Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

9. jan 2005 10:09

Jutro! Ja zamujam. Sem komaj vstala ( beri muskelfiber). Zdaj je že bolje, so se mišice mal ogrele, tako da vseeno grem. Saj pravijo, da ne smeš odnehat, ko te vse boli, da je treba kar migat, da se tiste kisline v mišicah razbijejo. Al tako nekako. Glede solate: jaz sem jo jedla vedno zraven testenin. Lahko bi rekla, da je v obroku prevladovala solata. Testenine so bile le za dodatek. Zraven pizze pa je nisem nikoli jedla, ker mi je sama pizza dovolj. Mogoče sem grešila, ampak kile so šle vseeno dol. TO je najvažnejše. Vsem polagam na srce samo to, vstrajajte počasi se daleč pride. Ko se po treh ali več mesecih ozreš nazaj in sešteješ vse -0,5 kg, vidiš da se splača in da sploh ni tako težko. A ne, Kokos, marjetka cvetka, Maychi,SY, in vsi ostali, ki ste že nekaj časa na pravi poti? Preveč dobro poznam občutek nestrpnosti in neučakanosti. Najraje bi v 10 dneh izgubili vse kar smo leta in leta pridno nabirali. JA BI BILO TO LEPO? Robi uspešen štart, Tu je vedno nekdo, ki nam v najtežjih trenutkih stoji ob strani! HVALA!!!! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

9. jan 2005 10:27

Jutro! Vidm da ste kar pridno vstali.Mene pa zanima marjetka cvetka glede na to da si na koncu koliko pa si zgubila v teh 90 dneh pa če si kaj grešila? Ja robi tudi jaz ti želim dober štart pa da se ti stopijo kilogramčki saj to je naš namen ane vso podporo če boš pa imel krizo se pa le prklopi na kompjuter.....ti bo lažje z nami sotrpini!! Važno je sodelovati pa še mal zabavati,pa da loh nekomu potožiš ki te razume srečno nam vsem! simonka1

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

9. jan 2005 11:30

Živijo! Ja izgubila sem 10,5kg in sem tudi grešila,sploh tretji mesec,ko sem se že rahlo naveličala vsega. Moja slaba razvada so salame in čokolada. A nekako sem le našla moč in voljo in vztrajala do konca. In danes sem zelo vesela,ker sem dočakala zadnji dan diete. Res se splača potrudit! Seveda pa to ni konec,to je šele začetek.sedaj me čaka mukotrpno ohranjanje novo pridobljene teže. Torej,ne se ustrašit,če se kdaj malo pregrešite,sam da ne vržete vse skupaj v koš! Saj vam bo uspelo,boste videli! Se splača vztrajat,že zaradi zadovoljstva ob misli,da ti je uspelo.Res je prijetno,ne morem povedat kako. Lep pozdrav vsem. VZTRAJAJTE NA SVOJI POTI,KAJTI USPELO VAM BO! KOT JE MENI Marjetka cvetka

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

9. jan 2005 12:11

Jutri se začenja zares!!! Tehtam cca.95 kg(jutri se bom točno stehtal, v lekarni), rad pa bi prišel na 80 kg(ali vsaj 85kg)! Sestavil sem si jedilnik za prve tri dni, povejte, če je vse v redu: 1. Z: 2 pomaranči; M: jabolko ; K:goveje meso,goveja juha; V: 1/2 kosila 2. Z: 2 jabolki ; M: pomaranča; K: prebranec(iz konzerve),solata,kruh; V: 1/2 kosila 3. Z: 2 pomaranči; M: jabolko; K: špageti z paradiž.omako; V: 2 kosa torte,jedilna čokolada 4. sadje,sadje,sadje,sadje..... Zanima me, torto je vseeno kakšno,kar greš in kupiš bilo kakšno pri šiptarju!? SITNO 00 NOČ!!! Robi

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

9. jan 2005 12:48

Bobby, mislim, da je vse OK, razen 1 kos torte je preveč. Mislim, da je vseeno kakšna je, ker sem nekje prebrala, da greš lahko tudi v slaščičarno. Veliko uspehov! Patricija

kikis  

član od: 6.10.2004

sporočila: 14

9. jan 2005 13:09

Lep sončen pozdrav vsem! Simonika1 in Sophie tudi jaz se pridružujem vajinim meram in želim oklesat vsaj 10 kg, še bolj pa če bi se dalo 15 kg. Za našo velikost bi imele idealno postavo nekje od 50-55 kg. Pa saj nam bo ratal. Počasi se daleč pride! Jaz sem začela 3.1 in sem do danes naredila že dva prekrška, jedla sem štruklje na beljakovinski dan in danes na OH dan, sem že kar po kosilo zmazala buhtelj, ki je bil namenjen za večerjo! Buuu, se bom pa zato jutri držala lune in ne bom po 13 uri nič več jedla. Ja to bo kazen! Zdaj pa grem hitro na sonček, dokler mi ne pobegne. BY kikis

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

9. jan 2005 13:53

Pozdravljeni lepo vas je takle brati , Robi bravo super jedilnik si setavil, tista dva kosa torte pa ne vem če boš zmogel pojesti ,sej če sta manjša kosa potem sploh ni panike , no jaz pa danes OH dan , ker sem vsatl malo pozno, se mi je vse skupaj malo zavleklo tako da kosilo bo šele tam okol 15h , sedaj so moji jedli mmm ne prašajte , pomfri , pa meso , da ne govorim dalje , mal so se mi sline cedile , vendar je šlo , Dušan je karakter , no jaz pa bom imel za kosilo široke rezance pa polivko pradiznikovo , pa kako zelenjavo poleg , sedaj pa trenutno ob kavici Lepo nedeljo vam želim Dušan

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. jan 2005 14:26

Vsem lep pozdrav, Tajika, jaz jem solato vsak dan, zeleno, paradižnik, papriko, korenje, vse pač, kar se dobi v zelenjavi, pa sadje tudi jem, samo, pazim, da pojem naenkrat samo eno vrsto sadja. Danes sem na Š, jedla sem pečen krompir iz pečice, omako iz lisičk, zeleno solato in popila deci gobove juhe. Za popoldan bo oranža, za zvečer v službi pa zelena solata, kos kruha in ponoči banane, oranže in jabolko. Vode ne morem veliko spiti, upam, da ne bo kaj narobe. Vsem želim lepo nedeljo, čitamo se zvečer!

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

9. jan 2005 15:17

galja velja , se vidimo zvečer , ja z vas bom dražil s čokolado in kakim pecivom Lep pozdrav Dušan

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

9. jan 2005 15:38

Lep pozdravček Komaj prišla iz službe pa že visim za ekranom, da vidim kako vam gre, pa vidim da ste zelo pridne in pridna, da ne pozabim .Tudi jaz se kar držim in upam da mi bo tudi uspelo doseči moj cilj.Danes imam OH in seveda so na jedilniku testenine s popečenimi paprikami in bučkami mnjami!!!!!!!!!Jutri pa bo spet kriza VITAMINI ampak bomo zgurali a ne !!!!!!!!!! Čao slamca8

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti