Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Študentka1  

član od: 31.5.2004

sporočila: 91

13. sep 2004 11:17

Pozdravljeni vsi skupaj! od danes naprej sem tudi jaz spet na dieti... zdaj sem bila mesec in pol bolj poredna, kot pridna in je že skrajni čas, da se spet malo discipliniram. Seveda močno upam da bom imela vašo podporo, ker tudi jaz vas podpiram ... danes sem pojedla dve nektarini, zdaj pijem en jogurt Yogsi, za kosilo pa si bom privoščila najverjetneje en sirov burek. to je v redu, ne? želim vam lep dan še naprej in lep delovni teden... lp, Studentka1

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

13. sep 2004 11:59

Nenni živjo ponovno! Pa se ja nisi odločila za hujšanje. Kolikor se te spomnim, si imela malo, malo kilogramov.... Študentka1 pozdravljena. Zdaj pa bodi pridna in nič grešit. Lahko reči in težko narediti, a ne? Jaz sem ista. Mal grešim...danes še nisem. Pri meni so večeri krizni. alja

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

13. sep 2004 14:40

Hoj Alja! Ne, na dieti sem sam tolk, da se reda navadim. Zdaj imam krizo, ker bi skoz jedla sladkarije, tko da sem na najboljš poti da pridem do istih kg, zato je boljš, da prej neham.

JM  

član od: 13.9.2004

sporočila: 4

13. sep 2004 15:02

Pozdravljeni. Danes sem se odločila, da si poiščem neko dieto, ker bi rada shujšala in sem našla tale vaš forum. Je preveč vsega napisanega, da bi lahko vse prebrala, vedar pa sem vseeno izločila, da dieta traja 90 dni in se ločujejo živila. Na eni drugi strani sem našla "90 dnevna presnovna dieta" in mislim da je to ta vaša 3md dieta. Imam prav? Tam sem zasledila tudi, da se na beljakovinski in škrobni dan pije juha. Kakšna, koliko? Hvala za odgovor in veliko uspeha vsem skupaj.

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

13. sep 2004 15:33

http://mojplanet.com/dieta/index.html! Samo link ti skopiram s prejšnje strani, da boš dobila osnove, potem se pa lahko počasi lotiš od začetka naprej. Veliko receptov in nasvetov ter odgovorov na vsa mogoča vprašanja boš dobila. LP Suzana

JM  

član od: 13.9.2004

sporočila: 4

13. sep 2004 15:40

Sem že probala ta link, pa me sprašuje za geslo in uporabniško ime. lep pozdrav

Študentka1  

član od: 31.5.2004

sporočila: 91

13. sep 2004 15:58

Hvala Alja za spodbudo... upam, da em bo držala... kako dolgo pa si ti že na tej dieti? jaz sem zdaj že tretjič, ker sem vedno držala tako nekako do polovice, se pravi dvakrat 1 mesec in pol, potem pa so že vsi videli kako sem lepo shujšala itd... potem pa sem spet na juriš začela papati... sicer se nekaj dosti nsiem zredila nazaj... shujšala pa sem v teh dveh terminih 12 kg... želela pa bi še cca. 6 kg.... JM res poglej na stran http://www.mojplanet.com/dieta/html/predstavitev.html, tam je dieta opisana v celoti... sicer vam pa želim dosti uspehov v nadaljnjem hujšanju.... lp, Studentka1

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

14. sep 2004 8:30

Študentka1, jaz sem na dieti danes 54 dan. Najbolj uspešno je bilo do prvega vodnega dne, ko sem shujšala 7 kg. Zdaj se že nekaj časa nisem tehtala, a na oblekah opazim, da je šlo še dol, vendar ne toliko kot v prvem mesecu. Zdaj moram spet bolj striktno pristopiti k stvari. Druga polovica diete je veliko težja, ker te začnejo mučiti skušnjave. Ampak danes je lep dan, ker imam na jedilniku cukr!!! Koliko si pa imela kg na začetku? Jaz bi jih rada izgubila še 12, ampak vem, da v prvem krogu ne bo šlo. Bom pa podaljšala. Saj se dobro počutim. alja

Čapa  

član od: 29.6.2004

sporočila: 61

14. sep 2004 8:30

Nenni, tudi jaz sem razmišljala v tej smeri. Lepo se držat reda po končani dieti (že 14 dni), ampak sem kar sladkosneda - ob večerih. Zaenkrat se kljub pregreham še ne pozna (čez dan sem pridna!), ko pa bosta kaka dva kg več kot zdaj, pa enomesečna kura te diete! Da ni potem prepozno, saj bi bilo škoda izgubiti ves trud. Študentka 1 - tvoj opisan jedilnik se mi sploh ne zdi nekako prav - predvidevam, da imaš B dan. Zjutraj že sadje, ampak samo sadje in ne še sadni jogurt(če se le ne motim, da je Yogsi sadni?), ker v sadnih jogurtih je toliko prekritega sladkorja, da smo stare hujšarce se odločile, da sadni jogurt spada kvečjemu med OH. Pa sirov burek - OK skuta ja, ampak le kot samostojno jed. Burek pa je sestavljen še iz testa - hojla to je OH! Punce, ko se odločite nekaj spremeniti na sebi, naredite to res natančno - jaz sem npr. prebrala veliko knjig o prehrani, hrani in zdravju, tako da sem pokapirala, kako ta dieta sploh deluje. In sem prišla do logičnega zaključka v katerega verjamem. Zato pa mi je uspelo. Upam, da ne boš užaljena- vsekakor pa toplo dobrodošla med nami. Lep dan še naprej - jutri nas menda čaka že tih deževen dan!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti