Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

7. jan 2005 13:31

Eno vprašanje. V knjigici od Rine piše da lahko na dan OH ješ polento, a ni to škrob (koruza)???? Kairos

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

7. jan 2005 13:44

Zdravo, mačke! Sem zlo žalostna, ker nič ne gre dol! To pa je kazen za prekrške, ki sem jih delala, čisto prav mi je! Ker je vreme čudovito, bom pa pričela s trebušnjaki in tekom, da ta zadnji slab mesec še zgubim kako kilco. Kokos, čudovito! Mislim, da si prava asica! Čestitke! Se beremo še doma, če si bom priborila malo računalnik! dalmatinka

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

7. jan 2005 14:23

Kairos, to se že dolgo sprašujemo, pa nihče ni rešil... Jaz jo pač pojem pa še kislo mleko zraven al pa jogurt 0,1%maščobe... Je to zame pač dan x, ko se malo greši. mici_33

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

7. jan 2005 14:48

no fino! pol bomo pa pač polento jedli na OH dan. Sva se s sodelavko zgovarajle o ajdovih žgancih. Kam pa ti spadajo? Kairos

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

7. jan 2005 15:32

Živijo. Kairos, ajdovi žganci spadajo na OH dan. Polento sem si pa jaz pripravila na Š dan...je kar nekaj "dvomov" glede določenih živil....npr. soja-na internetni strani diete je napisana pod B in Š dan(!!??) ugotovile pa smo, da ima celo več beljakovin kot meso!! Dalmatinka, vztrajaj pa bo šlo dol, sigurno! Samo ne obupaj. A ima katera kako idejo, kaj pripraviti na Š dan v mikrovalovki? Se slišimo kasneje, grem še molo ven, dokler je še kaj sončka in še ni tako mrzlo... Lp, maychi

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

7. jan 2005 17:14

pozdravljene moje sotrpinke mislim da ni toliko pomebno če se kako živilo kdaj pomeša ker škrob in OH se malo prepleta mogoče vam bo jasno v čem je štos te diete ob temle prispevku , da ni tok hudo če mal se pomeša http://med.over.net/phorum/read.php?f=130&i=170&t Lepo vas je brati ko se tako lepo vzbodbujate Lep pozdrav Dušan

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

7. jan 2005 19:44

Pozdravljeni! Sedaj sem prišla domov in prva pot je bila na forum. Lepo vas je brati, ker je vsak od vas zanimiv. Patricija jaz jem jogurte na B tiste z 0% maščobe. Za kosilo 2 za večerjo 1.Samo danes sem si naredila solato iz tune in paradižnika. Sedaj sem sita kot bobenček. Za jutri imam pripravljen pasulj. A mislite, da bi ga lahko en krožnik brez mesa? Že celo večnost nisem bila na orbitreku, in mi tako manjka aktivno gibanje, da je joj. Se bom poboljšala, obljubim. Papa Dipsi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

7. jan 2005 21:33

Živjo prijatelčki! Kar težko vam je sledit, ko sem pogledala na forum sem ugotovila, da me čaka kar veliiikooo strani za prebrat. Žal ni časa. Sem pravkar prišla s smučišča, tako pač bo to v času zimske sezone. Sem kar malo žalostna, ko ne morem pogledat na forum, preprosto ni časa. Sem pa z vami in se pridno rekreiram. Upam, da bo ful efekta. Nočko! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

7. jan 2005 22:17

Nekaj dni me ni bilo tukaj, komaj sem uspel sedajle vse prebrati! Nezadržno se tudi meni bliža dan X(10.1.2005),začetek diete! Zadnjič sem omenil tri različne diete, ste nekateri mislili, da se hecam, potem pa ste le našli na internetu. Odgovora, katero dieto priporočate oz. po kateri se ravnate vsi tukaj, še nisem dobil! Trixie(upam,da sem si prav zapomnil), hvala za pomoč, ko si omenjene diete našla! Sicer pa bom vašo pomoč in vzpodbudo še bolj potreboval od ponedeljka dalje.... Robi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

7. jan 2005 22:54

Ja zdaj sem pa tudi jaz uspela prebrat vse za nazaj! Uhhhh.... Celih 15 str. Da bom malo bolj na tekočem. Čeprav je vsak dan kar nakaj novih strani, se strinjam s tabo Meli. Res je veliko bolje, kot včasih. Se je že celo zgodilo, da ni bilo skoraj nikogar. Kokos, kapo dol!!!!! Kar tako naprej proti zastavljenemu cilju. Pa kaj bi govorila, saj ti sama najbolje veš. To nam dokazuješ!!!!!! Mejte se! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti