za tehtanje in rezultat je sledeč: Ta teden - 3kg, skupaj -8,5 kg v treh tednih! Kar gre, a ne! Sem že pri 90kg! Sedajle pa me čaka prebranec in rdeča pesa!!! Pa še nekaj: Ko toliko govorite, da vas zebe. Tudi mene zebe, ampak, ko bi vi vedeli, kakšno delo opravljam v službi, bi se šele križali!!! Nisem ravno ob zakurjeni pečici!!! Robi

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

31. jan 2005 16:41

Hojla punce, še malo pa bo....konec dneva, ane?? Termofor u posteljo, pa bo šel dan mimo. Govorila sem z dr. glede mojega holesterola in vam povem, da to sploh ni taka posebnost. Baje je to znak da se mi je spremenial prebava(juuuheeej) in da zato pride do povečanega holesterola. Je rekla da se to zgodi tudi vegeterijancem, ko prenehajo jesti meso, a da se sčasoma uredi. Ja tale moj holesterol, zadnjič sem ga eni pomerila, pa se zgovarjava, pa pravi da je na 3MD, pa me gleda... pa kot iz topa reče Ti si pa Mici_33 ane da si?? Sem bila tako presenečena. Je rekla da nas bere, da ji dajemo moč.Tako majhni smo,a ne? No saj se ne skrivamo,ker smo ponosne na to, da zmoremo spreminjati način življenja. Danes je pa res hudo mraz na tale vodni dan, jaz sem na sadju- pa se tresem. LP mici_33

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

31. jan 2005 19:50

Čestitke vsem "vodnim" danes. Upam, da je minilo brez večjih težav. Jaz pa jutri še sadnega udarim, potem pa konec. Mislim, da mi bo kar malo dolgčas. Pa ne po vas, saj se bom kaj oglasila, pač pa po 3MD. Hahahaha. Dalmatinka in Tocka, vse tri smo nekako enako visoke (cm gor ali dol). Zanimivo, kaj?. Tocka, tudi jaz sem jih pred 3MD imela 64, sedaj pa sem že fuuul zadovoljna s svojo težo. Priznam, da sem tudi grešila, vendar teh številk na tehtnici že dooooooooooooolgo nisem videla. Javim v sredo dopoldan kakšno je stanje. Pozdravček Meli Don"t worry, be happy!

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

31. jan 2005 20:09

O matr, 64 kil pa jamrate. Pa 57 in ne vem kaj se. Blagor se vam punce!!!! No ja, saj vam jih ne zavidam zares. Jaz bi bila s svojimi 178 cm za v Dachau, ce bi imela vaso kilazo. Al pa bi bila manekenka hahahahahahaha. Kot ste opazile ze ostale, tudi jaz sem polna volje do zivljenja. Danes sem bila malo dlje v sluzbi, ko pa sem prisla domov pa sem se lotila dela, da je kar frcalo okoli mene. Domaci so mi rekli, da so vedeli, da sem sadist (ze par mesecev trpijo pomanjkanje doma pecenih dobrot), danes pa so definitivno ugotovila, da sem tudi mazohist. Za vecerjo sem jim skuhala taksno rizoto, da so se kar nekaj casa oblizovali. Fino, s svinjskim mesom in grahom, da je bila socna in disala je, da je bilo veselje. In endivijo s toplim krompirjem, na vrh pa se puding. Vsi zdaj zadovoljni predejo in igrajo karte. Jaz pa sem se umaknila in spravljam se likat. Verjetno bom danes spricala in se bom odpravila na en nocni sprehod. Tole je moj dan, ceprav (ali pa ravno zato) sem ga prezivela samo ob vodi. Pocutim se odlicno in mocno! Prepricana sem, da je tudi z vami tako!!! Jutri pa puran in zelenjava ter zelena solata. Sicer bom lahko jedla sele zelo pozno in verjetno bom sla spet obiskat svojega znanca kar v restavracijo. Me prav zanima, ce se je zapomnil moje "nenavadne" zelje. Gotovo bo mislil, da ga zezam. Punce in fantje, pridni bodite in gremo skupaj novim zmagam nasproti. Hvala vsem za podporo Marina5

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

31. jan 2005 21:17

Zdravo. Kako ste kaj? Jaz vam ponosno sporočam, da sem preživela vodni dan. Sicer ni bilo grozno ampak me je vseeno malo utrudilo, sem sedaj malo brez energije in brez moči, tako da grem počasi v posteljo. Popila sem pa ogroooomnooo tekočine. Sem nehala šteti tam nekje pri 3 litrih... Že razmišljam, kaj bo jutri dobrega na krožniku....še sanjala bom verjetno hrano...hehe, saj ne. Marina_5, dobila sem tvoj mail, hvala še enkrat. Če ne bom prišla do zastavljenega cilja s 3MD bom poskusila z tem, oz v vsakem primeru bom po 3MD šla na to, saj bo potrebno vsaj vzdrževanje teže. Je pa v bistvu zelo podobno temu. Se pa moram še prej najesti rdeče pese, koruze in krompirja. Poročajte, kako ste preživele vodni dan. Lp, maychi

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

31. jan 2005 21:24

Meli komaj čakam, da vidim tvoje rezultate, seveda čestitke za dobro opravljeno, seveda tudi ostalim borkam. Upam, da bom tudi jaz na koncu zadovoljna, čeprav mi gre težko brez grehov, pa ne po moji želji. Danes je tašča pekla pico in sem vztrajala da ne bom jedla, ampak ne, nazadnje sem morala pristat za mizo in žvekat tisto pico, pa sploh mi ni bilo preveč do nje, kar je presenečenje zame, saj pice se nikoli nisem branla. Kaj mi svetujete, če bom vsak teden grešila ne bom prišla nikamor. Ima kdo kakšen nasvet? plus tega imam vsako nedeljsko kosilo pri fantu, kaj mi svetujete sem obupana, saj si res želim shujšati. Meli, zanima me kolk si kaj zgubila po 1mescu in kak je bilo kaj z tvojimi grehi, si grešila kaj? Kaj pa ostale in ostali? Lep večer še naprej tocka

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

31. jan 2005 21:45

Se enkrat se javljam, preden se odpravim spat. Tudi bolj zgodaj. Maychi, ni problema. Krompir lahko jes pri drugi stopnji, vendar ne z mesom. Z zelenjavo in solato pa si ga le privosci. Koruze, korenja in rdece pese pa sama sploh nisem tako pogresala in sem se jim zato odpovedala. Veliko uspeha in vztrajnosti, saj rabis le to. Tocka, prav smilis se mi. Tudi sama sem imela podobne probleme jeseni, nikakor se nisem pripravila do tega, da bi zmogla kategoricen NE. Zdaj pa mi nekako uspeva. Mogoce zato, ker resno mislim. Skorajzi se in en dan reci NE. Najprej bo mogoce malo napeto vzdusje, potem pa bo bolje in obveljala bo tvoja. Saj nikogar ne boli, ce ti ne jes, ni res?! Fantova mama pa bo scasoma tudi razumela, da ne odklanjas njene kuhe, ampak skusas narediti sebi nekaj dobrega. Tocka, poskusi, mogoce ti pa uspe in sploh ne bo tako hudo. Vsekakor pa fantovi mami povej, da si zelis shujsati in to pac pomeni, da se bos morala nekaj casa odpovedati njeni super kuhinji, pa ceprav ti je mocno zal. Kairos, tudi sama se ubadam s podobnimi tezavami kot ti. Nenehno mislim kaj bi dala v usta. Najhuje pa mi je, da ne morem poskusiti kaj kuham. Vsem domacim nosim v usta in sprasujem, a je dovolj slano, a se kaj manjka? Najraje bi pograbila zlico in sama zmazala vse skuhano :o)) Upam, da si zdrzala Kairos?!! Seveda si!! Se trebusnjake naredim in potem je res dan za mano. Lahko noc vsem :o) Marina5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti