Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

12. jan 2005 7:53

Dobro jutro. Marjetka cvetka čestitke za izgubljne kilograme in centimetre in pa seveda za zdržane cele 3 mesece! Trixie, kateri dan diete si? Ker tam nekje po 1. vednem dnevu se ustavi in se kar nekaj dni nikamor ne premakne, samo ne obupaj. Če pa si privoščič ananas, pa jej svežega, ker je boljši in še bolj zdrav (cena pa tudi ni toliko višja). Marina5, ti si asica....ne predstavljam si, da bi odšla v gostilno in naročila tako kot ti...jaz bi se sigurno pregrešila oz. prepričala, da lahko zrezek z omako... Res zanimiva izkušnja, se splača zapomniti. Galja, mene je na začetku vedno zeblo, nikoli mi ni bilo vroče (no, razen če sem se tuširala z res vročo vodo ali pa sem kaj delala ). Da res ni kakšna viroza, sedaj jih je toliko, da se jim komaj izogibaš. Če je to, pojej veliko vitaminov in namesto navadne vode popij kakšno vitaminsko tableto (preverjeno pomaga). Uživajte v lepem vremenu in izkoristite sončne žarke. Lp, maychi

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

12. jan 2005 7:56

Dalmatinka, sporočilo, ki si ga pomotoma poslala dvakrat, lahko brez problema zbrišeš. Če morda nisi opazila, imaš le pri svojih sporočilih v desnem zgornjem kotu 2 ikonci (prva je za spreminjane sporočila, druga pa za brisanje celotnega sporočila). Galja , jaz podobnih simptomov med dieto nisem imela, je imela pa moja sodelavka po nenadni, koreniti spremembi prehrane vse mogoče probleme, od mozoljev naprej, tako, da je povezava z dieto možna, reakcija organizma na spremembo pač. Čeprav težko verjamem, da bi bilo pri tebi isto, saj najbrž sprememba ni bila tako ogromna. Omenjena namreč prej ni uživala skoraj nič sadja in malo zelenjave, ampak večinoma meso in same "nepravilne" kombinacije in precej sladkarij. Trixie, tehtnico si pa le privošči. Jaz sem imela predlani (še pred prvo 3MD) podobne probleme, enkrat mi je kazala 70kg, naslednjič pa 5 kg več/manj, tako da sem tud jaz začela računat povprečja, pol sem šla pa na zdravniški pregled in me je skoraj kap. Tehnica je pokazala 79 kg, jaz pa skoraj v jok. No, posledično sem si zelo hitro kupila novo tehtnico, tako stekleno, sem imele že ogledano in si je prej nisem "upala" privoščiti, potem pa ni bilo več nobenega razloga proti. Neprijetna izkušnja, ki pa je pomenila veliko spremembo v mojem življenju. Zdravnica mi je namreč svetovala 14-dnevno redukcijsko dieto z ločevanjem B in OH, ki naj bi bila po njenih izkušnjah s pacienti zelo uspešna, pa mi na žalost ni ustrezala, sama šunka, dopoldne pa le kava, jaz pa bivša vegetarianka, ki šunke ne morem videti, kave pa ne pijem. Pa sem začela brskati po knjižnicah in naletela na knjigo "Živeti zdravo" zakoncev Diamond in začela s sadnimi zajtrki oz. dopoldnevi, potem pa počasi uvajala še ločevanje, tako da sem se tistih kg, ki mi jih je prikrivala stara tehtnica, kar hitro znebila. No, potem pa sem našla še tale forum in zdaj sem že drugič z vami. Bla bla bla... Encijan Sporočilo je spremenil(a) Encijan dne 12. jan 2005 08:02:19

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

12. jan 2005 9:20

Moja vaga, stopim jaz nanjo in ona pokaže 76 kg, pa stopm še enkrat pa pokaže 70, pa jo gledam, pa prestopam,pa nič. Pol se pa le spomnim in grem po novo baterijo dol, jo zamenjam in vaga je spet kot nova. Ja splača se imeti dobro vago, ker drugače pa sploh en veš pri čem si. Najbolje da je vedno na enem mestu, ker če jo premikaš tudi niha za 1kg. mici_33

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

12. jan 2005 11:22

Pozdravljene drage moje. Na mesni dan se spet javljam. Trenutno sem na 71. dnevu in -17 kg. Tudi meni se odštevajo dnevi pred koncem diete. Upam, da pridem na -20kg. Še bolj pa bi bila vesela, če bom to kilažo obdržala tudi kasneje. Zdaj, ko se znam prehranjevat, mislim, da mi bo uspelo. Tako, kot nekaterim tudi meni dela prebava težave. Tudi slive in fige mi ne pomagajo. In tudi Donat ne. Da bi pa segrevala Donat, pa tudi pomislit ne smem, saj se mi želodec obrne. Že mrzel ni dober, kaj šele... Nekateri sprašujete ali se sme jesti zelenjava na sadni dan. Jaz jem surovo in kuhano - vsakič. Sadje mi pač ne leži tako zelo. Vsem želim veliko moči in volje. Tudi sebi, ki me čaka še 20 dni. Nato pa nov boj. Lep pozdrav. francka

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

12. jan 2005 11:42

francka -17 je pa že kar poštena cifra. Ja BRAVO!!! Marjetka cvetka, ti si šla pa po cm zelooooo veliko dol, super. Dobr da sem tudi jaz zmerila si obsege, tko da če ne bom šla po kg toliko dol, upam da bom šla po cm. pa če grem tok dol kot ti, sem na konju mater.... :) res zelo pohvalno, no take stvari mi dajo vsak dan na novo motivacijo da vztrajam. pa seveda tudi moji nova podoba, zaenkrat samo v mislih, na poletje. Sicer je danes moj 10 dan in sem šla dol tam okoli 3,5 kg. zraven seveda pridno telovadim, hodim 3x na teden na sky bo, kar mi pomaga, da se mi koža ne povesi in da utrdim malo mišice. ja vsem nam bo uspelo!!! PIP uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

12. jan 2005 11:54

Jaz sem danes brez težav oblekla najmanjše kavbojke iz moje omare. so št.42. Zanimivo mi je to, da sem imela takrat med 68-70 kg. Danes jih imam pa 75, a se pozna da se veliko gibljem. Kar pomeni, da je moj obseg enak tistemu s petimi kg manj. Se zgodi. Moja izguba v pasu je trenutno 16 cm (s 11kg). Sem srečala včeraj enega sošolca in me je nekaj časa gledal pol je pa rekel Vauuu new look, pa shujšana si. Matr dobr zgledaš.Pa sm šla sijoča u avto, pa se le opazi. Pospravljam pisarno, mečem v smeti, da se potem lotim še zadnjih papirjev starega leta. mici_33

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

12. jan 2005 12:08

Ja čestitam vsem ki vam uspeva. Upam da bo meni tudi. Glede tehtnic pa takole. Jaz imam kar dve. Ena je stara in po tisti sem v 9 dneh izgubila skoraj 4 kg druga je pa nova (digitalna) in se ji čisto blede. Tako da vedno stopim na obe dve in potem velaj tista številka ki mi je bolj všeč! Trenutno se mi je pomoje vse skupaj ustavilo - mesečno perilo!? Je to možno? Kairos

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

12. jan 2005 12:21

Kairos ja itak da je možno, mogoče boš zdaj dobila tudi kakšen kilogram gor, ker se ti voda full zadržuje v telesu, tko da glej da nam ne boš zdaj obupala LP uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

12. jan 2005 12:26

Bravo dekleta! Kapo dol! Zanimivo, a ne, tile centimetri pa klie? Meni se na tehtnici skoraj nič ne pozna al centrimetri!!! Pa še m. perilo, ja. Zadnjič sem šla iz čistega firbca na razprodaje. Pa primem v roke najprej kostim št. 50 -pa si mislim: "to pa že ne, tolk" pa ziher nimam več". Hitr" vzamem št. 48 in švignem v garderobo. Ej -čist prevelik!!! Pa vzamem št. 46 - ful komot! Yes, yes, yeeees!!!! No, kupila pol nisem nič, šparam za drugič, če mi uspe na moji poti. Naslednje razprodaje so pa moje (he-he-he!!!) P.S. Jst tut" z Gorenjske (KR). gogy

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

12. jan 2005 14:17

Pozdravljeni vsi, ki hujšate!!! Kako vam gre? Kot vidim, gre enim prav fajn. Naj vam povem nekaj glede donata. Jaz, ko ga odprem, ga potem ne zaprem dovolj dobro, tako da gredo mehurčki malo ven in potem je bolj dober za piti. Za prebavo pa tudi pomagajo lanena semena. Tako, da če se kateri da, naj speče kruh in si da notri lanena semena ter druga semena. Lahko pa se dajo semena tudi med jogurt na B dan. 2.vodni dan sem uspešno prestala kljub izpitu, ki pa mi je šel super, še nikoli tako dobro. Po 2.vodnem dnevu pa kaže tehtnica -15,5 kg in sem ful vesela. Skoraj vse hlače so mi že prevelike, bo treba nabaviti kaj novega. Tebi Sabina pa želim, da se čim prej pozdraviš in da boš spet zdrava ter z nami kot prej. Dalmatinka, itak da bom držala pesti zate, tako kot za vse ostale... Jaz sem tudi iz Štajerske, ne sicer iz MB, sem pa bila včeraj v MB oz. sem tam kar pogosto in moram povedati, da mi je najljubše slovensko mesto. Lep pozdrav!!! saby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti