Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

10. sep 2004 15:37

Drage sortrpinke in 2 sotrpina, jaz koncno odhajam na zasluzeni dopust. Veliko uspha vam zelim pri izgubi kologramckov. Meni se 3MD konca 4.dan dopusta. Bye,bye JamieO

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

11. sep 2004 22:17

JamieO Lepo se imej in uživaj, ko prideš nazaj pa poročaj! Sissi imam enake probleme z hlačami. Premajhne kupila in ko sem čakala, mi bojo končno prav sem shujšala in tako, da jih bom mogla popravljat! Nikoli prav! JOKL

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

12. sep 2004 12:52

Pozdravljeni sotrpini-ke! Danes se vam oglašam prvič, ker bom jutri začela z dietio (psihično se pripravljam že približno teden. Torej jutri je moj PRVI DAN!!! Imam pa kar nekaj vprašanj in vem, da je najbolje da vprašam strokovnjake za to! Vidim da je na to temo ogromno strani, vendar povem po pravici se mi jih ne ljubi odpirat in iskat kar me zanima... 1. a je potrebna kakšna čakalna doba med različnimi obroki, kot pri dieti J.Mazel? 2. glede zajtrka, kaj če se zgodi da si po zaužitem sadju lačen pred kosilom, a lahko poješ še sadje ali kaj druga? 3. ali je oitrebno jemati kakšne vitamine, suhi kvas, ali kaj podobnega, ter kako je z otrobi(pijem jih namreč vsako jutro na tešče-ali lahko nadaljujem)? 4. glede solate pri kosilu in večerji me pa zanima ali moraš jesti isto solato ali lahko drugačno (npr. za kosilo zeleno, za večerjo paradižnikovo)? 5. in še zadnje vprašanje: glede navtralnih živil, če prav razumem, v to skupino spada skoraj vsa vrsta zelenjave, ali jo lahko ješ zraven B, OH in škroba? Vem da je veliko, vendar bi vas prosila za pomoč, da bo moje hujšanje čim bolj uspešno. Veliko uspeha in izgubljenih kg tudi vam Lp,maychi

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

12. sep 2004 22:44

Maychi, za začetek si preberi vse o dieti na http://mojplanet.com/dieta/index.html! Na prva tri vprašanja dobiš odgovore tam, če se hočeš točno držat navodil. Za solato pa ni nujno, da ješ za kosilo in večerjo enako. Skoraj vsa zelenjava je nevtralna, ješ jo kadarkoli. No takole na hitro, nisem preveč zgovorna ampak za začetek bo že. Želim ti veliko uspeha pri ločevanju živil in izgubljanju kilogramov. Lahko noč! JOKL Sporočilo je spremenil(a) JOKL dne 12. sep 2004 22:49:30

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

12. sep 2004 23:34

maychi, vidim, da zacenjava skupaj. Le ta razlika je, da grem jaz drugi krog. Obema in vsem drugim zelim veliko motivacije in kontrole. Pa cim manj kruljenja. Sy

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

13. sep 2004 7:49

Sy, ne morem verjeti, da je že minil čas, ko si govorila da se boš jeseni vrnila.Želim ti dober začetek kleščenja kilogramčkov.Ne vem pri koliko kilogramih začenjaš (a nisi nekaj omenjala 74 kg?). Če je na prvem mestu 7, je prvi cilj šestica a, ne? Sibila, nisem prenehala, hvala za tvojo skrb. Lepo je slišati, da te je nekdo pogrešal. Jaz se približujem drugemu vodnemu dnevu, vendar ga bom zamenjala tako, da bom imela dva sadna dneva zapored. Mi je prvi vodni dan čisto porušil ravnovesje.Dan je sicer kar minil, a potem je prišlo za mano in se 1 teden nisem mogla na stari tir spraviti. Tako, drugi mesec ni tako uspešen kot prvi. Nekaj kar stoji.....Saj se res včasih malo pregrešim . Moram pa reči že to, da je uspeh vztrajati. Že odkar sem jaz začela vidim , da je kar nekaj tistih, ki so očitno obupali. Ni nas prav zelo veliko takih, ki ostanejo do konca, ali celo ponovijo krog - a ne Sy? No ampak stari mački ostajamo in ploskamo vsem, ki se opogumijo in se nam pridružijo. Danes sem začela z jabolkom, za kosilo imam s seboj ne vrste riževo solato,za večerjo isto.... Pridni bodte..... alja

TANCI  

član od: 17.10.2001

sporočila: 21

13. sep 2004 8:49

Zanima me če je ta dieta priporočljiva za doječe mamice. Hvala!

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

13. sep 2004 9:58

Tanci, za dojece mamice nobena dieta ni priporočjiva! Jaz (še nikoli mamica) bi se kvečjemu odločila za ločevanje živil pri posameznih obrokih. Poglej še malo na forume med.over.net in se posvetuj s svojim zdravnikom. sissi

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

13. sep 2004 10:22

Hola! Sy, ko sem te zjutraj brala, da boš začela drugi krog, je padla odločitev. Jaz tudi. Seveda drugi krog. Sem še "zbirala" datum, pa mi ni bil nobeden všeč. Bo pač moral biti tudi ta, 13.9. Po prvem krogu mi je šlo dol samo 10 kil. Res sem se striktno držala prvi mesec, drugi mesec ni, pa ni šlo dol, potem sem pa kar malo obupala. Ampak teh minus 10 še vedno držim. Ker pa sem iz kategorije težkokategornic in moram zgubit še kar nekaj kil, rabim malo morale od ostalih. Držte fige, da bo drugi krog boljši. Lep sončen dan vsem!

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

13. sep 2004 11:06

Hojla punce in fanta! Po dolgem času se spet javljam in sporočam, da sem od danes ponovno z vami. V tem času sem pridelala 2 kg, pazila pa sem bolj slabo, zato se vam tudi pridružujem, da se spet navadim reda. Z vami bom samo 1 mesec, toliko da padem not. Pozdrave tudi vsem novim sotrpinom! Nenni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti