Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

13. jan 2005 16:06

Marjetka cvetka, ni ti potrebno čakati do pomladi na regrat....sedaj ga je veliko in še bolj dober je kot pomladi, ker ni grenek. Mi ga jemo kar pogosto-so nas pa res vsi čudno gledali, ker smo ga jedli tam okrog božiča... Robi, vidim da ti gre, kar tako naprej! Jaz na sadne dni pojem kakšen sadež več, kot je na ostale dni (kakšne 4 kivije, 3 jabolka, 2 banani...) pač na takšen dan potrebuješ malo več...zaradi sadja se sigurno ne boš zredil. Kokos čestitke še od mene, za prestan vodni dan. Še 4 dni pa bo konec...že kaj razmišlajš kako potem? Boš še kaj podaljšala, še naprej ločevala...? Rožica javi se kaj! Zanima me, kako ti gre, danes si na OH, a ne? Uživajte vsi! Lp, maychi

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

13. jan 2005 18:44

Vidim da zelo pazite na količino ki jo pojeste, jest pojem tolk da sem sita, ker če manj pojem , pol je tko hudo, da čokolado še bolj pogrešam kot normalno. nalin

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

13. jan 2005 19:18

Kokos, jaz vedno dam malo mleka v kavo, drugače je sploh ne pijem. Ti pa povem, da zjutraj spijem veliko skodelo kave z malo mleka, potem pa komaj nekje okrog 11. ure pojem prvo sadje, čez nekaj časa še eno kavo, popoldne kosilo, takšno, kakršno pač lahko na tisti dan, pa spet kakšno sadje in zvečer še 1/2 od kosila, le voda mi ne gre.Gogy, pri meni je pa blo tisto, kar ti praviš izvajanje s..... telovadbe čisto enako, skasirala sem dva krasna fanta in še nekaj kg za povrh, zdaj pa ne gre in ne gre dol. Tako, da temu sploh ne verjamem! Drugače mi gre zelo počasi, sicer pa v 10 dneh -2kg, meni se to zdi lepo. Lep p. vsem! Galja Dušan, kje si? Sem že v službi, a vidiš?

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

13. jan 2005 19:38

Vidim da zelo pazite na količino ki jo pojeste, jest pojem tolk da sem sita, ker če manj pojem , pol je tko hudo, da čokolado še bolj pogrešam kot normalno. nalin

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

13. jan 2005 20:00

Gogy, res bi bilo fino, če bi jo midve enkrat v bližnji prihodnosti mahnile na kofe. Bi si lahko tako iz oči v oči izmenjale izkušnje o hujšanju. Še vedno me muči napihnjenost. slabo se počutim, vse me boli. Upam, da ne bom dobila kakšnega hudiča. Danes sem jedla za kosilo makarone in zeljnato solato. Jutri sem na sadju in povem vam, da odkar si pripravim za kosilo pečeno sadje, precej lažje prenašam sadni dan. Meni namreč zelo paše nekaj toplega v želodcu. Se bom kar poslovila, ker me res vse boli. Papa Dipsi

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

13. jan 2005 21:06

Hvala za čestitke. Sem res ponosna da uspevam brez prevelikih grehov. Maychi, kako naprej me sprašuješ? Isto kot sedaj samo brez sadnih in vodnih dnevov tri mesece, potem pa mogoče spet 3MD, če ne bom še na željeni teži. Lahko noč vsem skupaj in prijetne sanje kokos

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

13. jan 2005 21:07

Trixie, tudi jaz imam težave s tehtnico,saj mi četrti dan diete kaže 3-4 kg manj kot prvi dan. Mislim, da je to malo preveč, sicer pa sem načrtoval, da se bom tehtal samo vsak ponedeljek v lekarni,kjer imajo sigurno točne vage! Sicer je bil ta sadni dan super(pečeno sadje), 1 uro sem tudi hodil po gozdu in doma telovadil. Priden, kajne? Jutri pa spet meso, super!!! Vprašanje: Mislite, da bi mi kozarček dobrega refoška za izboljšanje krvne slike zelo škodil? Upam, da tudi vam gre kar dobro, danes niste veliko pisali,kako vam gre!!! Robi

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

13. jan 2005 22:12

dober vecer vsem :o) Najprej Bobby ... ti si moski in gotovo potrebujes vec hrane kot recimo ena majhna zenska. Tudi sama zase vem, da za delovanje mojega telesa potrebujem vec kot recimo zenska manjse rasti - visoka sem 178 cm. Mislim pa, da je predpisana teza mesa 12 dag, ceprav je enkrat v Rinini knjizici dovoljenih 40 dag govedine (2/3 za kosilo in 1/3 za vecerjo). Po moje je za zacetek najbolj pomembno, da vzpostavis red: torej locujes zivila, pazis na presledke med obroki in seveda po 20.00 uri nic vec. S tem se spravis v neke okvire in potem zmanjsujes tudi kolicinsko. Danes je bil OH dan in spekla sem si zeliscni kruh, za vecerjo pa sem spet kos potice in seveda cokolado. Jutri pa bom za kosilo kislo zelje za vecerjo pa sadje. Nekako sem brez volje in sploh ne vem kaj naj pisem. Ze vceraj sem vse prebrala, napisati pa nisem imela kaj. Pa drugic ... Pofockala sem se, zdaj pa vam voscim eno mirno noc. Marina5

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

14. jan 2005 7:00

Dobro jutro! Upam, da ste sledile pošti iz kulinarike in ste glasovale zanjo v obeh kategorijah! Če še niste pa vam pripenjam link: Kulinarična Slovenija se je prijavila na tekmovanje za nagrado Izidor. Vse, ki menite, da bi zaslužili to nagrado, vabimo, da za nas oddate svoj glas v obeh kategorijah: zdravje in zabava. Glas oddate na spletnem naslovu http://www.izidor.net/tekmovanje/ Kulinarika in sveda vsi tisti, ki se ukvarjajo z njo, si to zasluži s tem krasnim forumom, čudovitimi recepti in nasveti!!! Le tako naprej! Danes imam Š, spet bom prebranec, ki se ga nikakor ne naveličam, in rdečo peso! Njami! Punce, ker mi zadnji dnevi misel na beli košček kruha s tanko namazanim maslom ne da miru, me zanima kaj menite, če bi ga pojedla namesto tortice na OH? Pa, nimam pojma kaj mi je, masla prej sploh nisem imela rada, zdaj mi pa tako diši, da se že težko premagujem. Maychi, včeraj sem po 10 dneh spet uporabila orbitrek. Skušala sem upoštevati tvoj nasvet in podaljšati za 10 minut....minute se mi še nikoli niso tako vlekle!!! Ampak, uspelo mi je in tedaj se mi je zdelo, da je celi svet moj, čeprav sem potem tako kašljala, da sem se res skoraj zadrgnila. Mislim pa, da je bolje, če čas na orbitreku, spet podaljšam, šele čez kak teden. Je pa res, da mi je bolezen vzela še tisto malo kondicije, ki sem jo imela. Dobrodošle vse nove! Želim vam veliko minusa na vagi! LP Sabina

neznan uporabnik

14. jan 2005 7:23

0jla folk, spet sem v službi, tu se najlaže držim diete. Doma je pa HUDO. Včeraj sem pojedla za otroško pest arašidov, ker so se mi tako lepo smejali z mize. Grešim. Sej se bom vzela v roke, obljubim! nalin, kateri dan imaš pa ti, k si tud novinka?! Vse čestitke tebi kokos (kokoš) ha-ha! Mal heca mora bit, a ne? Vsem hvala za dobrodošljico. nash

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti