Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

11. jan 2005 11:32

Trixie, ni problema, v kafetarnici bomo vse zasenčile, bo kar bliskalo od lepote in divote (ha,ha)! Galja

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

11. jan 2005 11:34

Dan ! naj se pridružim pri uporabljanju krem za celulit, tudi jaz uporabljam kreme od Justa, ki imajo enkraten učinek, saj se ti pri hujšanju, če ne telovadiš dovolj koža povesi, te kreme pa v bistvu preprečujejo nastanek mlahave kože in zadrževanje vode, ki povzroča neprijetno KOŽO POMARANČE !!!!!!!, naj povem, da res delujejo . Blagor se vam , ko ste tako blizu doma in se lahko dobite na kavici, dajmo se enkrat dobiti v Ljubljani. slamca8 Sporočilo je spremenil(a) slamca8 dne 11. jan 2005 11:36:10

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

11. jan 2005 12:03

cao cao jaz bi sla tudi z vami na kavico!!! :) aja drugače pa jaz uporabljam kremo proti celulitu od vichy-ja in je res full dobra, ob redni uporabi se res zelo pozna, sicer je nekoliko drazja, samo ce je to za naso samozavest, smo vse pripravljene placati vec (kar trgovci in proizvajalci itak vejo) no dost o celulitu, hujsajmo dalje hm... ko tkole berem kaj pisete vidim da se eni pritozujete, ker zgubite od 8-10 kg v dveh mesecih,... ja men se zdi to zelo veliko, saj je drugace priporocljivo da gres samo 1-2kg/mesec dol, tako da je ta dieta extra ucinkovita in hitra. sicer smo pa (verjetno vsi ali a vsaj vecina) nalagali te kilograme dolgo let, ce ne celo celo zivljenje, pa bi zdaj v 3 mesecih vse odplaknili,.... ne ne ne. se bo treba pac malo bolj potruditi. drugace ste pa vsi pridni in res je fajn da se tako podpiramo. no upam da nisem bila prevec ostra (to je bilo samo za spodbudo) LP vsem in pridno nadaljujmo z vstopom v LAŽJE zivljenje uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

11. jan 2005 12:07

Zdravo, vse vztrajne! Trixie in Galja, res bi se lahko doble na kavi. Bila sem doma na Dravskem dvoru, ti pa verjetno iz Skok, al kako? Z veseljem bom delila izkušnje z vama in poslušala nasvete in vzpodbudne besede! Delam tudi v centru mesta (Inšpekcija), tako da ni problem ura in ne kraj. V četrtek držite pesti za izpit, v petek pa za 3. vodni dan. Slamca8, povej katero kremo od Justa in kje se dobi? Hvala že vnaprej! Mene namreč ravno povešena koža zelo skrbi. Med nosečnostjo sem se zredila za 31 kg!!!!!!! Od tega je že kar nekaj časa, zato bi rada svojo gladko kožo in svojih 49 kg nazaj!!!!! Malo heca in malo resnice!! Lp dalmatinka

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

11. jan 2005 12:07

je katera mogoče iz gorenjskih krajev? glede kavice mislim?! Kairos

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

11. jan 2005 12:17

Dalmatinka, pozabi na svojih 49 kg (se hecam), za to težo se zdaj jaz trudim, po dveh porodih, doma pa sem iz Rač, samo pihnem do Dravskega dvora (čez njive), samo zdaj je preveč blata. Peljem pa se včasih skozi Dravski dvor na Marjeto (saj veš, kam). Ja se dobimo, ko bomo imele vse čas, jaz namreč delam na Taboru, vsak četrti dan sem cel dan v službi in pa vsak četrti večer v nočni,ostale dni sem prosta. Pa lepo hujšanje vsem želim, do željene teže seveda! Galja

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

11. jan 2005 12:29

Dalmatinka od Justa kreme se prodajajo izključno na domu ( saj veš predstavitev itd.) uporabljam pa fito gel, fito kremo in ampule proti celulitu, res pa je da so izdelki kozmetike Just popolnoma naravni, če želiš ti pošljem splošni katalog Justove kozmetikev kateri imaš vse od A do Ž ( tople kopeli, aroma terapije,kreme za zaščito kože,losjoni in pršila za zaščito kože,izdelki proti celulitu in za utrjevanje kože, izdelki za stopala in še in še ) skratka enkratna zadeva, izdelke uporabljam že 5 let in sem zelo zadovoljna. LP slamca8

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

11. jan 2005 12:29

Zdravo, vse vztrajne! Trixie in Galja, res bi se lahko doble na kavi. Bila sem doma na Dravskem dvoru, ti pa verjetno iz Skok, al kako? Z veseljem bom delila izkušnje z vama in poslušala nasvete in vzpodbudne besede! Delam tudi v centru mesta (Inšpekcija), tako da ni problem ura in ne kraj. V četrtek držite pesti za izpit, v petek pa za 3. vodni dan. Slamca8, povej katero kremo od Justa in kje se dobi? Hvala že vnaprej! Mene namreč ravno povešena koža zelo skrbi. Med nosečnostjo sem se zredila za 31 kg!!!!!!! Od tega je že kar nekaj časa, zato bi rada svojo gladko kožo in svojih 49 kg nazaj!!!!! Malo heca in malo resnice!! Lp dalmatinka

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

11. jan 2005 12:56

Madonca, dekleta, a do 49 kg bi rade prišle? Ljubi bog, kdaj sem jih jaz imela toliko! Nekje v petem razredu OŠ. Ha, ha! Če jaz pristanem na 60 kg (to so moje srednješolske kile), bom znorela od sreče. Do sedaj sem jih samo pridobivala, malo izgubljala, a nazaj do 60 nisem še nikoli prišla. Pa sploh nisem velika, saj sem pognala od tal samo 160 cm. Dalmatinka, res sem iz Skok...no, vsaj zadnjih 30 let. In mimogrede: delaš na inšpekciji? Saj ne boš verjela, ampak jaz sem se ravno zato, da bi dobila zaposlitev v državni upravi, lotila študija (sedaj delam v gospodarstvu). Galja, tudi jaz hodim v službo na Tabor....vsako dopoldne. Čas si pa vzamem, če res ni kaj nujnega vmes. Torej, ko bosta prosti se lahko srečamo! Sporočita na privat sporočila! Sabina

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

11. jan 2005 13:32

Yelly, ti se nam kar pridruži pri kavici......aja, upam da si blizu MB. Sabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti