Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

8. jan 2005 19:43

HELOU! Sele danes sem prisla domov iz MB. Sem porabila ogromno casa, da sem vse prebrala, kar ste napisali. Pridni ste, ni kaj! Vidim, da je tudi veliko novih - VSEM LEP POZDRAV IN VELIKO USPEHA. Danes je moj 27. DAN - imam pa OH-dan. Saj mi se kar gre, sam danes in vceraj pa imam taksen apetit, da je groza. Sem namrec pred menstruacijo in ... (saj veste, punce, kak je to). Zdajle grem po en (mogoče tudi dva) kos štrudla, za kosilo pa sem si naredla testenine z bučkami in pelati + zelena solata. KAJ JE RES NE JESTE ZRAVEN TESTENIN OZIROMA PICE??? Jaz jo vedno jem, kaj je ne bi smela? Jutri imam se sadni dan, potem pa moj 1. VODNI DAN. Uh, me je kar strah, kako bo. Jaz juho pijem na vsak beljakovinski dan. Mi ful paše nekaj toplega, da bi mi juhica pospešila prebavo, se mi ne zdi. Bi blo pa super, ker mam kr mal problemov. Zdaj vsako jutro pijem 3 deci mlačnega donata. Bobby, rebro čokolade je ena vrstica (saj tudi jaz prej nisem vedela tega). Mislim, da lahko za malico pojes dva kosa sadja. pa pa tajika

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

8. jan 2005 20:30

OJLA! Takole zvečer pa kar paše malo pogledat če je kaj novega ,kakšna dobra ideja za kosilo.Saj včasih sploh ne vem kaj bi dala v usta,zdejle sem malo grickala melono pa je prav okusna ampak ,kakšen čips bi se tud prilegel. Sophie vidim da imava kar zelo podobne mere men bi čisto pasal če bi prlezla vsaj do 55kg to bi bil usppppeh!!!! Pridni bodite pa vsem obilo zabave in malo kil1 simonka1

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

8. jan 2005 20:32

"Čer! Tajika kar pogumno! Jaz sem preživela moj prvi vodni dan v ponedeljek, 3.1.. Moram priznati, sa sem bila zeloooo presenečena, da sploh niem občutila hude lakote, res pa je, da sem se cel dan nacejala z vodo (in nič drugega). Imej v mislih to, da se boš naslednji dan počutila veliko lažjo (tudi tehtnica ti bo potrdila rezultate). Pa misli si moraš zaposliti. Delaj nekaj, kar te bo ful zamotilo, zvečer pa hito v posteljo! Saj bo šlo! Ciao vsem! gogy

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

8. jan 2005 20:48

Hay Spet sem tu. Uspešno sem preživela S dan. Pojedla pa sem samo 2 pomaranče, 1 jabolko in seveda 2 kavi - za drugo ni bilo časa, ker sem cel dan delala kot črnec. Sedaj sem uskladila službo in 3MD in se mi sploh ne zdi, da sem na Dieti. Bravo vsem, ful vam gre dobro. No jaz sem zdaj že drugič tu, ampak se mi zdi zdej full lažje, ker že vse vem. Sploh ne mislim, kaj in kdaj bom jedla. Je že vse samoumnevno. Simple, ni kaj. Kokos, kje si? Povem ti, da tokrat ne bom prekinila, ker mi že zdaj vsi pravijo, da me je že pol manj in me vsi hvalijo, češ da imam veliko volje in moči. To je seveda res. Letim proti svojim ciljem. Še to, da omenim. Ko sem prvič štartala sem imela veliko preveč cm in 88 kg, po 3 tednih -8 kg in full cm minusa. Sedaj gre še hitreje dol. Imam pa 78 kg. Le tako naprej. In, obvezno si zastavite CILJ, ker drugače ne gre. Kajne, Kokos? Ti že veš. LP, Taja Sporočilo je spremenil(a) dramik dne 08. jan 2005 20:52:25

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

8. jan 2005 21:37

Hoy! Jaz sem spet direkt z smučišča na forum. Hvala za lepe želje Maychi! Kot vidiš maksimalno uživam, čeprav tudi malo delam. Saj ti dobro veš, prijetno s koristnim! Pozdrav Taja! Lepo da si spet z nami. Je pa kar lepo slišat, da ima še kdo že vse naštudirano. Meni se zdi kot da sploh nisem na dieti. Dnevi gredo kar sami od sebe naprej. Je pa ful varljivo se lahko hitro kaj za j*!!! Že lep čas razmišjlam, da bo treba mal Rino v roke vzet in mal osvežit pravila. Je pa tudi res, da če vse vskladiš, se pomožnosti še maksimalno zaposliš z delom, stvar teče kar sama, jaz sploh ne "folgam" več. Še srečo, da mi je zaporedje dnevov že nekako prešlo v kri. Zdaj že vsi v družini vedo sistem, kaj bomo jedli. Seveda imajo vsi dodatke, pa se mi jih za čuda sploh ne "lušta". By! Grem počivat, sem že ob 9:00 zmenjena za smuko! Takrat je najlepše! Upam, da bom spet zdržala cel dan, če ne bom pa malo čokolade. Jutri lahko. A ne? V ponedeljek se vam pa pridružim pri luni. Saj sploh ne vem več kdo je že omenil ta post. Mam mal problemov z vsem novimi imeni. Kdor koli je bil, HVALA ZA OPOMNILO!!!!!! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

8. jan 2005 21:42

Tajika, zakaj si šla iz Maribora, ko je pa pri nas najlepše? Galja

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

8. jan 2005 22:52

Dober večer! Ej, js vam sploh ne morem več sledit tolk se razpišete. Saj je super, a kaj ko nas preganja čas, a ne? Ja hvala za čestitke. Tudi sosedje mi čestitajo zdaj ko opažajo da sem drugačna in se čudijo kako mi je uspelo. Se počutim še bolj samozavestno, kar zrastem ob pohvali in še bolj sem ponosna nase, da sem bila sposobna vztrajati toliko časa. Marjetka cvetka kdaj pa ti končaš z dieto? Se mi zdi za sva na istih dnevih al se motim? Jaz imam 16.1. zadnji dan. Marina5 jaz sem ista kot ti. Po grehu mi je ful hudo, a po toči zvoniti.... saj veš oziroma vemo. Je pa res, da prigrizkov ob TV nisem bila nikoli vajena in hvala bogu da ne, ker že drugač prevečkrat "trpim". Kairos, polenta je koruza res, a škrob ravno tako spada pod OH. Jaz jem polento na OH dan z gobovo omako in mi je njami!!! Trixi, jaz zrezkov ne tehtam, pojem kolikor mi paše, včasih enega včasih dva. Enkrat sem pa mal pretiravala in mi je blo pol ful hudo v želodcu in drug dan +0.5 kg. Galja, ne se preveč sekirat saj vsi pomalem grešimo. Saj le enkrat živimo!!! Dušan, kar tako naprej in seveda vsi ostali tudi. Picika, vse podatkevam zaupam po končani dieti (čez 8 dni). Ej, tud mene zanima ZAKAJ NI SOLATE ZRAVEN TESTENIN? Bobby, uspešen začetek ti želim, samo ne vrzi puške v koruzo že po prvih dneh. VZTRAJAJ, ker se splača!!! Jaz juhe ne jem vedno na B dan. Upam, da vam nisem preveč zatežila. Mirno noč in prijetne sanje vam želim!!! Nočko kokos

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

8. jan 2005 23:03

O, MOJ MARIBOR, JE TAK FEJST NOR ... Galja, saj poznaš ta komad od Predina. V MB sem preživela svoja najlepša leta - do zdaj. Tam sem študirala. Drugače pa sem iz Laškega. Ker nikoli nisem bila pri ta pridnih - bolj med tistimi, ki jim je bil Štuk drugi dom, zato se šele zdaj, po devetih letih, mučim z diplomo. Pa saj mi ni nič žal, ampak zdaj pa bi res rada potegnila črto pod študentsko , kar bo. Saj je vse tako, kot mora bit! Ja, po ponedeljku, ko bom imela za seboj 1. vodni dan, se bom spet zvagala. pred enim tednom je kazalo -4, upam, da bo še kaj manj. Me je kar strah vagat se. Prej sem se vsak dan, zdaj pa se sploh ne bi. Kaj imate vi tudi slabo vest, ko za večerjo jeste sladkarije? Meni je to tako grozno, še bolj pa me grize vest, ko na koncu pojem še jedilno čokolado. Nobeden ni napisal (razen Irene), če na OH-dan poleg pice ali testenin jeste solato. Kaj delam narobe, če jo jem??? Danes se že cel dan spravljam migat, pa mi sploh ni. Sem zdaj vsak dan hodila na Kalvarijo (visok hrib nad Mb, do katerega vodijo "morilske" štenge), pa sem čist hin. SE BEREMO! pa pa tajika Sporočilo je spremenil(a) tajika dne 08. jan 2005 23:06:12

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

8. jan 2005 23:05

Hoj! JAAAAZ mam jutri zadnji dan!Še en dan sadja pa konc. [:D Morm rečt,da je blo kr fajn. Sploh ni blo tako hudo zdržat teh 90 dni,Tako,da nikar ne obupajte! Zaupajte vase,kajti uspelo vam bo! Kot je meni! Adijo vsem! Marjetka cvetka

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

9. jan 2005 9:41

Zdravo! Bobby, jaz popijem približno 3l vode in metinega čaja na dan. Največ dopoldne približno 2l ostalo pa po kosilu. Velikokokrat še posebno na sadni dan si stisnem sok iz dveh pomaranč in ene limone ter to zalijem z enim litrom vode, jaz temu rečem kar vitaminski napitek. Res pa je, da takrat potem ne jem drugega sadja. Občasno si tudi privoščim deit, tistega ki ima najmanj kalorij. Na OH dan poleg testenin običajno pojem 2 paradižnika nič okisana. Mislim, da celo piše v Rinini knjižici, da paradižnike lahko ješ na OH dan. LP Dipsi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti