Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

8. jan 2005 13:21

Zdravo! Picika, jaz takrat ko jem jogurte na B dan pojem 2 za kosilo zraven pa še polnozrnato štručko. Če imam občutek, da sem še lačna pojem še solato. Res pa je, da takrat ne morem popiti juhe, ker mi ne paše. Zvečer pojem en jogurt in manjši košćek zrnatega kruha. če je to premalo pa še kakšno jabolko.Me veseli, da imam tudi jaz vrstnico, sem imela ves čas občutek, da sem krepko najstarejša. LP Dipsi

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

8. jan 2005 13:40

Dipsi, kaj juho moraš obvezno popiti? Jaz juhe ne maram, še manj, da bi jo pila! Galja

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

8. jan 2005 14:19

Celo dopoldne že brskam po internetu, printam razne tabele, jedilnike in se psihično pripravljam na ponedeljek! Tudi mene zanima, če je juha obvezna, saj tudi meni ne paše ravno vsak dan! Zanima me tudi, če je pri tej dieti tudi priporočljivo piti vodo oz.čaj čimveč? Kakšne jogurte lahko pijem, s koliko maščobe in ali morajo biti navadni? Ali lahko pijem deit? Kaj pa stisnjene pomaranče in limone z navadno vodo? Robi Sporočilo je spremenil(a) bobby dne 08. jan 2005 14:50:08

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

8. jan 2005 15:17

Oj! To vprašanje je tudi mene zelo mučilo zakaj moraš spiti juho na koncu obroka pa sem poklicala na uredništvo RINE in mi je prijazna urednica razložila, da moraš to obvezno narediti samo zaradi lažje prebave, saj veliko tekočine požene prebavo . slamca8

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

8. jan 2005 16:29

Hoj! O joj kako ste se razpisali ,to je pa lepo!No jz sem se tud dons vagala paje pokazal -1.8 od pondeljka no ja kokr se merkam bi blo loh več.Sedaj se pa spet en lep čas ne bom da mi nav vse skup dol padl. Vidim da mamo novga sotrpina no veliko uspeha pa dobre volje,pa naj se kilogramčki stopijo vsem! A veš Bobby da se je včasih lažle odločiti takoj da te ne mine volja!!! simonka1

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

8. jan 2005 17:12

Zdravo. Končno mi je uspelo priti do računalnika... Robi, me veseli, da v ponedeljek pričneš. Juho je potrabno piti samo po B dnevu (ostale dni ne!). Meni prav paše, da nekaj toplega popijem (pripravim si jo pa kar v skodelici: voda + pol ali četrt jušne kocke in zagrejem v mikrovalovki-mi je boljše, kot "prava" juha) Dejtu se pa sedaj odpovej...raje popij zjutraj kozarec donata (lahko večkrat na dan), velikooooo vode in raznih čajev. Glede iztisnjenega sadja je pa tako, da 3 deci kozarec predstavlja že en obrok, tako da previdno...ti ne priporočam na začetku diete, ker te 2 ali 3 pomaranče veliko bolj nasitijo, kot 3 deci pomarančnega soka. Rožica, končno si se oglasila. A še vstrajaš? Upam, da me nisi pustila na cedilu. Želim ti veliko užitkov na snegu! Lp, maychi

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

8. jan 2005 19:04

Hvala, Maychi! Imam še dve vprašanji(upam, da ne sitnarim preveč)! 1. Koliko jedilne čokolade moraš pojesti zvečer(piše rebra čokolade;koliko je to)? 2. Koliko sadja lahko poješ za malico(2 komada, kot za zajtrk ali samo enega)? Robi

Sophie  

član od: 8.1.2005

sporočila: 3

8. jan 2005 19:22

Živjo! Pred enim tednom sem začela in me zanima, če izgubljaš kile le do neke mere (domnevne idealne teže) in ne nujno toliko kot si želiš? Jaz začenjam s 64 kil in bi jih rada imela le 52 ali manj, če se da, mislite da je to sploh možno? Ker ko sem prvič poskusila (pred malo več kot pol leta) sem se držala 2 meseca in pol, pa sem prišla šele do 57 kil (ja, dobila sem cisto vse nazaj).Sedaj mislim cisto resno in sem pripravljena pravilno kombinirati tudi celo življenje :) To pomeni, da ne bom predcasno odnehala, me pa zanima, ce imam realna pričakovanja glede moje končne teže? Pa še to, stara sem 23 let in visoka 157 cm. Hvala za odgovor. Sophie

Sophie  

član od: 8.1.2005

sporočila: 3

8. jan 2005 19:27

Hm, pa se nekaj, pred kratkim sem nehala jemati hormonsko kontracepcijo in se mi je zato zelo zmanjsal apetit, zato sem toliko bolj prepricana, da bo tokrat res uspelo. Prejsnjic sem bila neprestano lacna (s kruljenjem v zelodcu vred), tako na vsaki 2 uri, sedaj pa nimam tezav s tem. LP,S Sophie

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

8. jan 2005 19:37

Dober večer vsem skupaj! Končno imam čas, da malo pregledam kaj in kako je"tu pri nas". Na razprodaji se je kar trlo ljudi, vendar sem si kupila nekaj za oblečt in za obut. Kakšen božanski občutek, ko preskočiš svojo velikoooo številko in sežeš po dosti manjši številki. Ves čas pa sem imela v mislih Kokos in njenih -26 kg. Kupovala sem v trgovinah, kjer prodajajo same male številke to je do 44. Bila sem vesela tako, da me gužva sploh ni tako motila. Vidim, da se Bobby kar resno pripravljaš na ponedeljek. Je čisto prav tako, da si razčistiš v glavi KAJ IN KAKO. Čokolada je deljena na koščke in rebra. rebro ima nekaj koščkov, če sedaj razumeš. Pojej 1 rebro obvezno, jaz je na začetku nisem pa sem zato dobila po telesu fleke in spuščaje, verjemi ni bilo prijetno. Glede sadja pa je za malico 1 kos oz. odvisno kaj ješ. Svetujem ti, da sadje ješ narezano na koščke ali rezine, ker se bolj nasitiš kot, če grizeš npr. jabolko, kivi, banano. Poskusi kaj ti bo lažje oz. bolje. To ve najbolje vsak sam. Poskusi obe variante in sporoči kako in kaj. Dušan: verjetno se nisva razumela, glede solate mislim na OH dan. Danes pa sem si jo privoščila in to rukolo s kalčki in rdečo papriko, bilo je mnjammm. Približuje se mi 2 VD. Še prej pa je v ponedeljek luna-MLAJ 13:03. Tudi tu se malo postim, vendar ob sveže stisnjenih sokovih in čajih. Mili hvala za pilates vaje, sem jih že prejela. Če mi kaj ne bo jasno se oglasim. Sedaj pa moram končat, ker grem malo potelovadit, spat pa grem bolj pozno tako, da vas še kaj preberem. Čao! Irena picika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti