Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

13. jan 2005 11:23

ojla, pridružujem se Vam! Kokos, sem te opazila.... Upam, da boš z nami tudi po končani diteti!!!! Sem čista NOVINKA! Rabim vspodbudo in vse kr paše zraven! Danes je drugi dan in jem prebranac!!! nash

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

13. jan 2005 12:22

Trixie a veš grem zelo tako po stopnjah, najprej ogrevanje, nato na večji , pa še malo gor, pa spet počasi dol po stopnjah in po pulzu. Pa kr gre. Od začetka ni šlo, sedaj se pa pozna in mi po enem mesecu rednih vaj ni bilo problem biti uro in pol. Kajv se se da če ima človek voljo. Sem pa potem drugi dan tako laaačnaaa /ne tisti dan ko se gobljem- naslednji/, da komaj pretrpim do kosila in sedaj sem ga že pojedla- makarone pa solato, pa omako iz paradižnika.Mnnnjaam. Imej voljo, pa po deset minut si vsakič podaljšaj pa bo šlo. mici_33

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

13. jan 2005 13:11

jaz sama sem po tej dieti hujšala lani; iz 67 na 59kg. sedaj jih imam 60, se pravi da sem v 9-ih mesecih nazaj pridobila 1 kg. odločila sem se, da se bom v januarju spet malo držala diete. Me pa sedaj zanima ali v dieto vključujete tudi zeljno juho za hujšanje? npr. ali bi bilo prav da na sadni dan dopoldne (v službi) jem sadje, popoldne pa zeljno juho, ali pa moraš tisti dan, ko se odločiš za zeljno juho jesti izklučno le to juho? klavdija

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

13. jan 2005 13:16

Živijo. Pozdravljeni vse novi: nashnovak, nalin(+fant+mama). A je slučajno kateri včeraj na TTX-u prebral (ne vem, če je še danes napisano), da spanec pomaga pri izgubljanju kilogramov oz. da so ljudje, ki manj spijo bolj nagnjeni k debelosti - baje so to ugotovili neki znanstveniki...in da poleg diete in telovadbe prav spanec pripomore k zmanjšanju teže...Samo mene skoraj ne bi smelo biti nič skupaj, ker sem takšna zaspanka-zgleda, da se motijo. Malo sem razmišljala, pa nisem prepričana v kateri dan bi uvrstila riževe rezance? Ali v Š ali OH? Bolhaa, saj bo šlo, če je do sedaj, bo še teh nekaj dni. Popoldan pa na kak sprehod, da se malo ogreješ... Lp, maychi

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

13. jan 2005 14:00

Živjo! En lep pozdrav vsaem skupaj posebej pa še novim sotrpinkam ...sej bo šlo mal kilc gor pa spet še mal več dol pa je. Ja maychi če bi spanec res hujšal bi bla pol jest prekla ne pa da se dajem s kilogramčki....joj men se sploh nč ne premakne tko da me vse mine pol se pa spomnim če mi je že enkrat ratal ,pa vam tudi pol bo pa še enkrat sam mal bl se moram v roke prjet ane???????? pozdravček vsem! simonka1

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

13. jan 2005 14:46

Ciao, jst sm pa slišala, da za ohranjanje vitke linije zelo pomaga s..s. (he-he-he). Režim se pa zato, ker so pri men" z izvajanjem omenjenega ratali samo otroci - linija je pa šla.... Dodo, s katerega konca obale si? Res je, da sem zdaj doma v KR, sem pa rojena Koprčanka. Prav pogrešam koga s tistega konca, čeprav je Gorenjska danes v soncu. Dipsi, midve se pa še lahko slišiva oz. piševa, kako, pa kdaj, pa kam na kofe`. gogy

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

13. jan 2005 15:10

Lep pozdrav! Uspešno prestala 3. vodni dan brez grehov. Ni blo hudo, le zeblo me je kot mačka. Zvečer sm mela v kopalnici 26 stopinj, a mene je zeblo. No, danes je bil mesek in solata in me malo manj zebe. Rezultate oz. vse mere in to vam sporočim čez 4 dni, ko zaključim z dieto. Galja, svaka ti čast za prebavo. Kaj pa je z mojo???? Sam mlek pa res ne mislim več dat v kavo zarad tega. Al pa? Mici_33 imaš prav, da je bolje nič grešit ker drugač te res prehiter zanese v prepad in je pol težko vn zlezt. Preverjeno! Nash, dobrodošla! Sam da se novš spet kje zgubila!!! Zdej vztraji du konca! Se splača! Seveda bom po končani dieti še z vami, saj sem kar zasvojena s tem forumom. Uživajte na sončku, če ga še imate! Pa-pa kokos

vale  

član od: 14.8.2003

sporočila: 51

13. jan 2005 15:21

Pozdravljeni! Prvič sem imela to dieto lani februarja za en mesec, ker je pač bil moj namen shujšati 4 kg, kar sem v enem mesecu dosegla in to brez vodnega dneva, na sadni dan pa sem pojedla tudi dosti zelenjave, ne samo sadje. Letos septembra sem se z dopusta zopet vrnila konkretno odebljena. Ker imam neredno prehrano zaradi narave dela in ker sem dosti na poti, si nikakor nisem mogla privoščit diete po predpisih, zato sem se zgolj držala ločevanja živil, ne pa tudi vrstnega reda in to samo čez teden, med vikendom pa sem jedla normalno. Do decembra sem tako uspela zmanjšati svojo težo za 6kg in kar nekako sem se navadila, da ločujem živila oz. ne jem krompirja z mesom, ipd. Je pa res, da ne jem sladkarij, ker imam to srečo, da jih ne maram. Skratka, hočem povedati, da se lahko vmes tudi malo pregrešite, vendar so učinki diete potem dolgotrajnejši ... Pa veliko uspeha in trdne volje vsem. Vale

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

13. jan 2005 15:29

Živijo! Irena,res je!Ni tako težko shujšati,veliko,veliko težje je težo vzdrževat. Ko sem bila na 3MD,sem si vedno govorila"Ah,kaj pa tri mesece,saj to hitro mine,saj bo kmalu konec!" In tako iz dneva v dan.Zdaj pa ni nobenega konca,so le neskončni dnevi,ki so pred mano in sam bog ve,kdaj me bo minila volja in se bom vrgla na hrano kot prelakan volk. Jaz komaj čakam na pomlad,da se bom lahko vsedla na kolo,saj zelo rada kolesarim.Zdaj pa se tolažim z orbitrekom in dolgimi sprehodi.Za kolo je pa le malo premrzlo,čeprav ni snega in bi se dalo kolesarit. A jaz sem bolj zmrzljive sorte in zime ne maram. Komaj čakam na pomlad in na regrat u solat.......... Kokos,čestitam za prestani 3VD! Pa, da ne bi kdo ob mojem jamranju izgubil voljo.O,to pa ne,vam ne pustim! No,mejte se lepo in NE GREŠIT! Adijo! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 13. jan 2005 15:31:58

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

13. jan 2005 15:37

Jaz sem danes na sadnem dnevu! Sedajle si pečem kosilo, sadje sem narezal na kocke in dal v pečico za pol ure. Izgleda ogromno, me zanima, če sem si naredil preveč!? 1/2 jabolka, 1 hruško, 1 rezino svežega ananasa, 1 banano in 1 pomarančo! Koliko sadja lahko pojem popoldne in za večerjo? Jutri sem spet na beljakovinskem dnevu, za kosilo bi piščančji file(zrezke) na žaru, me zanima, koliko je zrezek lahko težak, piše da lahko dva,nič pa o teži? Vidim, da gre vsem kar dobro in da nas je čedalje več! Robi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti