Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

7. sep 2004 11:23

Zdravo vsem! Še sreča, da so te strani in ve, ki ste že končale, da nam malo dvignete moralo. Ko že govorite o krizi, tudi jaz jo imam pravkar. Snoči sem vse pomešala in jedla klobase, pecivo, ... čeprav sem imela Š dan. Do konca imam še slabe 3 tedne, teža mi že več kot 2 tedna stoji, vendar pa se pri cm zelo pozna. Iz št.44 sem prišla na 40, sicer še malo na tesno, vendar že oblečem, celo v službo. Vsi že opazijo razliko in mi to tudi povejo. Do konca sem si zastavila izgubiti še 2-3 kg, vendar nimam več prave volje. Tolaži me dejstvo, da ste tudi druge imele (še imate) takšno krizo in upam, da bo kmalu prešla. Ebonlass, tebi pa res iskrene čestitke. Meni se zdi izguba 10 kg zelo veliko, kaj šele več kot 20. Bravo za vse, tudi za tiste z -10kg. Sonce sije, mislim, da moramo vztrajati, če smo se za nekaj odločile, moramo to tudi izpeljati. Veš koliko jih je, ki samo govorijo kako so debeli, nič pa ne naredijo za to? E, me smo drugačne. Vsi takšni nam zavidajo, ker smo sposobne nekaj narediti. Čebelica, tebi pa se res ni za bati kakšne alergije pa še dobro je bilo, a ne? Čapa, ti pa še kar ostani z nami in nam daj tu in tam kakšen pameten nasvet. Sibila

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

7. sep 2004 14:13

Živjo, stare sablje. Jaz pa mislim, da imamo vse malo krize, ker so se končali dopusti. Vsaj pri nas v službi je razlika očitna. Še na forum komaj kdaj utegnem skočiti. Slončica, grah in riž ni pomota, niti narobe. Svež grah namreč spada v zelenjavo, suh (ki ga pa prinas v prehrani na uporabljamo) pa verjetno med škrob, tako kot druge stročnice (fižol, leča, čičerika,...). Torej si kar privošči. Pa še malo korenčeka poleg. Drugače pa nimam kaj dosti novega povedat. Že dva tedna bolj ali manj grešim in teža stoji. Težko bom zdržala do konca diete, saj grem tik pred koncem še na dopust. Verjetno bo moral pasti še drugi krog. sissi

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

7. sep 2004 14:45

Sissi! Hvala za odgovor. Lp! Anja Sporočilo je spremenil(a) SLONCICA dne 07. sep 2004 14:45:29

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

7. sep 2004 15:05

Slončica: kruha nisem jedla skoraj nič, razen če nisem imela recimo sataraša, ali pa kakih hrenovk, jajc, sira oz. pasulja, ričeta ... drugače kruha nisem jedla, ravno tako ga pa tudi sedaj zelo malo ... moram povedati da kakega tapravega sendviča (saj veste, žemljica, salamca, sir, .... ) nisem jedla že hmmm ... lahko rečem ages ago :) Marjeta Žniderčič

mary1  

član od: 21.3.2003

sporočila: 3

7. sep 2004 16:58

Lp vsem sotrpinom ! Včeraj sem preživela prvi vodni dan, bilo je kar hudo,vendar sem bila vstrajna. Tehtnica mi kaže -5 kg,do končnega cilja mi še manjka -4 kg. Moram reči, da kakšnih velikih prekrškov,če so ti sploh bili nisem delala in upam,da mi bo v naslednjih 1O tednih uspelo. Vsem začetnikom želim veliko uspeha in vstrajajte....hm, to mislim tudi zase ! Bar*ba*ra spremljala sem tvoje pisanje in bilo je prav vspodbudno ! mary Marica Kotnik

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

8. sep 2004 7:11

Bravo, Mary1! Po mojih izkušnjah pa je treba paziti tudi po vodnem dnevu, apetit sem imela kot slon (ker sem želela nadoknaditi izgubljeno?). No, meni se je po vodnem dnevu ustavilo. Moram pa priznati, da imava iste cilje. Tudi jaz sem do vodnega dneva izgubila 5 kg, ostali so še 4. Pazi samo, da motivacija ne bo popustila (tako kot pri meni). Čau. sissi

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

8. sep 2004 8:45

JamieO, v beležki sem prejela tvoje zasebno sporočilo, ki pa je vsebovalo samo "zdravo". Ali je šlo za pomoto, ali sem jaz kaj narobe gledala? sissi

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

8. sep 2004 10:26

SISSI, 01.09. sem ti poslala tole: Sissi, naj te potolazi to, da po enem mesecu zelo veliko ljudi zagrabi kriza. ce ti povem svoj primer: na 3MD sem dobra 2 meseca, prvi mesec je bil brezhiben, potem sem imela 14 dni dopusta. Tu pa tam sem se brez slabe vesti pregresila, ker sem itak ful delala, pa 2x na dan sprehajala psa, ki sem si ga sposodila na pocitnice, pa drugi teden sem imela na pocitnicah necakinjo s katero sva se ful potepali naokrog in sem se 2x ornk pregersila. No, 14 dni sem ze spet v sluzbi in v glavnem se 3MD drzim, tu pa tam pa se pregresim. razlika je le v tem, da se jaz ne sekiram toliko in hitro najdem pot nazaj. Moj nasvet za tvojo super lakoto: skuhaj si zelenjavno juho (jusno kocko) - to dobro odganja lakoto. Pozdrav, JamieO JamieO

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

8. sep 2004 13:44

JamieO, kako paše, če te kdo tolaži...... Jaz pa taka avša, da še sporočila ne znam prebrati. Naj mi bo oproščeno, saj je bilo to moje prvo sporočilo v beležki. No, zdaj sem se že malo spravila v red, me pa naslednji teden čaka remont pri zdravniku in krajša bolniška. Res ne vem, ali mi je usojeno pripeljati to dieto do konca. Mogoče bo pa to tudi dobra življenjska izkušnja in trening vzdržljivosti. Če pomislim, res noben del leta ni idealen za hujšanje. sissi

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

8. sep 2004 15:25

SISSI, ti nic kaj toliko ne premisljuj, idealen cas je tukaj in zdaj! Mimogrede, v tem letnem casu sta sadje in zelenjava najcenejsi in kot ves, smo mi veliko potrosniki vsega tega, torej..................... JamieO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti