Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

10. jan 2005 20:32

Robi, midva sva zgleda prava šalabajzerja, oba rada zvečer jeva, jaz celo, ker delam tudi nočne, pa ti povem, da ni tako hudo, ponoči pač jem sadje in pijem vodo, pa gre. Jaz sem zadnjič pojedla za kosilo dva krožnika pasulja brez klobase in kos kruha, za večerjo pa krožnik pasulja in kos kruha, solate pa zraven nisem mogla jesti, bom drugič. Kar se pa vode tiče, pa mi ne gre in ne gre. Saj se bova navadila, boš videl, kje so še trije meseci...........

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

10. jan 2005 21:02

Dober vecer, Pa je sadni dan za nami ... hvala bogu!!! Za kosilo sem imela peceno sadje, za malico pomaranco in potem mi je bilo sladkobe do petka dovolj. Za vecerjo pa sem pojedla en paradajz, eno kumaro in pol cebule. Smrdim ko en tavelik, malo me zelodec boli, ampak ni sledu o sladkem okusu. Uspesno sem ga pregnala! A ni hecno, ce pa pojem celo tono cokolade, me pa nic sladkoba ne matra hahahahaha. V petek bom tudi namesto sadja za kosilo jedla paradajz in kumaro, ali pa mogoce kislo zelje. Karkoli, samo da ne bo sladko. Kokos, tudi mene dajejo isti problemi kot tebe in se tolazim, da bo ze bolje. Sicer pa bodo jutri za zajtrk spet suhe slive. Ampak namocenih pa res ne morem jesti, ker se mi prav gravzajo. Vse so sluzaste in zdrizaste, se huje pa je s figami. Upam, da bo pomagalo! Mici, na Tromejo si sla. Ojoj, saj to je pa kar visoko. A si kje blizu doma, da se kar tako mimogrede gor odpravis? Pridna si, pridna! Tudi sama sem bila na kratkem sprehodu, zdajle pa se pripravljam na telovadbo. Odpravim se v spalnico, kjer sem lepo sama in potem se zacnem pripogibati, mahati z rokami in delati trebusnjake. Sigurno je smesno za videt, ampak za lepoto vse!!! Bobby, prebranca si le privosci in zraven se solato in kruh. Kot ves za vecerjo pol manj in brez kruha. Navodila so zelo stroga: po 20 uri nic vec hrane! Jaz sem se odlocila, da cel mesec ne bom zraven jedla kruha. Tudi juhe ponavadi ne popijem, ker mi nekako ne gre po grlu navzdol. Ze tako juhe ne maram prevec. Meso iz juhe imam pa zelooooooooo rada, to pa ja :o). Sploh mi po glavi hodi samo meso in vedno bolj verjamem, da je to povezano s krvno skupino. Imam 0 in ta je menda najbolj "mesena". Ze ko domacim rezem salamo mi tako disi, da imam polna usta slin in zame je VELIK USPEH, da hitro ne vtaknem enega koleska v usta. A se kdo opaza, da se mu je izostril vonj. Zadnjic sem se pogovarjala s sodelavko, ki je pred tem jedla bonbon PocketCoffee in takoj sem jo zavohala, voham salamo iz sendvicev, voham ce pri sosedu pecejo jajca hahahahahaha. Bolje, da grem telovadit, ker se mi trebuh oglasa. Pridni bodite in lepe sanje vam privoscim. Marina5

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

10. jan 2005 21:05

Gajla, tudi jaz najraje jem zvecer. Grizljam pa se raje :o). Pssssst, nikomur ne povej! Marina5

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

10. jan 2005 21:11

Kairos-spraševala si glede gobove juhe. Priporočam ti, da si jo pripraviš na Š dan-dodaš korenček in krompir in je odlična. Jelly, že Rožica ti je napisala, jaz si vsako jutro pripravim 2 deci vode z jabolčnim kisom in žličko meda. To mi je postala neka nuja brez tega skoraj ne morem začeti dneva....in pa seveda ena dolgaaa črna kava. Če se prav spomnim je to v Rinini knjižici celo priporočeno, da se spije ali pa kozarec donata (ne morem preveriti, ker sem zopet založila (pospravila) knjižico in je ne najdem).... Robi, glede količin hrane. Za kosilo naj bi pojedli poln krožnik za večerjo pa pol manj. Če si pa pripraviš zraven kakšno solato ali zelenjavo, pa skoraj sigurno ne boš pojedel toliko ali pa za večerjo še sploh ne boš lačen. Če je pa kriza pa na začetku pojej malo več in postopoma zmanjšuj do enega krožnika, tako da se boš privadil na manjšo količino. Na vodo se pa bosta oba z Galjo zelo hitro navadila in bo postala vajina zvesta spremljevalka 8jaz ne grem brez polne plastenke nikamor). Lp vsem, maychi

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

10. jan 2005 21:13

Marina5, sva že dve, zato pa sva se znašli pod to "temo"! Galja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

10. jan 2005 21:26

Še to (sem prej pozabila)... Mislim, da je Patricija spraševala glede "težav s prebavo". Jaz imam takšne probleme, če se temu lahko tako reče, vedno naslednji dan, ko sem jedla kivi...Piši si dnevnik, kaj poješ in vedno ko se bodo pojavili "problemi" preglej kaj si jedla dan prej in sigurno boš videla v katrem grmu tiči zajec. Lp, maychi

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

10. jan 2005 21:32

HEJ HEJ HEJ! Lep pozdrav vsem sotrpinom! Kako sem LAAAAČNA! Pa to ni res! Danes imam 1. VODNI DAN, pa se počutim, kot da nisem jedla 14 dni. Včeraj, ko sem imela sadni dan, nisem po kosilu nič več jedla, ker nisem bila doma, tako da se mi danes meša. Tako grozen okus imam v ustih, v želodcu - BLEK! Edino, kar me je danes držalo pokonci, je jutrišnji B-dan, pa še kavico z mlekom lahko pijem. NJAMSI, bom šla kr zdaj spat, da se čimprej zbudim v jutrišnji dan. Dalmatinka, v Mb sem vsak teden, ker imam tam fanta, pa tam sem študirala in imam veliko družbe. Drugače sem doma iz Laškega. Sem brala, da imate nekateri probleme s prebavo. Tudi jaz! Tudi mene je "pognala" sladka kava z mlekom. Zdaj se zjutraj nacejam z donatom, ampak ni prevelikega efekta. Vagala pa se že dolgo nisem, tako da ne vem, kje sem. AMpak počutim se dosti boljše, se mi pa zdi, da so mi hlače iz tedna v teden večje. Upam, da mi uspe moj zastavljeni cilj: vsaj -12. pA PA tajika

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

10. jan 2005 21:33

Ojla! Sadni dan je za mano. Za kosilo sem pojedla mešano pečeno sadje , to mi je res dobro pa še nasiti me. Zvečer pa sem pojedla 2 paradajza. Jutri imam B in bom pripravila postrvi in veliko kuhane zelenjave. Uh, že komaj čakam. Prebava tudi mene muči, že nisem bla ene tri dni, tako da sem že vsa napihnjena. Kg zelo počasi lezejo navzdol ampak grejo pa le. Počasi se bližam že drugemu vodnemu dnevu, me je že mal strah. Papa Dipsi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

10. jan 2005 21:38

Pozdravljeni vsi sotrpini! Kako ste? Jaz super, čeprav sem kar malo živčna zaradi jutrišnjega izpita. Še malo kokos in kmalu boš konec s 3md, še en vodni dan in 3 dni pa si konec. Res čestitke. Koliko kg pa si izgubila? Ne se sekirati dalmatinka, da imaš na izpitni dan sadje. Kaj pa jaz, ko imam jutri vodni dan in izpit? Pa se nič ne sekiram, pač je tako prišlo. To moraš vzeti v zakup in se s tem sprijazniti. Drugače pa sem do danes izgubila -14 kg, jutri pa je moj 2.vodni dan. Lepo bodite pa veselo hujšanje. LP saby

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

10. jan 2005 22:17

pa to ni res no rabil sem pol ure da sem vas prebral , pa sem še kaj spusil . priznam , danes sem uspešno prestal sadni dan z: 4 mandarine k: 2 jabolki m : kivi v: 2 pomaranči vmes pa še voda in čaj , a sem bil priden aneda , jutri pa spet mnjami mesek , sej kar hitro pride okoli Lep pozdrav Dušan Sporočilo je spremenil(a) Dusano dne 10. jan 2005 22:17:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti