Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

25. jan 2005 21:22

Dober večer vsem skupaj, tudi tebi Kokos! Kako se kaj držiš? Vidim, da se prehranjuješ z Mazelovo dieto. Ali mi lahko nekdo obrazloži KAJ POMENI TO B IN OH NA ISTI DAN. Sama končam dieto čez 24 dni pa vendar bi rada vedela kako in kaj. Sem jo že iskala v knjižnici pa je že v naprej zasedena. No tudi jaz sem se nanjo naročila. Danes sem na lunini vodi, pa sploh ni tako hudo. Popila sem že 4l vode pa še ni konec večera drugače pa je danes moj Š dan. Ne vem kdo je že rekel, da se moraš poleg tehtanja tudi meriti ( nas je vedno več, kar je tudi prav tako). Od zadnjega vodnega dneva imam -2kg, teža sedaj zopet stoji ampak cm pa gredo kar lepo dol. Sedaj pa nekaj glede Ruglja: Mislim, da je najbolj zagrenjen človek kar jih poznam. V življenju ni naredil nič na kar bi bil lahko ponosen, saj s takšnim pogledom na svet in ljudi okoli sebe si človek nakoplje samo sovražnike, izgubi pa prijatelje. Zato nikar ne razmišljajte o človeku, ki tega ni vreden, saj ne zna ceniti drugih ljudi ne glede na to ali so suhi ali debeli. S tem kako in kaj pa si naj razbija glavo SAM. Mi pa še bomo naprej razpravljali kaj kdo je in kako se kdo ima? Želim vam lep večer in mirno noč! picika

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

25. jan 2005 21:59

Čao!! Kako ste? Mene pa zadnje čase zelo muči prebava, vse kar pojem, gre iz mene. Imam tako drisko, da se ne da povedati. Pa zelo slabo mi pride od časa do časa. A je imela še katera v času diete take probleme? Rožica, a si mogoče v smučarskem fan clubu? Tudi jaz sem... Javi mi... Nočka saby

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. jan 2005 22:29

Picika. Glede Mazelove in B in OH na isti dan. Zagovarja, da lahko v tudi, če ne gre drugače v enem obroku mešaš, vendar moraš potem v naslednjem obroku pojesti najmanj 80% B. Primer: za kosilo poješ sendvič s salamo, za večerjo moraš vsaj 80% B (toraj skoraj same B). Takoj, ko poješ malo B, to šteje že košček, moraš v naslednjem obroku najmanj 80%...To je vsa "fora" tega. Tako da ti ni potrebno cel dan jesti OH, če bi raje za večerjo kaj drugega. Pa ne loči OH in Š-ima vse v eni skupini, tako da je še manj za razmišljati...Če te še kaj zanima, kar vprašaj, sem se po njenem načinu prehranjevala skoraj celo leto...Knjigo pa le preberi, ko ti jo bo uspelo dobiti-super motivacija. Saby, kaj pa če je kakšen virus? Vedno več je tega. Nekaj podobnega, kot opisuješ je imela fantova nečakinja. Pij veliiiiiko tekočine, da ne dehidriraš!!! Lahko noč, se tipkamo jutri. maychi

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

26. jan 2005 8:54

Dober dan sotrpinke, Ker se mi obupno mudi, sem vam samo prišla povedat, da sem včeraj GREŠILA!! hahahahahah matr, pa tako dobro mi je šlo. Torej, prišla sem domov zvečer okoli 21ih. Nazadnje sem pojedla ob 14ih eno banano in par sluhih sliv, potem pa sem morala službeno v Ljubljano. Sestanki so trajali in potem smo šli v eno restavracijo, kjer so vsi jedli ko zmešani, jaz pa sem se izgovorila, da moram na obisk k eni kolegici. Hodila sem po Ljubljani in se prav luštno imela. Da skrajšam tole zgodbo, na večerjo nisem šla s kolegi, ko pa sem prišla domov sem si hotela narediti zdravo večerjo, čeprav tako pozno. Spekla sem si eno palačinko z gobami in se najedla ko en ta velik. Navrh pa sem zmazala še dve rebri jedilne čokolade. Evo, priznala sem. Okoli desetih sem se mastila kot v starih časih. Ampak to je bil spodrsljaj in morala sem ga deliti z vami. Več pa zvečer, ker spet šibam. Samo danes ne bo problema, ker je tako ali tako na vrsti sadje. Dijoooooooooooooooo Marina5

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

26. jan 2005 10:30

Pozdrav! Čeprav spremljam ta forum že od 3.1. naprej vsak dan (to je tudi moj prvi dan diete), se danes prvič javljam. Vesela sem, da sem zasledila to dieto, ker sem o njej že večkrat slišala, pa ne verjela. Imam 158 cm in kg so se nevarno bližali 60, zato je bilo potrebno kaj ukreniti. Sklenila sem, da se bom tehtala vsak ponedeljek zjutraj, izmerila pa le po vodnem dnevu (ki bo že v ponedeljek). Do sedaj so šli dol že 3 kg in sem zadovoljna (ker pač nimam velike zaloge). To dieto sem pa začela malo tudi iz radovednosti, če je res uporabna, ker je ne moreš svetovati drugim, če je sam ne preizkusiš. Vidim pa tudi, da sem na vsa vprašanja, ki sem jih imela, dobila tukaj odgovor od vsakega nekaj (več glav več ve). Toliko za sedaj, pa lep dan. Mateja lkc

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

26. jan 2005 12:44

Hoj, berem vas, pisati nimam časa. No priromala sem do konca diete.Ker se malo bojim nadaljevati po isti poti sem se odločila da malo prekinem in se ustalim na 74 kg. No berem tudi Mazlovo in moram reči da sem navdušena. Odločila sem se, da se bom v prihodnjih mesecih držala njenih navodil, za čas po dieti in videla kako mi bo šlo. Glede prehranjevanja sem si pa zamislila da v ponedeljek sadje, torek meso, sreda krompir, četrtek OH in petek spet sadje. Za vikend pa kakor bo,ker imam velik apetit če smučam... sicer se ne zredim, a pojedla bi vse. Vam sporočim kako bo. No še za nazaj statistika: začetek 86,5 kg......-12.5.....74,00 kg obseg pas 99............-17.........82 cm boki..........110...........-11.........99 cm prsa..........110..........-10.........100 cm Z merami sem kar zadovoljna in vsak dan, ko se še vedno držim diete se bolje počutim, ker se mi že naredi da se pogledam v ogledalo in vidim da je razlika in da na sliki ne štejem samo nove podbradke. Želim vam veliko volje na vaši poti skozi 3MD in čimmanj pregreh, da vam uspe. mici_33 Sporočilo je spremenil(a) mici_33 dne 26. jan 2005 12:44:59

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

26. jan 2005 15:15

Mici_33, vse čestitke k izgubljenim kilogramom in pa centimetrom! Jaz sem na dieti od 3. januarja in sem izgubila 4 kg. S tem sem sicer zelo zadovoljna, vendar mi teža že kar nekaj dni, skoraj cel teden stoji. Tolažim se s tem, da je danes sadni dan in da bo morda že jutri kakšne pol kilograma manj. Merila se ne bom do 1. vodnega dne. Upam, da bodo rezultati opazni. Saj še nisem obupala. Lepo se imejte še naprej! Patricija

bosti  

član od: 26.8.2003

sporočila: 17

26. jan 2005 16:51

Pozdravljeni! Mineva moj 22 dan diete(od 5.1.) in sem zelo zadovoljna-samo s sabo, ker sem vztrajna in z rezultati, do danes sem se znebila 6 kg!! Tako ste me navdušile za knjigo od Judy Mazel ,da sem si jo kar rezervirala v knjižnici - grem po njo, ko bodo splužili ceste, zdaj je zunaj namreč grozno in raje ostanem na suhem in toplem! Lep pozdrav! Bernarda

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

26. jan 2005 17:03

Mici_33 iskrene čestitke! Super si,res. Še ena,ki je dokazala,da se da z malo volje doseči veliko! Marina5,vsa čast,da si priznaš svoje pregrehe.S tem ti je že pol oproščeno.Sej ti bo zdej tud šlo dobr,boš vidla.Včasih se je kar zdravo takole pregrešit,kajti naslednjič boš dvakrat premislila preden boš storila takšno neumnost. Jaz sem pa nekje staknila en virus.Imam vročino in sem trenutno na čajih in lekadolih. Pa še tale sneg me spravlja v slabo voljo.NE MARAM ZIME,zima me res zamori! Jaz čakam samo na pomlad.Takrat se zame začne življenje,takrat ko marjetke cveto.l No,pa ne bom vas več morila z svojimi problemi. Saby,mogoče si tudi ti staknila kakšen virus.Jaz med dieto nisem imela takšnih problemov. Poskusi si na Š dan narediti pire iz krompirja in korenčka,jej ga brez solate,od sadja jej samo banane in jabolka(fajn je če jih naribaš in nekaj časa pustiš,da malo porjavijo).Na oh dan si privošči malo več čokolade. Zelo pomaga tudi prežganka,ki jo naredimo samo iz moke in vode.Pa nesladkan čaj iz suhih borovnic,tega pa lahko spiješ na litre. Upam da sem ti vsaj malo pomagala! Imajte se lepo in ne se pustit virusom! Adijo! Marjetka cvetka

effa  

član od: 21.12.2004

sporočila: 20

26. jan 2005 17:33

žijo. jst sm tudi tuki nova. danes je moj 9 dan rezultatov pa še ni. no 1 kila je šla dol. zaenkrat tehtam 67 kil, moja idealna kilaža pa bi bila 62.5 ampak do tam je še kar precej.velika pa sem 173. moram priznat da vsaj enkrat na dan grešim. tako sem na primer dans v prebrancu jedla še koščke hrenovke, pa kavi z mlekom se tudi ne morem odpovedati. aja in kruh: ga lahko jemo kdaj kot samostojni obrok npr. za večerjo, ker meni je zlo fin. meni se zdi logično da ga lahko jemo na škrobne in oh dneve, za beljakovinske pa ga raje ne bi jedla. kaj pa ovseni kosmiči? kaj ni oves podoben ječmenu se pravi ga lahko jemo na škrobne in oh dneve? še to vas moram vprašat, jst sem kar odvisna od cukra pa ne morem, da ne bi jedla bonbonov, sam takih brez sladkorja.je to sploh dovoljeno? no zadosti govoričenja. uspešno hujšanje še naprej! effa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti