Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

29. jan 2005 7:43

Jutro zaspanke! Tudi mene je v prejšnjem krogu ful zeblo. In res je, da takrat izgubljaš kg. Zebe pa nas zato, ker zmanjšamo vnos kalorij in telo porabi energijo za procese, ki se odvijajo v telesu, navadno pa mu jih za orrevanje le tega primanjkuje. Pač še ena reakcija telesa, res je čudno narejeno naše telo, to ni nič drugega kot še ena reakcija telesa, da bi zvečali vnos kalorij. He, HE, HEEE PA JIH NE BOMO! A NE? Jaz sem celo opazila, da me je ful zablo, ko pa sem naprimer pojedla (makarone, riž,...) sem dobila čisto rdeča lička in za krajši trenutek sem imela občutek toplote, kot pri vročini, ko ti vse plane v lička. Drugače pa grem zdaj na smučanje, mogoče se slišimo, beremo zvečer. Ko bi jaz še kakšno drugo rekreacijo vpeljala tako redno, kot smučanje. Mi nikakor ne uspeva! Zmanjkuje mi časa! Pa saj ne najdem boljšega izgovora. Če se najde čas za smučanje se bo še za trebušnjake in orbitrek. A ne????? Upam, da bo smučarija trajala kar dolgo, se bom vsaj na nek način redno rekreirala, če že pri drugih rekreacijah bolj slabo kaže! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

29. jan 2005 8:56

Jutro Rožica, tudi mene nono stop zebe, toda ko začnem delat in me noben ne uboga, ker sem najmlajši šef, se hitro pogrejem. Tako jim dam vedet, da delamo vsi skupaj. Pa veš kako se potim, ko cel dan laufam sem pa tam, pa ko moram garat, da kaj konkretnega naredim... Z jedilnokom sva torej skupaj. Drugače ne gre, pa kaj. Važno je, da grejo kg dol, a ne? LP, Taja

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

29. jan 2005 11:42

mene pa zebe samo ko stopim ven na ta veter nalin

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

29. jan 2005 12:05

Zdravo. Rožica, da ti odgovorim. Od začetka sem shujšala-dobra 2 kilograma. Ampak samo do "moje meje", kot jaz temu rečem, pod to mejo se mi pa teža ne spusti. Ampak še vedno boljše, kot da grem gor, a ne? Pišem si tudi dnevnik in kolikor vem ne delam nič narobe. Razmišljam pa o temu, da bi zmanjšala porcije-čeprav si jih delam po predpisani teži ali še manj...Tako da res ne vem več kaj. Ananas čisti telo oz. kožo in zaradi tega se po večjih količinah zaužitega ananasa pojavijo izpuščaji ali pa mozoljčki-ker se koža čisti. Če ga boste jedli še naprej se bo stanje izboljšalo. Je pa tudi "pomembno" da si ga narežeš na koščke in da ga ne ješ kot kakšno lubenico, ker drugače pečejo ustnice in razpokajo. jaz nimam nikoli teh problemov je pa res, da ga vedno narežem. Čestitke vsem, ki se bližate koncu diete. Marina a lahko napišeš kaj več o Montignacu, prosim. Knjiga v naši knjižnici je sposojena non stop, tako da je sploh ne morem dobiti. Me pa zanima, kako ta dieta zgleda pri njemu. Se slišimo, maychi

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

30. jan 2005 10:53

Danes se tudi jaz zopet oglašam po dolgem času.Berem nekatere še hujšate nekatere ste že na koncu nekatere na začetku.Tudi jaz sem že 2 meseca po dieti ,tudi jaz sem ob koncu diete sprejela veliko t6rdnih sklepov od tega da bom še naprej zajtrkovala sadje delila krompir in meso ,no pa je vse to ostalo le pri dobrih željah in sklepih.Danes imam 4 kilograme več kot ob koncu diete.Tako da vam polagam na dušo punce držite se pravil drugače bo joj!Tako da sem sklenila da se vam sredi februarja zopet pridružim v drugem krogu upam da bo v drugo bolje in lažje.Vsem skupaj pa vam želim še čim več minusa na tehtnici in veliko potrplenja pa dobre volje seveda. Klavdija

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

30. jan 2005 17:57

Klavdija in zakaj ne začneš že kar takoj dle boš čakala , več kg boš imela za spaviti dol , ne čakaj predolgo jaz sem bil na istem a tokrat sem odločen da tudi po dieti bom še na forumu da sem nekje v stiku in da malo mislim na kilogramčke Lep pozdrav Dušan

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

30. jan 2005 18:19

Zdravo "sotrpini". A se tisti, ki ste (smo) začeli 3. januarja pripravljate kaj na jutrišnji prvi vodni dan? Kako se boste kaj zaposlili? Jaz malo razmišljam, da bi šla na smučanje, ampak rabiš kar veliko energije za to-no bom videla sploh kakšno bo vreme zjutraj. Klavdija, pridružujem se Dušanovemu mnenju, zakaj ne pričneš kar takoj? Zakaj bi čakala še kakšen mesec? No vsem, ki se med vikendom niste nič oglasili želim čim lepši začetek novega tedna in veliko zmag. Jutri vam bom pa "težila", da se bom zamotia, da ne bom mislila kako sem lačna. Še sreča, da nas bo jutri toliko na vodi... Grem na en čajček, ker me tako zebe (se že pripravljam na jutri). Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 30. jan 2005 18:19:28

mare_M  

član od: 30.1.2005

sporočila: 2

30. jan 2005 19:47

ALo ! Tudi jaz že kak teden spremljam vašo debato na forumu in sem tudi že sam 6 dni na dieti! Rad bi izgubil 10 kg. Zanima me naslednje: Ali jeste 3 krat na dan, tako kot je zapisano v dieti? Ali imate med kosilom in večerjo malico z isto hrano? Ker naprimer v nedeljo imamo kosilo ob 12 in pol je do večerja kar kriza! Problem pri meni so sadni dnevi, nisem glih ljubitelj sadja še posebaj zdej je tudi izbira zelo slaba... Vendar pa pri sadnem dnevu do sedaj nisem jedela zraven zelenjave... Kam spada krof? Jaz sem si ga privoščil danes ko imam OH namesto sladice. A imate mogoče kaj več receptov za to dieto, kajti na netu nisem našel nič kaj dosti. Razmišljam da bi si kupil knjigo. Ja pa še to. Ali med zajtrkom ali kosilom pojete še kaj več sadja ali samo npr. 2 pomaranči (2 jabolki) Grešim pa z alkoholom, sem namreč študent in in na obzorju so razne pustne zabave, tako da bom grešil... Bom pa pil samo vino. Ravno zaradi vas na forumu sem se odločil za to dieto, upam da bo uspešna! LP Marko mare_M

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

30. jan 2005 19:49

Klavdija kar veselo na delo, nič čakat. Za mano so bili 3 uspešni dnevi in en ponesrečen dan (današnji). Morala bi imeti sadni dan, ampak sem grešila, vendar nisem hotela. Namreč vsak vikend spim pri fantu in kot se za nedeljo spodobi imamo nedeljsko kosilo. In mislim, da ni najbolj vredu, če bi se za mene nekaj posebej kuhalo in tako dalje. Saj vem da si lahko prilagodim, to kar je za kosilo, jem samo npr. beljakovine ali kateri dan pač imam, samo če pa vsi pravijo naj samo jem, težko je nekomu dopovedat. Imate kakšen nasvet? Za fanta pa sem lepa takšna kot sem, to mi je zelo všeč, ampak želim nekaj narediti zase. In kolikor sva se pogovarjala mi tokrat ne nasprotuje, samo še njegovo podporo potrebujem in mi bo uspelo, vašo tako in tako že imam, in že to mi veliko pomeni. mare_M dobrodošel med nami, kar pogumno začni z dieto. Na kulinarični Sloveniji lahko najdeš veliko receptov za posamezne dneve - www.kulinarika.net, drugače pa tud ni slabo, če si kupis knjigo. Želim ti veliko uspehov. Tudi moj prvotni cilj je izgubiti 10kg, če bo kaj več tudi ne bo slabo, samo upam, da bom -10kg dosegla. Lep teden in vsem želim veliko izgubljenih kg in centimetrov. tocka Sporočilo je spremenil(a) tocka dne 30. jan 2005 19:54:12

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

30. jan 2005 20:28

Ojla! Najprej vsem tistim, ki ste jutri na vodnem dnevu, želim, da bi minil čimbolj hitro in brez večjih problemov. Pa saj vem, da ste močni in vam bo vsem uspelo Marko, veseli me, da je še eden moški več na forumu in mislim, da se te bosta Dušan in Robi tudi razveselila. Aja, bil je še Mrmi, pa se je nekje izgubil. Kakšnih 10 strani se že ni javil. Haloooo Upam, da ga ni popadel obup. Tako, pa je moj Š dan mimo. Še dva dni SITNOOOOOO Kaj bom pa potem? Pojma nimam. Bomo kar sproti videli kaj in kako. Lepe sanje vsem skupaj, pa čim bolj uspešen jutrišnji dan Meli Don"t worry, be happy!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti