Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

16. jan 2005 22:33

Matr Kokos, CESTITKE!! Sploh ne vem kaj naj se napisem ... Bravo, odlicno, enkratno! Neverjetna si in sploh si ne mores misliti kaksna vzpodbuda je tole zame. Kako vesela sem, da danes nisem gresila, ceprav me je prav posteno imelo, da bi se lotila skrite zaloge piskotov. Vceraj sem se ognila vsem grehom, navkljub zabavi na kateri sem bila. Danes pa me je nosilo ze popoldne. Prav iskala sem priloznost, da bi pojedla nekaj prepovedanega. Popoldne je zmagal razum in sem si za malico privoscila eno pomaranco in eno jabolko, zvecer pa me je se bolj nosilo. Ampak sem se nekako odrekla piskotom in zdaj sem resnicno vesela, da sem nasla to moc. Racunam namrec, da bi v 3 mesecih zgubila nekje 10 kg in, ce jih je tebi uspelo 30, ni hudir, da ne bi tudi meni. Se enkrat, kapo dol kokos in bodi pridna se naprej. Zagotovo se ti bo obrestovalo! Danes smo imeli za kosilo sladko zelje, krompir in zeleno solato. Za vecerjo seveda isto in bilo je se bolj okusno kot opoldne. Jutri pa bo polenta z gobami, zvecer pa nekaj sladkega. Kako pa ste ostali? Slamca, nic se ne javis. Pa ja nisi obupala? Ostali se kar javljate in to je res pohvale vredno. Mene kar potegne, priznam. Mislim, da se danes nisem pregresila ravno zaradi vas, saj bi mi bilo nerodno, ce bi morala tukajle priznat kako sibka sem :o). Ostanite se naprej taksni karakterji! Lahko noc Marina5 Sporočilo je spremenil(a) Marina5 dne 16. jan 2005 22:34:49

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

16. jan 2005 22:57

Danes sem imela sadni dan, naj vam povem da je minil brez večjih težav. Pojedla sem pa tako malo da je skoraj enako nič in se mi je prev prileglo. okoli treh sem pojedla hruško, ob pol osmih pa 4 kolobarje ananasa. Sedaj mi sicer malo kruli vendar sem to premagala s kavo (brez mleka in sladkorja). Aja pa še to začela sem telovadit (že včeraj). Naredim 20 trebušnjakov in še nekaj drugih vaj za noge. Naj vam povem da je bil danes prvi dan ko nisem imela glavobolov in slabosti (s pričetkkom diete sem se počutila grozno po 7 dneh mi je vedno bolje). Sedaj imam -5kg, rada bi vsaj še enkrat toliko zgubila. Kokos tebi pa vse čestitke in upam da bo tako ostalo ( s svojim rezultatom si mi v oporo). nalin

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

16. jan 2005 23:02

Čer! Kokos, res enkratno. Ti pa verjetno res nisi čisto nič grešila . Pohvale vredno. Po tebi bi se morali vsi zgledovati, pa kaj, ko smo nekateri malo bolj šibki, sploh, če nam ni potrebno toliko shujšat. Še enkrat BRAVO in veliko sreče. Meli Don"t worry, be happy!

neznan uporabnik

17. jan 2005 6:29

jutro, Hvala bogu, da je ponedeljek, saj čez vikend samo grešim!!!! Ko sem v službi je veliko laže! Včeraj sem imela beljakovinski dan. Vse je šlo O.k. le arašidom se nikakor ne morem upreti. Zdej, ko jih je zmanjkalo bo bolje. Kokos, fenomenalna si!!! Ostani takšna kot si, pa bo super. Sicer pa, koliko bi pa še rada shujšala? Lep dan, vam želim. Danes bo še sonček, v torek oz. sredo pa sneg do nižin. Se ga že kar malo veselim... Čao nash

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

17. jan 2005 8:47

Dobro jutro! Spet sem tu. Zadnje čase vas samo berem, ne znese mi, da bi se kaj oglasila. Ampak Kokos! Danes si pa res ne morem, da se ne bi še jaz pofočkala. Tvoje številke so res zavidanja vredne. Tako kilogrami, kot tudi centimetri. Tudi mene zanima, če ni skrivnost, koliko še želiš izgubiti. In še, kako je z "odvečno" kožo. Pri 30 kg jo je verjetno kaj, ali pa ne? Ali res nisi do zadnjega dne prav nič grešila? Jaz se več ali manj kar držim. Razen tega, da se kavi z mlekom zjutraj ne odpovem. Tudi če bo zaradi tega kakšen kilogram manj zgubljen. Pa velika napaka je, da čez vikend premalo pijem. V službi je plastenka stalno na mizi, doma pa kar malo pozabim. Lepo se imejte in čim manj pregreh! Lp, Patricija

damis  

član od: 20.10.2003

sporočila: 125

17. jan 2005 9:17

Dobro jutro! Poleti sem že nekaj hujšala, potem pa prekinila dieto. V 1 mesecu sem shujšala 5 kg in bila zadovoljna. No sedaj je nekaj od teh kilc prišlo nazaj, zato sem se odločila, da ponovno pričnem. TAko da sem danes že zajtrkovala kivije! Za kosilo bo pa nekaj z jajci. Še ne vem točno. Kakšen predlog? Kako je pa kaj s kruhom? Lep dan. Urška

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

17. jan 2005 9:58

Kokos čestitke!!!! Iz vsega srca ti želim, da bi ti še naprej teko "ratalo", v kar ne dvomim, čeprav vem, da te zdaj čaka še težje delo in nekateri nismo dolgo zdržali na svojih poteh, čeprav so bile kar dobro načrtovane. A ne Maychi? Si pa res vzor vsem na forumu in mislim, da še nikomur tu gori ni uspelo kaj takega. Boš morala poslat sliko, da jo damo v grb naše zastave. Mislim, da bi si to častno mesto zaslužila. Manjka nam le še zastava! Punca in fanta, držte se in ne mi obupavat ob majhnih ali večjih krizah! Mayci, ti pa pejt mal na smuči, boš vidla da je zima vseeno čudovita, pa čeprav z umetnim snegom! Povej kdaj ni gužve na Rogli, da pridem kaj tja! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

17. jan 2005 10:12

Kokos, pa to je več kot čudovito!!! Čestitam! Sploh ne morem verjeti! Držim pesti, da ti bo težo uspelo obdržati! Meni pa ne gre nikmor. Sem si že kupila novo vago in ugotovila, da je ona 20 let stara boljša. Ta-novo bom nesla kar nazaj! V navodilih piše, da je odstopanje 10 dkg, v resnici pa v razmaku 10 minut pokaže 2 kg razlike!!! Hudiča, pa še poceni ni bila! Bilanca: do vodnega dneva -4 kg, po vodnem dnevu še -1,5 kg, ki sem jih pa še isti teden dobila nazaj, pa nič grešila. Sedaj je že 13.dan po vodnem dnevu in zgubila sem samo še 1 kg. Torej skupna bilanca na 42.dan samo -5 kg! Do idealne teže bi morala zgubiti še 11 kg! No, saj sem se sprijaznila, da idealne teže ne bom nikoli več imela, ampak še kakih 8 kg minusa mi ne bi škodovalo. Sicer bom vztrajala do konca diete in upala, da se bo zgodila kaka sprememba v negativo! Nimam pa pojma kje grešim! Prazniki res niso bili krasni, a sedaj ne pojem niti toliko kot je predpisano! Se telo upira hujšanju? Povrh vsega pa se že 10 dni ne morem znebiti prehlada in kašlja! Pa kaj je to? Toliko vitaminov v obliki sadja in zelenjave še nikoli nisem pojedla, tudi čaja nisem še nikoli spila toliko, pa ne gre na bolje in ne gre! LP Sabina

neznan uporabnik

17. jan 2005 10:20

Ojla; Ravnokar sem razočarana ugotovila, da v službi ne bo kosila. Na jedilniku imamo čufte v paradižnikovi omaki, belo polento - gres. Jaz pa škrobni dan. Pa bo do 15h spet samo sadje. Meni pa že sedaj kruli po želodcu! Trixie A pol meniš, da digitalne vage niso najboljš? Nameravam jo kupit, pa se mi je zdela predraga 11.000.- Uživaljte... nash

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

17. jan 2005 10:36

zivjo vsem! Danes je moj 14 dan. In se mi zdi da mam kar malo krizo, ki jo bom seveda prebrodila. Imam že 5kg minusa, tako da me v bistvu to gor drži, da ne obupam, ker 5 kg, se pa že pozna. Tudi fant me spodbuja da ne smem obupati, pa saj ne bom, samo malo se pritožujem. Pa sej upam da bo zdaj počasi kaj topleje in nam bo vsem lažje. Aja moram vas vprašati, če so se kateri naredile strije zaradi diete? Jaz jih namreč kljub res veliki teži nekako še nimam, a ker hitro hujšamo po tej dieti me je strah da se mi koža povesi in naredijo strije. Pa saj hodim na tae bo 3x na teden, da se mi to res ne bi smelo zgoditi, zdaj si bom pa še eliptični trenažer kupila, da bom bolj ziher. Kokos, tvoje številke so pa res šokantne. BRAVO! Mislim res vsaka čast! V petek sem imela sadni dan in me je tako zeblo da sem se kar tresla! za znort! Sem bila v službi in sem se z eno roko držala za radiator, z drugo pa za miško, da sem sploh lahko delala. Ja pač hujšam.:) no pa pridni bodite in nič obupat!!! uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti