Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

12. jan 2005 21:09

Pozdravljene... Jaz sem spet začela na novo z dieto. Vmes sem po mescu čist nenačrtovano prekinila, potem ko sem imela 7 kg manj, neumnica. Nekaj sem jih dobila nazaj, zdaj pa sem spet z vami... Takole ko pogledam nazaj mi sploh ni jasno zakaj sem grešila, ker se počutim stokrat bolje. Sam telovadba... nikakor se ne morem spravit in nevem kaj naj. Ko pridem domov se moram učit in potemsem vsa utrujena zvečer in ne gre... kakšen nasvet? Tut jaz vsak dan (no skoraj) berem vaše dogodke in uspehe, sam se mi dostikrat ne da pisat... Vas pa občudujem. Tut tiste ki grešijo, oz. predvsem te, ker vem kako težko se je potem nazaj vklopit. In ko se že ravno toliko govori o kavici... jaz je sicer ne pijem, sem pa iz okolice Celja in kakšen klepet ne bi bil odveč... Lp, Amelie

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

12. jan 2005 21:26

Kokos ja zunaj športam- smučam če se le da, a takole med tednom, ko ne neajdem luklnje niti za kaj bolj prijetnega je pa..... danes se sedaj prepričujem da moram na orbitrek, bom sedaj šla vam obljubim, da se vsaj malo pogrejem. Sem bolj lena glede rednega treninga letos, a sem pa smučala štirikrat in dvakrat zlezla na Tromejo, tudi to je nekaj, sploh ko sem vsakič hitreje gor. Ampak sem v nedeljo padla na koleno, je bilo ful ledeno in je sedaj koleno v vseh odtenkih modre, kar mi je kar prav prišlo, ko ni bilo časa za orbitrek.... zdaj pa res grem... telovadit!!!!! mici_33

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

13. jan 2005 6:32

Jutro suhice! Moja vaga se je očitno prestrašila in se je le premaknila, sicer samo za -1 kg, tistega pol kg, ki mi ga dolguje, pa pričakujem jutri...sicer ji kanta za smeti ne uide! Pa saj ji ni zameriti, ker je resnično stara....sploh ne vem kolko. V petek grem po novo, pa me je strah, da mi bo pokazala še več! Zakaj? Kaj če je bila moja začetna teža še višja, pa mi stara vaga tega ni pokazala??? Potem bom pa čisto zmešana in ne bom vedela koliko sem zgubila, še manj pa koliko sem imela pred tem! Je pa res, da cm čudežno kopnijo, čeprav že dober teden nisem nič telovadila. Kašelj je prehud! Ja, sami izgovori! Za cigarete mi pa se kašelj ne zdi prehud! Tako sem jezna nase, da bi samo sebe najraje v rit nabincala! No, pri čikih pa res nisem vztrajna, sploh sedaj ne, ko so kilogrami obstali. Dalamtinka, poglej v beležko! Praviš, da te tvoj najstnik jezi. Moja najstnica je še kar znosna. Čeprav je zelo pridna v šoli, ji moram včasih priskočiti na pomoč z razlago. Fizika ji ni ravno pri srcu, se mi zdi, da ne razmišlja dovolj logično oz. si določenih stvari ne zna predstavljati. Učitelja ima res takega, da bi ga jaz hitro poslala krave past, ker razlagat tako ne zna. To lahko sklepam, ker ko ji jaz razložim, razume takoj! Nasploh sem, v glavnem, zelo nezadovoljna z učitelji....morda je vzrok v tem, da so nekateri že učili mene in jih poznam tudi kot učenka. Vem za njihove finte in moram reči, da se niso kaj bistveno spremenili. Drži se danes!!! Saby, hvala za lepe želje. Z vami pa sem tako ali tako! S tem forumom sem kar malce zasvojena. Večkrat na dan pogledam kaj je novega! Med malico papam mandarinco in se dodatno hranim z vašimi besedami. Maychi, ananas si vedno privoščim svež, tudi včeraj...samo sem ga kar preveč pojedla. Tako dobrega že dolgo nisem jedla. Od kompotov mi diši samo jabolčni, nasploh, če je še topel. Vsem pa še: čestitke za izgubljene kg, cm, za močno voljo in le tako naprej! Sabina Sporočilo je spremenil(a) Trixie dne 13. jan 2005 06:55:58

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

13. jan 2005 7:29

Dobro jutro! Po dolgem času sem tako zgodaj v službi, da grem lahko malo tudi na forum. Da bi vas prebrala nazaj, na žalost ni časa. Sem pa danes na 3VD in me že zdaj zebe. Kaj bo šele zvečer. Komaj pa čakam, da se izmerim. Nekaj časa nisem hodila niti na tehtnico; važno je, da gredo cm nazaj oziroma luknje na pasu in da je čim manj grehov. Mož me pa že tako "heca, da me bo treba malo poredit, da bo sploh še kaj za prijet". Vendar ni tako hudo, čeprav nas najbrž kar nekaj jemlje na nepravih mestih. Ne vem pa točno kako naprej. Vsekakor ostajati na sadju za zajtrke - to 100%. Nadaljevati še nekaj dni z dieto do konca januarja - to tudi, potem pa mislim, da bom poskušala le malo bolj kombinirati živila med sabo in ohraniti pravila diete. Ne vem, bo čas pokazal pravo pot. Jutri vam postrežem z kg,cm itd. Bodite v cvetju! bolhaa Sporočilo je spremenil(a) bolhaa dne 13. jan 2005 07:30:44

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

13. jan 2005 7:59

Ojla internetni hujšajoči prijatelji! Ker sem lani že dala eno rundo skozi, in to zelo uspešno, vam lahko kaj povem. Vse se mi je dogajalo tako kot vam. Poleg dek in kilc so se zelo hitro zmanjševali cm in CELULIT. Če boste šli prebirat prvi del sem začela tam nekje na 6. ali 7. strani (mislim). Bila sem vztrajna, dokaj dosledna in nisem tehtala testenin, riža, mesa in ostalih zadev. Jedla sem toliko, da sem se najedla. Mislim, da ni toliko pomembna količina kot to, da se hrana ne meša. Telo jo čisto drugače presnavlja. Izgubila sem 10 kil, po 12cm na bokih, čez prsa in okoli pasu 10. Celulita na stegnih ni bilo več videti, v kopalkah sem bila cool. Konfekcija je imela št. 40, izjemoma 38. Dopolnila sem 45 let, visoka sem (upam, da še) 162 cm in rodila dva otroka (velika in težka). Marjetka Cvetka, ko sem končala okoli 20.maja sem še naprej jedla za zajtrk in malico sadje, popoldan pa sem bila v začetku pridna. Jedla sem tisto, kar sem najbolj pogrešala v dieti in sem mešala hidrate in škrob. To še ni bilo hudo, a ko se je približal čas, ko zadiši meso z žara in novi krompirček v pečici, je bilo pa že malo krize. In na morju sem popila še kakšen kozarec radlerja ali pa piva in začelo se je nabirat. Pa da ne pozabim, na dopustu sem jedla zajtrk, ker tako uživam z dragim v teh jutranjih uricah preden greva na plažo. Od marca pa do srede oktobra sva bila ogromno na kolesu. Vsak dan najmanj 35 km ( pol v klanec, pol pa dol). To mi je pomagalo, da sem do konca kolesarske sezone pridobila, ne izgubila, le 2 kg. Kar naenkrat pa sem začela pridobivati cm in potem mi je padla volja in so prihajale tudi dekce in potem še kilogramčki. Pred novim letom sem ponovno pristala na 73-74 kg. Zgrozila sem se. A sem se zato trudila tri mesece in potem še vztrajala, da sedaj izgledam takole? Zato sem od 3.1.05 ponovno na 3MD in sem izgubila že 4 cm in 3 kg. Tehtam se vsako jutro in ko pridem iz službe preden pojem kosilo. Meni to zelo odgovarja. Cm merim enkrat na teden. V prvem delu sem uporabljala Afrodito, ki mi je pomagala in je bila učinkovita. Tudi sedaj jo bom. V soboto grem za en teden na dopust na smučanje in letos ne bom sama kuhala. Z menoj bo šel meter in tehtnica in seveda Rinina knjižica. Verjetno na žalost ne bom mogla izbirati, kaj bom jedla a se bom poskušala z gospodinjo dogovoriti vsaj za kakšen dan, da ne bo prehudo. Mi je kar hudo, ker en teden ne bom z vami na netu in ne bom prebirala vzpodbudnih besed ki meni, povratnici, veliko pomenijo. Vsak trud se poplača. Lep dan, čeprav je tukaj v Ljubljani spet ena grda megla, vam želim kjerkoli ste. Irena

dodo  

član od: 13.1.2005

sporočila: 2

13. jan 2005 9:14

Lepo pozdravljeni, čestitam vsem za uspešno zgubljanje kg. Tudi sama sem pred dvemi leti z takim načinom prehranjevanja uspešno izgubila 8 kg na cca 10 viška in dokaj uspešno vzdrževala težo, dokler nisem nehala kaditi. Od takrat naprej se "kvasim"- pridobila 15 kg. Začela sem jesti tudi tiste sladkarije, ki jih prej nisem niti pogledala. Groza. Z novom letom sem se pridružila vaši skupinici. Nisem tako pridna kot večina, ampak se bom popravila. Danes OH dan. Čudi me, da imajo nekatere neurejeno prebavo, saj se s takim prehranjevanjem večini prebava uredu. Po mojih izkušnjah namočeno suho sadje napihuje. Vedno namočim suhe slive v mlačno vodo čez noč in zjutraj spijem samo vodo v kateri se je namakalo sadje. Je pa res, da ne deluje na vse enako. Na obali imamo spet "maglo svuda oko nas" - čakamo sonce. LP Dodo dodo

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

13. jan 2005 9:20

Dobr dan sotrpinke in sotrpin o kok imam spet za prebrat , sej mi ni zneslo , no da se vam malo javim bravo Robi berem da ti gre dobro , kar tako naprej in ne nam delat sramote naj punce vidijo da smo moški tudi zmožni kaj takega drugače jaz pa sem danes na OH dnevu , vceraj semmalo grešil na Š dan sem si za kosilo privoščil krvavico , no sej za večerjo pa sem potem bil priden pa sem samo ješpren jedel galja kdaj imaš sluzbo ta teden , upam da ti ni treba grešit ponoči Lep pozdrav Dušan

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

13. jan 2005 10:20

Uspela zlesti na orbitrek, sama nase ponosna, sem eno uro gonila sem in tja.... Pa sedaj sem imela že eno uro sprehoda s psom, pri nas sije čudovito sonce, brez oblačka.Imela sava zelo lep sprehod. Ja moja prebava je dobra če zjutraj popijem kapučin ali če hdoim eno uro, drugače je boga. Si pa pomagam s tem, da namočim suhe slive in jih zjutraj pogrejem in pojem, včasih pomaga. Če pa nič ne gre, pa kakšn čajček, ki je za te stvari. Dušan ne smeš grešit, ti bo žal, pa še ritem si boš podrl... ti povem, jaz če kaj pregrešim tri dni ne pridem na red, ker si pol rečem, ma če sem en košček čokolade, je pa vseeno če dva.... in grem v prepad. mici_33

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

13. jan 2005 10:30

Mici_33, ENO URO na orbitreku? Adijo, si pa res dobra! Jaz vzdržim samo pol ure, pa še potem sem eno uro čisto hin....kondicija nula! Vzdržim do porabljenih 300 Kcal, potem pa ne gre več. 300 Kcal pani tako malo....to sta npr. 2 banani! Ja, tudi meni samo jutranja kava pomaga na WC in tej se ne bom odpovedala! Sabina

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

13. jan 2005 11:13

Ojla, naj vam povem da sem nova na tem forumu, sicer pa sem ga drugače že prej večkrat prebirala, tukaj sem tudi dobila idejo o tej 90d dieti. S fantom sva začela to dieto izvajat pred 5 dnevi (danes imava ponovno b dan) Tudi njegova mama se nama je pridružila. Sicer sama nisem imela večjih težav z težo (166cm, 63-65kg), vendar sem počasi začela kile nabirati in to mi ni bilo preveč všeč (od poletja sem prišla na 67kg-kilca nakilco-debeluška), zato sva se s fantom odločila za to dieto da preprečim najhujše. Sama dieta mi ne dela problemov, saj se moj način prehranjevanja ne razlikuje veliko (vsaj kar se glede receptov tiče), ob s fantom sva vegeterianca in večinoma jeva "zdravo" hrano. Problem se mi pojavi okoli 21h, takrat bi si najraje skuhala "kosilo" ali pa pojedla kakšne piškote in tako. Včasih sva jedla kosilo šele okoli 20 ure zvečer kuhala sva si pa tudi že po polnoči!!!. V glavnem od kar imava to dieto in po 20 uri več ne jeva so nama obema kile padle za -4kg!!! Spet mam 64 kg. Seveda se bova diete v celoti držala do konca. Samo ti večeri me tolk matrajo da bi najraje umrla, prava muka so, to je bil predvsem razlog da pišem na ta forum ker potrebujem veliko motivacije, saj mi vsak večer pade in me moj matej komi prepriča da ne pojem kakega piškotka. nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 13. jan 2005 11:14:24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti