Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Mety  

član od: 21.1.2005

sporočila: 5

22. jan 2005 17:25

pa še eno vprašanje imam:) kdaj mislite da lahko jem njoke? ker so mi dobri tudi brez vsake omake. in močnik(zdrob)? lahko jem kadar so proteini? Mety

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

22. jan 2005 17:34

Ja, če narediš njoke iz same moke (po možnosti polnozrnate ali črne) in vode, jih lahko ješ na OH dan. če pa misliš njoke iz krompirja, bele moke, jajc....., so pa po moje prepovedani za vseh 90 dni. mimogrede - ali veš, da so z njoki svoj čas pred prazniki pitali gosi, da so se pošteno zredile? To vse pove Lisa

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

22. jan 2005 18:15

En lep pozdravček! Juhuhu! Tina je zmagala. Kako lepo, da smo po dolgem času spet na vrhu. Žal mi je le, da nisem uspela priti pod Pohorje. Saby, tudi jaz sem danes na OH in gremo na večerjo k Trem ribnikom na ŠARLOTO . Mety, ja koliko pa si velika in koliko kg-jev bi rada imela? Rožica, čisto res je, da je najbolj pomembno, da grejo kg-ji dol, pa čeprav je kdaj kakšen kos preveč. Tudi danes bo po vsej verjetnosti, pa nič hudega. Jutri je tako ali tako sadni dan, pa bomo že kako te tortice dol spravili. Lep večer voščim vsem skupaj, pa se pišemo jutri Meli Don"t worry, be happy!

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

22. jan 2005 19:12

Majči a ni narobe da ješ več vrst sadja (sadno solato) na enkrat? (pravilo: ena vrsta sadja za 1 obrok) nalin

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

22. jan 2005 21:48

Večer. No, pa je konec še enega zelo uspešnega dneva. Nalin, na sadni dan lahko ješ pri kosilu mešeno sadje-tako si ga lahko zapečeš ali pa kar svežega. Tudi jaz sem se na začetku držala en obrok ena vrsta sadja, sedaj sem pa začela to prakticirati, pa ti povem, da še lažje zdržim sadni dan, ker imaš občutek, da si pojedel eno vredu porcijo. Poskusi kdaj. Mety, odgovor imaš na dlani, zakj ti gre tako počasi dol-saj ti nima kaj iti. Jaz jih imam 62 in bi rada prišla do 58 pa se že tako dolgo mučim... Nekje sem brala (morda celo tukaj), da pod tisto težo, ki si jo imel ob puberteti ne moreš, da je to nekakšna "meja". Sicer ne vem koliko to drži in kdo je to ugotovil, ampak sem vseenno napisala in ne me "napadati", da vam je pa uspelo...Vsi smo različni, nekomu gre hitreje dol, nekdo ima rad to... Vztrajaj še naprej, pa bo. Samo ne pretiravaj...sicer ne vem koliko si visoka, ampak pod 50 kg?! Lep pozdrav, maychi

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

22. jan 2005 21:59

Punce in fantje, jst vas ne dohajam! In tud ne bom brala vsega za nazaj Maychi, žiiiivjo! Zanimivo naključje to, da si mislila name isti dan, ko sem jaz pisala na forum. Glede kilogramov: cez praznike sem dobila gor 3, po njih pa se dodatna 2. Zakaj? Ker sem doma!!! Grrrrr!!! Imeli smo vsega skupaj 2 tedna predavanj, zdaj je pa studijski mesec. Pa se "teta s Krvavca" je na obisku, napovedovala se je pa en teden! Groza! Ej, s ponedeljkom startam z mojim planom, ceprav bom sla ljudem okrog sebe na zivce. Zdej moram ustavit, drugace bo slo naprej kot domine in bom cez eno leto spet tukaj z 90 kilogrami. Brrrrrrrrrrr!!! Ne bi, hvala. Bodite se naprej tako pridni! Nekaj strani bom pa vseeno prebrala za motivacijo, ker ste res dbest Sy p.s. ZELENI CAJ je treba pripraviti pravilno, pa nima tistega obupnega okusa. Voda mora imeti 50 stopinj, vrecka pa je v vodi le 3 minute. Sporocite, kaj mislite o taksnem caju! Grenkoba odpade Sporočilo je spremenil(a) Sy dne 22. jan 2005 22:08:07

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

23. jan 2005 11:36

Ne morem verjet, al pa se mi samo sanja, očitno je ta dieta res čudežna, kej takega v življenju še nisem doživela oz. slišala od drugih v dveh dneh sem izgubila 2 cm čez pas Škoda da si stegen nisem izmerila. nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 23. jan 2005 11:46:08

Mety  

član od: 21.1.2005

sporočila: 5

23. jan 2005 11:40

Ojla. Velika sem 158 cm in nej bi imela 48 kg, ok recimo 50. Majhna sem in okrogla:) Mi ima kaj za it dol... verjemi maychi:) no pa sej danes sem šla na tehtnico zjutraj (ponavadi sem šla popoldne- neumnost, vem) in je pokazala že dva kilograma manj... že vzpodbudno:) a je danes še kdo tko srečen kot jaz ker imam sladico? he he... ajde, papa

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

23. jan 2005 11:48

ja mety jest sm tko vesela, sam preber si en post viši gor (sladica -2cm) nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 23. jan 2005 11:54:44

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

23. jan 2005 11:57

Ojla Mety! Jaz mislim, da je 48 kg absolutno premalo! Saj bo še ropotalo za teboj. Pa ne mi zamerit, takšno je pač moje mnenje. Koliko pa si stara, če ni skrivnost?. Mislim, da bi za tvojo velikost bilo čisto ok, če bi jih imeala tam okoli 50-53. Lep dan! Meli Don"t worry, be happy!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti