Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

11. jan 2005 13:41

Zdravo, vse vztrajne! Trixie in Galja, res bi se lahko doble na kavi. Bila sem doma na Dravskem dvoru, ti pa verjetno iz Skok, al kako? Z veseljem bom delila izkušnje z vama in poslušala nasvete in vzpodbudne besede! Delam tudi v centru mesta (Inšpekcija), tako da ni problem ura in ne kraj. V četrtek držite pesti za izpit, v petek pa za 3. vodni dan. Slamca8, povej katero kremo od Justa in kje se dobi? Hvala že vnaprej! Mene namreč ravno povešena koža zelo skrbi. Med nosečnostjo sem se zredila za 31 kg!!!!!!! Od tega je že kar nekaj časa, zato bi rada svojo gladko kožo in svojih 49 kg nazaj!!!!! Malo heca in malo resnice!! Lp dalmatinka

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

11. jan 2005 13:46

Čujte vse! Se globoko opravičujem, da sem 2x poslala eno in isto. Ampak vsake toliko časa si osvežim strani in pogledam če je že kaj novega in eto !! Pomota! Ja, si pišemo prvat, Trixie! Aja, javna uprava! V kratkem bom zamenjala delovno mesto, lahko prideš namesto mene, če hočeš! V katero šolo pa hodiš? Piši! Punce, kako gre kaj danes? A bo katera podaljšala dieto, da se znebi slabega občutka pregrehov? Naj se mi javi, da dobim malo motivakcije! Si še pišemo! dalmatinka

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

11. jan 2005 14:07

Kairos jaz sem iz gorenjske, tko da če si boš zaželela kavo, kar povej kje... Je še kakšna kje, pa ji ni do skrivanja? Pozdravček, pojedla košček kruha pa sir, pa hren sem namazala. Hren mi je trenutno tako doober, ne vem zakaj, a prav odgovarja mi pekoča hrana. mici_33

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

11. jan 2005 14:17

ah ja kava......ful bi en dober kapučino....mmmm ja ni panike se bomo enkrat dobili na kavici, če se bo še kakšna gorenjka opogumila, a ne? Kairos

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

11. jan 2005 14:29

Ojla! Mici-33 pa Kairos končno še dve gorenjki sem že mislila da sem sama da so same štajerke.No ja če je pa kapučino v igri se pa tudi jaz priporočam! simonka1

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

11. jan 2005 14:45

Pol pa kr na OH dan na eno kremšnitko na Bled, a gorenjke?? Kairos

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

11. jan 2005 14:48

jaz sem iz LJ Trixie, tko da na žalost ne bo šlo uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

11. jan 2005 16:06

Ne to ni OK, najprej en krog okol jezera pol pa na kremšnito. Vse mora bit po reglcih. Najprej rekreacija, pol pa hrana. mici_33

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

11. jan 2005 16:51

hay Jaz grem tudi na kavico..........................A lahko? Danes imam tako čuden dan, da je za znoret. Ej, v službi imam sodelavca, ki je bil na bolniški in se je danes vrnil in rekel, da sem full shujšala in da sem zdaj super. A veste kakšna je to spodbuda?!!!! Yes, yes, yes Le tako naprej! LP, Taja

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

11. jan 2005 17:16

Gorenjke, Štajerke, Ljubljančanke... Res lepa družba se je zbrala tukaj !!! Ker vas je toliko, res ne vem več, katera je vprašala, kako kaj moj prvi dan. Naj povem, da je bil moj prvi dan včeraj zelo v redu, nisem bil pretirano lačen, le salamo, sir in pivo (moje dolgoletne spremljevalce zvečer), sem zelo pogrešal,ampak ne toliko zaradi lakote, kot zaradi navade! Danes pa je sploh super(se bojim, da se bom še zredil,če bom takole jedel!). Zjutraj dve jabolki, za malico pomarančo, potem pa za kosilo krasen prebranec z zeleno solato in majhnim koščkom polnozrnatega kruha! Po kosilu pa enourni sprehod, pa nekaj trebušnjakov in kmalu bo tu večerja(1/2 prebranca, brez kruha in solate)! Kajne, se hitro učim? Jutri pa testenine s par.omako in za večerjo kos torte, ki jo hranim še od nedelje(upam, da se ni že posušila,haha)! Zanima pa me, kako in kaj si naj pripravim za sadni dan za kosilo(da bo toplo) in ali lahko jem tudi zelenjavo in če, kakšno in kako pripravljeno! A je katera od vas iz Bleda? Robi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti