Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

8. jan 2005 7:35

Dobro jutro! Še sem z vami! Malo me je prehlad položil v posteljo, a sedaj že kaže na bolje. Pri dieti še kar vstrajam. Žal, na orbitrek še ne morem in moram priznati, da mi to ful manjka...kdo bi si misli...prej sem bila namreč velika lenoba in totalno brez kondicije. Včeraj sem imela OH in sem spekla muffine kar iz testa za biskvit, potem sem kapice namočila v čokolado in kokos. Pojedla sem dva, pa mi je bilo potem žal, ker se je želodček zelo razburjal. Danes sem kar vesela, da bo na vrsti sadje, kajti pri sadnem dnevu in dan po njem se počutim tako lahkotno. Še vedno nisem dobila odgovora koliko tehtajo zrezki, ki jih pojeste za kosilo in večerjo. Ali pa se s tem sploh ne obremenjujete. Roby, tukaj se držimo te diete http://mojplanet.com/dieta/html/predstavitev.html Meni Rinina knjižica zelo pomaga. Včasih najdem kar dva do tri jedilnike za kak dan in se težko odločim kaj bi najprej jedla, potem komaj čakam, da minejo spet štirje dnevi, da si pripravim naslednjo jed. Tako dnevi kar minevajo in danes je že moj 33. dan. Če bi ne bilo tega zoprnega prehlada, bi bilo idealno. Kokos, ti si pa tako ta glavna! Tvoj minus mi zelo dvigne moralo! Misel na dieto sploh ni več obremenjujoča. Lep dan! Sabina

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

8. jan 2005 7:42

Dobio jutro , evo mene opet tu :) uspešno prezivel B dan in ugotovil da je šlo že kar ene 3 kg od ponedeljka 3.1. no lahko bi več , sam sem ka r zadovoljen , danes je p moj Š dan , in bo gotovo na jedilniku zelenjavni riž in kakšna solata , sedj pa se pripravljam na sadje Lep dan vam želim Dušan

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

8. jan 2005 8:22

Hojla, vsem! Mene je pa kar malo sram, sem namreč včeraj na sadni dan malo grešila, zraven sadja, ki sem ga jedla čez cel dan, sem pri kosilu zraven solate pojedla malo testenin (odprejšnjega dne)! Sram te naj bo, Galja! Saj me je! Danes pa imam meseka! In zelenjavo, in sadje in vodo! Pa upam, nobenega prekrška. Sicer pa je -1,5 kg. Tudi to je nekaj, samo da me ne bi tako zeloooooooooo zeblo!. Se čitamo še kasneje! LP! Galja

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

8. jan 2005 8:26

galja sej ni tok hudo no da te ne bo zeblo sipa naredi en vroč čaj , sigurno te pogreje Lep pozdrav Dušan

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

8. jan 2005 8:34

Dobro jutro! Meni je uspelo izgubiti ta teden od 1,5 - 2 kg. Imam tako vago, da moram ene desetkrat gor skočit, pol pa skor zračunat povprečje. Grešila pa nisem ta teden še nič. Se mi zdi, da ko enkrat začneš, potem ni konca. Za grešenje bo še dovolj časa. Ko bomo šli na dopust, ko bodo kakšna praznovanja. Čim kasneje, tem bolje. Upam, da ne bom že danes. No ja, v bistvu pa grešim - zjutraj pijem kavo z malce mleka. Ampak temu se pa ne odpovem! Tudi na vodni dan ne. Imam še precej težav s tem, kaj se kakšen dan lahko je. Neprestano moram gledati v literaturo. Ampak verjamem vam, da se to pol čist navadiš. Danes bo treba mal v naravo. Že tako lepo sonček sije. Lep pozdrav vsem in čim manj pregreh vam želim. Patricija

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

8. jan 2005 8:36

Galja, res pomaga! Ampak je treba kmalu ponoviti. Pa saj moramo tako ali tako čimveč piti. Patricija

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

8. jan 2005 9:16

Jutro vsem! Samo en dan me ni pa moram brati 6 strani, zelo vzpodbudno. Sama presenečenja. Kokos: občudovanja vredno teh tvojih -26 kg. Si mi dvignila moralo na maksimum. Ali bi nam zaupala s kolikšno kilažo si štartala in koliko še želiš izgubiti. Držim ti pesti, da izgubiš kolikor si želiš. Galja: ko te zebe hujšaš, zato pogumno naprej, vroč čaj pa si le privošči , ker res pomaga. Kar pa se tiče grešenja pa se raje vzdrži. Dušan: tudi jaz sem danes na zelenjavnem rižu in solati, jutri pa špageti na drobtinah. Kaj praviš zakaj se ne sme jesti zraven solata ( v Rinini knjižici je ni zraven). Dipsi: Najprej, da ti povem ,da sva ista generacija in imava isto kilažo viška ( sem brala nazaj). Prosim obrazloži mi kako se prehranjuješ na B dan z jogurti, ker jih jaz zelo pogrešam. Tako zaenkrat dovolj, ker se mi že malo mudi, grem namreč na razprodaje( lov za manjše krpice-hehehe). se še oglasim tokom dneva. Čao in lepo se imejte, Irena picika

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

8. jan 2005 9:21

Lep pozdrav! Trixie,za kosilo poješ 20dag velik zrzek,za večerjo pa 10 dag.Večerja je polovica kosila.Zraven pa seveda neomejeno količino zelenjave. Ti, ti Galja ti,a tako grdo si se pregrešila.Testenine na sadni dan!HALO! Ne mi to delat punca! No, pa sej ni tako hudo.Ti kar lepo nadaljuj po vrstnem redu,pa bo. Včasih se je bolje malo pregrešit,kot pa potem vse skupaj pustit. Proti mrazu pa vroč čaj in malo miganja,pa bo! Bobby,Želim ti uspešen začetek! Imejte se lepo in uživajte! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 08. jan 2005 22:38:49

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

8. jan 2005 10:29

picika seveda je solata v Rinini knjižici pri dušenem rižu z zelenjavo , pri receptu dietni dan 6 in še kos kruha lahko, za večerjo pl manj samo brez kruha , upam da sem te prav razumel Lep pozdrav Dušan

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

8. jan 2005 11:42

Oj! Dieta mi zelo lepo uspeva , danes na tehtnici - 3kg juhuhuuuuuuuuuuuuuuuuu! slamca8

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti