Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

31. jan 2005 8:38

Hojla! Ja seveda vas podpiram,danes ste na preizkušnji. Ampak,če danes zdržite,pol ste na konju,kajti naslednji vodni dnevi so veliko lažji.Sej prvič je vedno najtežje,zato bom držala pesti,da vam bo uspelo. Tudi jaz sem bila zjutraj na tehnici in z veseljem ugotovila,da se ni teža nikamor premaknila.Juhu,torej mi uspeva držat težo. Virus sem tudi preživela in bom danes lahko po enem tednu zopet malo potelovadila.Mi je kondicija ful padla. V glavnem,držte se in ne izgubit poguma,kajti resnično se izplača zdržat vse tri mesece. Le pogumno v boj z vodo! Naj vas ne premami kaj prepovedanega,ne mislit na hrano.No pa sej ni tako težko,kot se zdi.Ne se smilit samemu sebi. Teče,teče vodica, po grlu cel dan mi curlja.......... Adijo! Marjetka cvetka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

31. jan 2005 9:58

Zdravo! Danes je 21.dan, pa 3kg in 6 cm v pasu minus! Le tisti "povštr"i na bokih so še nedotaknjeni. Upam, da niso bolj trmasti od mene. sem pogledala na koledar in ugotovila, da imam na svečnico OH dan - torej krof za večerjo!! No, potem sem pa videla tudi, da imam na Pusta vodni dan, kar je pa precej problematično, a ne? Letos bo pa tale Pust res čuden. Vodnega dneva se ne bojim, ker že nekaj let en dan v tednu ne jem. Skuham si liter zelenega čaja in ga "žulim" do 11.ure, potem se pa nalivam z vodo in sem zelo aktivna. Ne blefiram, ampak na vodni dan me enostavno "nosi" - prav preveč energije imam takrat. Je pa verjetno vic tudi v pristopu - nikoli si ne smeš reči - "uboga jaz, ne smem jesti" (sicer to tudi ni res, saj smo se sami odločili za to). Vsa čast tistim, ki so pri koncu in njihovim rezultatom! Upam, da bom v začetku aprila med vami! Lisa

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

31. jan 2005 10:34

Še jaz! Ne boste verjeli, kaj se je zgodilo! Ugotovila sem, ko sem dobila obisk, da mi tehnica kaže +2 kg, torej je moja bilanca naslednja: danes 31.01.2005 -15 kg!!!! Zame ko sem majhna kar v redu. Če ne bi grešila, bi bilo lahko še bolje, a ne? In če bi se več gibala! In kaj bi bilo, če ne bi bilo če-jev? Želim vam, da vztrajate, jaz pa se vam pridružim nekje v aprilu. V cm vam ne morem posredovati ničesar, ker se nisem zmerila. Bo pa v 2. krogu boljše, takrat bom že vedela. Poznajo pa se cm pri oblekah, sploh pri nedrcu. Notri in okoli pasu mi vse že pleše, no lahko bi mi ostala moja trojkica, kljub temu, da sem samska!!! Malo heca!!! Uživajte! dalmatinka

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

31. jan 2005 10:37

Hojla. Vidim, da bo pri marsikateri danes na sporedu voda in voda in voda.... kot pri meni. Čeprav me je zjutraj pogled na tehtnico zelo razveselil kljub sobotnim pregreham, ko sem pekla krofe (sicer pa je bil OH dan) in pojedla kar nekaj teh dobrot. Sem jih pa prav zato pekla v soboto, da me ne bi premamili včeraj, še hujše pa danes, ko je voda. Upam samo, da ne bo prišel vmes kakšen virus, pri nas doma so že začeli razsajati, pri vseh teh vitaminčkih, ki jih pojemo, pa jih bomo mogoče odgnali proč. Moram pohvalilti Mareta, ki se nam je pridružil, kar naprej in naprej do želenega cilja. Pa na zdravje. Mateja lkc

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

31. jan 2005 10:40

Zdravo vsem. Že dogo se nisem nič javljala, berem pa vas večkrat. No, tudi jaz imam danes 1.vodni dan. Kairos, Marina5 in verjetno še kdo, ZDRŽIMO, saj jutri pa pride zopet mesek. Pa saj "vzdržati ali ne" to sploh ni vprašanje. Na vodni dan priporočajo tudi zeleni čaj, poskusite. Sibila

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

31. jan 2005 10:42

Sicer nisem z vami pri hujšanju vas pa vseeno spremljam in vas občudujem. Ker je med vami kar nekaj pridnih smučark, vas naprošam, da mi poveste kakšno je stanje na Višarjih, ker nisem še tam smučala bi pa se mogoče odločila enkrat četrtek, petek ker vikendi so verjetno kar precej zasedeni si mislim. Kakšno je stanje s snegom ali je zelo ledeno? Lepo prosim, če se me katera usmili! Veliko sreče vsem skupaj un kar tako naprej! mperhaj

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

31. jan 2005 11:01

Marjetka Cvetka, hvala a nimam nobenih dejavnikov za holesterol, res ne razumem... bom vprašala zdravnico, pa vam povem. Mety jaz sem po koncu ugotovila, da pojem slive- tudi popoldan, pa fino pospešijo prebavo. Suhe slive. Klavdija žal mi je , da se nisi uspela zadržati, ja to je težko... kaj moremo, pa v novi krog, ane? Saj mene tudi še kakšen čaka. Mperhaj- Višarje so bile do pred enega tedna krasne, neledene, strme, v glavnem čudovita smučarija. Jaz grem skoraj vsak petek in ni veliko ljudi, brez čakanja se vozimo gor in dol. Če bom še kaj šla ti sporočim, a ta teden verjetno ne. Drugače vam sporočam, da sem se danes tehtala in teža mi še vedno počasi leze dol, tako da ta ideja s sadnim ponedeljom in štirim dnem po razporeditvi, sobota nedelja pa prosto ni slaba. Trenutno se spogledujem s 73,8. Želim vam veliko volje in energije puncam ki ste na vodi. Saj gre, ni panike. LP mici_33

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

31. jan 2005 11:24

Hojla, sem tako dobro volje in vam bom tudi povedala zakaj. Jedla sem torto ki sem jo sama spekla in okrasila. Torta je bila pregrešno čokoladna in pregrešno velika, pojedla sem celo. Pa čisto nič niso šle kile gor, pa veste zakaj, ker sem sanjala vse skupi. Sanje so bile tako žive, kot da so resnične, prav okušala sem vso tisto čokolado pa marcipan, pa noughat pa.... Samo ko sem se pa zbudila, mi je pa tako krulilo v želodcu da je bil joj, sicer pa imam oh dan. Se je kdaj keri zgodilo kaj podobnega med dieto nalin

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

31. jan 2005 11:26

ja pol dneva sem že pretrpela. No ja priznam kar gre, ko se mi želodec oglasi hitro popijem čaj. Problem je da me zebe. brrrrrrr. Pomoje bom danes šla kar kmalu spat. Cel dan samo mislim kaj bom jedla jutri! Mogoče kakšna ideja? Kairos

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

31. jan 2005 11:44

hahahahahahahaha Kairos, ti pa si pojava. Nikar se ne muči s tem kaj boš jedla jutri. A ti veš kako me spominjaš na mene. Jaz že cel mesec študiram kako bom ob zaključku diete pojedla eno suho svinjsko klobaso. Ovoham in okusim jo lahko, popolnoma jo zvizulaliziram in tudi zdajle se mi cedijo sline. Svetovala bi ti, da poješ purana in zelenjavo (samo malo skuhano, da boš lepo grizla) ter solato. Ni preveč težko in vse moraš dobro prežvečiti kar je zelo dobro. Zgodaj spat ni slaba ideja!! Morebiti se celo sama odpravim pred enajsto. Tudi mene zebe Kairos. V službi sem si prižgala še električni radiator, ker me prav pošteno ruka. Pijem pa vodo in nenehno se sprehajam na relaciji WC - pisarna. DALMATINKA ČESTITAM tudi tebi. 15 kil pri tvoji velikosti je ogromno. Pridna si bila in "če čebula bi ne imela če, bila bi bula". Nič se ne sekiraj, gotovo si zdaj prava sexulja. Lep dan še naprej in danes bom kar cel dan kukala na forum, da vidim kako nam gre vsem skupaj. Marina5 Sporočilo je spremenil(a) Marina5 dne 31. jan 2005 11:46:44

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti