Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

17. jan 2005 15:36

LEP POZDRAV! Kokos, naj ti tudi jaz čestitam za tvoj velik uspeh. Si kar predstavljam, kako si ponosna in vesela - in prav je tako. Zdaj je čas, da uživaš v sadovih svojega dela. Na razprodajah pa si kupi kaj lepega in zapeljivega. Trikie, če te kaj potolaži, sem tudi jaz bolana. Že od sobote me kuha. V petek zvečer sva šla s fantom laufat, pa me je ful zeblo. Sem se premalo oblekla. Nadihala sem se mrzlega zraka, pa še napihalo me je navrh Kalvarije. Zdaj pa me boli glava, grlo, ušesa .... Filam se z lekadolom in neoanginom, čaja pa spijem tulk, da mi že pri ušesih ven gleda. Pa saj bo boljše. Danes je moj 36. dan, imam OH-dan. Za kosilo sem si naredla testenine s pelati, zvečer pa pride na vrsto sladko. Tehtam se ne, se bom, ko bom imela 45. dan. Zbiram pogum. Pa pa tajika

GIULIA  

član od: 17.1.2005

sporočila: 2

17. jan 2005 15:57

LEP POZDRAV VSEM SKUPAJ. sEM ŠE ENA OD TISTIH, KI MORAJO IZGUBIT NEKAJ KG. VAM KAR MALO ZAVIDAM VAŠE USPEHE.... HKRATI PA STE ME OPOGUMILE, DA TUDI JAZ ŽE ENKRAT ZAČNEM TA BOJ S KG!!! JUTRI BO MOJ PRVI DAN! UPAM DA ME BOSTE SPREJELE MEDSE, ČE BOM PA RABILA VAŠO PODPORO, SE VAM PA KAR OGLASIM. CIAO, SE PIŠEMO JUTRI - MOJ 1. DAN!!!

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

17. jan 2005 18:11

Giulia, kar pogumno, saj bo šlo, boš videla! Sploh ni tako hudo, saj se da dobro jesti, obenem pa še izgubljaš kile! Sicer je meni najbolj zoprn sadni dan, to je danes, ker sadja ne jem prav veliko, sem kar lačen. Ali mi kdo lahko predlaga kakšno zelenjavno kosilo za sadni dan, če se sme? Sicer pa sem se ravnokar tehtal(v lekarni,kot sem rekel). V enem tednu sem izgubil 4 kg. Sem kar zadovoljen, sploh ker se odlično počutim in sem poln energije! Pogumno tudi vsi ostali, če bo kriza, pa pijte vodo in kavo(brez sladkorja in mleka). Hm, dobra ideja, kar grem skuhat kavico in si natočit dva deci! Na zdravje! Robi

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

17. jan 2005 19:42

zivjo vsem! zanima me, ce imate ob dieti tudi kaksne tezave s pocutjem. sama sem namrec dobrih 14 dni drzala dieto, pa sem se pocutila tako zanic, noge so me bolele, nobene energije nisem imela, stopnice sem komaj zmogla... se mi je zdelo, da ni vredno in sem odnehala. zdaj ponovno razmisljam, da bi zacela, zato me zanima, ce se je se kdo srecal s podobnim pocutjem in kaj je naredil. pa se to - obstaja kaka vege razlicica 3md? mesa namrec ze lep cas ne jem vec. sara.vidmar

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

17. jan 2005 19:50

Živijo. Kako ste kaj? Jaz se ravno ravno sladkam. Giulia, dobrodošla med nami, seveda te bomo sprejeli, a še koga nismo, mi najbolj vemo, kako pomembno je, da lahko nekomu uspehe (in neuspehe) zaupamo, ter prosimo za kakšno vzpodbudno besedo a ne punce in fanta? Kar pogumno, boš videla, da bo šlo! Rožica, kar dan mi polepšaš, ko se javiš, se boš morala večkrat... Mici_33, sprašuješ kako to da smučam na Rogli. Ja gneča je res ampak samo med vikendom in zimskimi počitnicami (ja pa takrat ko imajo hrvati počitnice), drugače pa ni tako hudo. Na Roglo pa hodim, ker mi je najbližje (približno 20 min) in imam sezonsko karto (letos velja tudi za Krvavec). Moram pa priznati, da se mi ne da vsesti v avto in da bi se peljala nekam daleč. Ko me prime pa skočim na nočno (odločim se v trenutku...) Drugače so pa proge res tako bolj no, še najbolj se nasmučaš na progi Jurgovo-če je dovolj snega seveda, pa še gneče ni nikoli. Kje pa ti največkrat smučaš? Lp, maychi

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

17. jan 2005 19:52

Ojla! sara. vidmar tudi sama imam hude težave s slabim počutjem. Že kakšnih 10 dni sem ful utrujena, zaspana, bolijo me vse mišice in kosti, teža mi stoji ves čas slabega počutja, nimam nobene volje ne energije. Me v službi že sprašujejo kaj se me je lotilo ker zgledam slabo. Drugače še vedno vstrajam na dieti z manjšimi prekrški. Picika kje si ? A si še z nami ? Dipsi

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

17. jan 2005 21:30

Hey... pozdravljene Kako ste preživele dan? Upam, da uspešno. Jaz sem mela majhno krizico ko bi pojedla vse kar sem videla ampak sem samo suho sadje... to pa na sadni dan ni greh kaj? Samo načrtovala nisem. Že včeraj sem vprašala če je krof na OH dan velik greh? Namesto slaščice... Drugo vprašanje pa je kam bi vi dale polnozrnato. Na OH ali na škrobni dan... jaz kr nekako nevem? Lepo se imejte Amelie

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

17. jan 2005 21:58

Ojla! Mici_33, če imaš strije, potem si jih verjetno dobila preden si shujšala, pa se prej niso tako videle.Strije nastanejo zaradi pretrganih vlaken kolagena in elastina v koži, zato mi ni logično, kako bi lahko nastale s tem, ko hujšamo. Da bi se to preprečilo, se je potrebno redno mazati, tako da koža dobi dovilj vlage in hranilnih snovi, ki ji omogočajo prožnost. Seveda je pa vse skupaj tudi odvisno od strukture kože, po navadi pa se nobeden ne maže, dokler ni prepozno. Toliko o strijah, če pa katera ve kaj več, pa kar napišite. Robi, kako lahko že sedaj razmišljaš o tem, "da verjetno ne boš zdržal 3 mesece"? Da nismo več slišali česa takega. Seveda boš zdržal, v to nikar ne dvomi, saj smo tukaj s tabo in za tebe Kajne Dušan in punce, da mu ne bomo dovolili Lep večer in sladke sanje Meli Don"t worry, be happy!

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

17. jan 2005 22:16

Dober vecer, Dipsi in saravidmar, takole bom povedala, ce dovolita. Vcasih pac nismo psihicno in fizicno pripravljeni na zmanjsevanje obrokov hrane. Telo je cudna stvar in vcasih se upira na najbolj neverjetne nacine. Mogoce vaju zato daje slabo pocutje. Zima je sploh cas ko je telo programirano, da dela zaloge. Mogoce za vaju ni pravi cas. Sicer vaju ne zelim odvrniti od zacrtane poti, zelim vama le povedati, da morda rabita malce vec potrpljenja. Enako je s Trixie. Ona se pritozuje, da se ji kile nikamor ne premaknejo. Samo moje razmisjlanje. Punce in fanta, vidim da ste pridni. Tudi sama sem kar disciplinirana in vesela sem, da zmorem. Amelie, krof je pravi za OH dan zvecer. Tortica, sladoled, krof ... Privosci si ga. Tudi sama sem ze prestela dneve in ugotovila, da bomo letos jedli domace krofe na ponedeljek. Takrat je pac OH dan in prav gotovo se ne bom matrala v soboto in pekla krofe, ker bom potem zagotovo zmazala enega ali pa celo dva topla. Temu se gotovo ne bom mogla upreti! Kupljenih sploh ne maram, doma pecenim pa se nikakor ne morem upreti. Bobby, seveda bos zdrzal tri mesece. Zelenjava na sadni dan ni nic hudega. Jaz bom jutri za kosilo pojedla eno kumaro in en paradajz. Paradajz si se lepo posolim, ceprav sol ni priporocljiva in potem zares uzivam. Privosci si kaksno kuhano zelenjavo ali pa solato iz kislega zelja. Ta poskrbi tudi za "ciscenje" telesa in zelje vsebuje ogromno vitamina C. Dusan, tudi meni kava pomaga kadar sem zelo lacna. Skuham si taksno "pravo gorenjsko". Celo dzezvo vode in samo zlicko kave, potem pa toplo srkam in ponavadi jo imam za celo popoldne oz. vecer. Ja, jutri je moj sadni dan, ampak ze v sredo bodo beljakovine! Komaj cakam :o) Pridni bodite. Aja, punce, preveckrat se vagate in potem obupujete. Bobby ima prav, enkrat tedensko res zadostuje. Marina5

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

17. jan 2005 23:24

DOBER VEČER! Naj vas nekaj vprašam. Za B-dan bi rada jedla sir, ker mi meso nekako ne diši več. Pa vas sprašujem, koliko sira lahko pojem naenkrat za kosilo (mogoče v dag). Hvala tajika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti