Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

14. jan 2005 12:20

nashnovak, danes imamo škrobni dan, jedla bom pa fižolovo solato, aja pa spet sm dol zgubila mam 62,5kg, pomoje mi najbolj pomaga da ne jem po 20 uri. sam včeri mi je tolk v želodcu krulil pa kr slabo mi je ratal od lakote. Kaj naj naredim v teh primerih, kako si drugi lajšate te tegobe? Bojim se da bom kmalu popustila. nalin

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. jan 2005 12:51

Živjo! Maychi, še sem z vami in danes imam sadje. Torej sva na iztem ritmu. Le časa nimam, da bi sledila dogajanju tu gori. Moram priznati, da vas zelo pogrešam. Danes imam prosto dopoldne, zato sem utegnila preleteti o čem ste se razpisali. Drugače pa imam občutek, da se premalo strogo držim pravil, čeprav se še nisem tehtala ne vem koliko se pozna, če se sploh. Sem se pa pripravila na to, da bo v zdaj izgubljanje verjetno veliko počasnejše. Je pa ena dobra lastnost, ki sem jo vključila v moj vsakdan rekreacija (smučanje)! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

14. jan 2005 13:04

HEJ! Lep pozdrav vsem. Danes imam SADNI dan, in to je že moj 33. dan skupno. Že dolgo se nisem nič oglasila, vas pa berem. Trenutno imam ful krizo. Že kakih 14 dni se nisem vagala, pa sem čisto depresivna. Ful me je strah, da nič ne hujšam, ne upam pa si stopit na vago. Mogoče me kdo razume!??! Saj sem pridna in nič kaj ne grešim, mogoče tu pa tam spijem kakšno kavico s smetano (ki je baje nevtralno živilo). Se mi pa zdi, da jem veliko. Od mize ne grem nikoli lačna. Včeraj sem na primer pojedla celo pico (gor so bili pelati, gobice in artičoke), pa sem bila ful sita, zvečer pa še kavo s smetano in 2 kepici sladoleda + jedilna čokolada - ponoči sem pa imela prebavne motnje, do štirih nisem zatisnila očesa. Včasih imam težave zaradi žolča - ugotovila sem, da mi smetana v kavi ne paše, ker je premastna. Se ji bom za vedno odpovedala!!! Pa še to depresivno vreme .... GROZA, takšnih dnevov ne maram, ne vem, zakaj, ampak ful me užalostijo in iz mene potegnejo depresijo. Upam, da vas nisem preveč zamorila. Lepo napredujte vsi skupaj in ne obupat. Saj tudi jaz ne bom, saj vsi vemo, DA ZA DEŽJEM POSIJE SONCE!!! pa pa tajika

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

14. jan 2005 13:24

Ojla sohujšarice in sohujšarji! Jaz sem ponovno na 3MD! Prvič sem začela marca in izgubila pribl. 12 kg, potem sem v naslednjih mesecih izgubila še 3 kg in do zdaj niti kg gor, čeprav sem imela tudi odklope, kot je burek ob polnoči, pa večerje po 20. ... SPLAČA SE!!! Po novem letu pa sem ponovno začela in upam še na kakšnih 10 kg!!! Danes imam Š dan - a ima kdo kakšen predlog za kaj krompirjevo zelenjavnega??? Držite se! Noel

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

14. jan 2005 13:43

Joj, evo mene spet mal nazaj. Sem mela mal gužve! Danes sem na sadnem snevu in komaj čakam da si zvečer spečem jabolka. Meni kaže tehtnice -ca 5 kg. Danes imam pa 11 dan. Ja no teli potresi so ga pa čist odveč. Meni pa glede diete očitno pomagajo, ker me je bilo tako strah da do 12 nič nisem mogla jest! Kairos

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

14. jan 2005 14:26

Lepo pozdravljeni vsi skupaj! Nashnovak, tudi jaz sem iz Litijskega konca. Na dieti sem pa bila od začetka oktobra od 05.10.2004, če se ne motim. Ker se je nabralo nekaj pregreh, sem pa malo podaljšala in bom še tudi naprej do konca januarja. Rada bi prišla na ene 65 kg, da bi bilo malo rezerve za naprej. Ni čisto enostavno obdržati kg brez diete, sicer pa bomo tako ali tako videli, pa tudi poročala vam bom. Ostanite trdni in močni, pred sabo imejte cilj, ki ste si ga zadali; spomnite se nevoščljivih pogledov in ti naj vam dajo energijo za odrekanje. Meni jo, pa še všeč mi je, če koga potegnem za seboj. Jaz pa danes nisem čutila potresa-sodelavke so me zezale, da sem tako lačna, da se mi že tako in tako vse trese in miga pred očmi. Za kosilo sem si privoščila na koščke narezan sir, paradižnikovo solato, polnozrnat toast in juhico iz kocke...........njami....in bi šla lahko takoj na Triglav. Srečnice tiste, ki smučate. Jaz ne in edina rekreacija pozimi mi je orbitrek in sprehodi. Nekaj vas je že v preteklosti tožilo zaradi lakote. Jaz si jo blažim s čaji: Metin, Rooibos, Zimski itd. seveda brez sladkorja, pa še pogreje. by by bolhaa

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

14. jan 2005 15:18

Bolhaa in Nashnovak, nisem vedel da smo trije iz Litije tukaj! Mogoče se pa srečujemo na sprehodu na hrib, pa se ne poznamo,haha! V glavnem, vidim, da ste v glavnem kar pridni, hujšate in spodbujate drug drugega! Lepo, tudi meni brez vas najbrž ne bi uspevalo, sicer šele 5.dan, ampak vendarle... Preživel sem včerajšnji sadni dan( mi ni preveč IN), ter dočakal piščančje zrezke na žaru(brez olja) in kuhano zelenjavo: Sem sit kot boben! Sedaj pa na sprehod po Litiji! Jutri imam škrobni dan, grem pa za celo popoldne na bazen! Ima kdo idejo, kaj naj jem jutri? Robi

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

14. jan 2005 15:19

Se morm še enkrat poštemplat! Nash, hvala za kompliment! Sej boš tud ti kmal suhica, sam ne preveč grešit. Dovolim ti le za rojstni dan! Ha, ha,... Nalin, če ti kruli po osmi zvečer pij vodo in ne bo nobene škode, jest pa rajš ne! Bay kokos

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

14. jan 2005 18:14

Noel, ne boš verjela, spomnim se te od lani in tvojega uspešnega hujšanja. Čestitam ti, ker ti je uspelo obdržati težo in še dodatno shujšati. Pri meni je bilo obratno in se ponovno trudim od 3.1. in mi uspeva, pa tudi počutim se odlično, Tajika, tja od tidesetega pa skoraj do 45ega dne teža malo stoji. Ne smeš obupat. Jaz sem se malo manjkrat tehtala takrat in vztrajala. Tudi meni kava s smetano malce nagaja, tako, da jo sedaj popijem samo na B dan po kosilu. Bobby, lepo, da greš malce razgibat ude v vodo. Za jelo pa ti priporočam nekaj hladnega, to sem tudi jaz prakticirala; -lahko si narediš solato iz fižola v znju, grahom, koruzo in čebulo. Pa seveda vse, kar paše zraven. Tudi kruh. -lahko si narediš krompirjevo solato -kuhan ješprenj v solati --solato začiniš po svojem okusu, dodaš nasekljan peteršilj, šetraj, čebulo, česen, lahko tudi papriko, kumarico, paradižnik. -lahko pa po enakem postopku narediš solato iz 15 dag riža. + kruh Bo v redu? Jaz sem danes na sadnem dnevu in sem za kosilo jedla pečena jabolka, cel dopoldan pa sem pekla piškote, ki jih bom odnesla s seboj na Roglo. A jih ne bom jedla jaz, ampak moj dragi, on je suhec. Jutri vas še enkrat preberem, preden grem. Lahko noč in brez večernih prigrizkov. Irena

effa  

član od: 21.12.2004

sporočila: 20

14. jan 2005 18:14

jst sm tuki nova in me sam neki zanima v zvezi s to dieto. lohk da je že kje prej napisano ampak je strani preveč da bi vse preiskala. zanima me če je juha po obroku( kosilu in tudi večerji?) obvezna- in če se vsi tega držite. zakaj po obroku in kašna je njena funkcija. drugo vprašanje je če mora čokolada biti obvezno jedilna ali je lahko tud mlečna? hvala za trud. effa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti