Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

6. jan 2005 19:45

Zdravo. Kam sta nam pa moška člana ušla? A sta se prestrašila? A ima slučajno katera takšen "problem" kot jaz....že dalj časa opažam, da me po jabolkih vedno tišči v želodcu (pojem dve, maksimalno 3, če so zelo majhne). Kaj boste imeli jutri na jedilniku? Jaz bom pripravila (verjetno) lignje na žaru, za večerjo pa kar tune, ker lignjev sigurno ne bo ostalo nič... Kokos, vsaka čast, koliko si izgubila! Kar tako naprej, do željenega cilja. Rožica, spet na dopustu? Lp, maychi

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

6. jan 2005 20:13

Zdravo! Kokos vse čestitke za tako veliko izgubo kg.Jaz sem si zadala cilj -15kg, trnutnosem jih izgubila 6kg v 37 dneh. Upam da mi bo uspelo. Danes sem na sadju in sam si dopoldne naredila vitaminski napitek (2 pomaranči in eno limono sem iztisnila ter zalila z 1 litrom vode) za kosilo pa sem pojedla pečeno banano. Jutri sem na B pa bom jedla jogurte, meni ful mankajo ker jih imam zelo rada. Pa pa Dipsi

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

6. jan 2005 20:21

Oj maychi jaz sem tu, vas berem , danes imam sadni dan , in je šlo super , za kosilo sem si naredil zelenjavno juho , mm super mi je ratala , por , korenje ,koleraba, pradižnik čebulo sem popekel kar na žaru , in dodal sol vodo in ful začimb kar sem jih našel v omari , vse od origane naprej :) bozansko je bilo ... jutri pa mmm mesek lepo vas je brati , sej ko bom imel krizo se javim , še siti me boste Lep pozdrav Dušan

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

6. jan 2005 20:43

Dušan, a ti to kar sam kuhaš? A si še samski? Verjetno ne, te je kakšna srečnica ulovila! Moram jaz mojega pred računalnik spravit, da prebere...mogoče se bo pa kdaj spomnil...(no, saj ni tako grozno, malo se hecam). Je pa res, da ne vidiš velikokrat, da si moški pripravi kaj drugega, kot kakšen sendvič maychi

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

6. jan 2005 20:52

maychi ne nisem samski , ja kar se tiče pa zdele diete na začetku si pa sam kuham , ostali imajo še nekaj dobrot od praznikov , pa tudi kasneje si bom še kdaj kaj sam pripravil , se vsaj zamotim , da skoz ne mislim na hrano Lep pozdrav Dušan

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

6. jan 2005 20:59

No, tu sem tudi jaz, uspešno prebrodila svoj prvi sadni dan. Šlo je več ali manj brez težav, sadje imam kar rada. Zvečer pa še na aerobiko. Še dobro da je, ker na mojem orbitreku se tudi že dalj časa prah nabira. Dipsi, ali ti ješ jogurte na B dan? A za kosilo? Ali še kaj zraven? Lp, Patricija

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

6. jan 2005 21:06

Najbrz ste me ze siti, ampak si ne morem pomagat. Nahranila sem lakotnike, pospravila po kuhinji, kopalnica se tudi blesci in peglat se mi ne da. Pred televizor si tudi ne upam in tako sem pristala ob racunalniku. Pssssst, lacna sem :o). Ampak jutri bo pa nekaj bolj konkretnega. Za kosilo bodo postrvi in veliko zelenjave ter zelena solata. Domacim bom pa privoscila se krompir in rizev narastek. Ampak zame bo po danasnjem sadju ze riba "ohcet". Za vecerjo pa bomo kar vsi skupaj jedli solato s tunino, ker mi za vecerjo riba od kosila smrdi, pect se mi je pa tudi ne ljubi. Kikis, skutin strukelj pa ne bo tisto pravo za beljakovinski dan. Vsaj po moje ne. Jaz bi ga pojedla na OH dan. O matr KOKOS, to je pa vec kot uspeh! CESTITAM! Gotovo nisi veliko gresila, ali pa sploh nic. Kapo dol! Zavidam ti tvojo mocno voljo in ti zelim, da bi ti se naprej uspevalo. Kairos, ja kava z mlekom. Veliko tukaj jih trpi zaradi kave in pomanjkanja mleka v njej. Meni pa sploh ne pase vec drugacna kot crna. Seveda pa niti priblizno ne pijem vec mocne kave. Simonka, alkohol je strup pri vseh dietah. Predvsem zganje. Nekatere diete sicer dovoljujejo kozarcek vina, vendar ne 3 MD. Maychi, jabolka so zelo tezko prebavljiva in nic cudnega, ce ti oblezijo v zelodcu. Mmmmmmmmmmm lignji! Glede nadaljevanja stroge 3MD diete po treh mesecih pa takole. Prebrala sem na enem izmed linkov, ki ste jih posredovali tukaj, da je treba po treh mesecih prekiniti. Ta nacin prehranjevanja namrec telesu nudi premalo beljakovin in menda je to po 90 dneh lahko ze skodljivo. Kolegica, ki me je navdusila za tole dieto je v 3 mesecih shujsala 26 kg, v treh mesecih pa se dodatnih 6. Striktno se drzi locevanja zivil, prigrizke je ukinila in po 20 uri ne je vec. Po treh mesecih se je spet lotila 3MD, konec decembra in edino za Silvestrovo se je pregresila je rekla. PUnca ima taksno voljo!! Zdaj pa bo najbolje, ce se grem umit in v posteljo, da ne bo kaksnih traparij. Lahko noc vam voscim in vsem zelim sladke sanje Marina5

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

6. jan 2005 23:30

Čer! Vidim, da nisem sama in smo kar štiri na OH. Torej Simonka1, Gogy in Kokos jutri smo na sadju. Mimogrede, Kokos lepo, da si spet z nami. Kikis, jaz sem jedla sirove štrukle na B dan, naredila pa sem jih s špinačo. Meni so fuuuul dobri in maznem kar dva. Zdaj je pa že čas, da se odenem v nočno uniformo. Nočko! Meli Don"t worry, be happy!

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

7. jan 2005 8:19

Hojla! Menda sem danes prva, vse še spite, kot sem jaz prespala včerajšnji dan, ko sem prišla domov iz nočne. Pa sem danes imela kaj delat, ko sem morala prebrati 5 strani od včeraj, ko ste se tako razpisale. No, meni je moja tehtnica pokazala danes zjutraj -1,5kg, držim se diete, kavo pijem z mlekom, le prigrizkom sem se odpovedala, jem točno na ure, pijem vodo (sicer ne veliko, ker ne morem), drugače pa gre, moj cilj 5 kg ne bo tako težko doseči, zato bolj na izi, da ne bo kaj narobe. Danes sem na sadnem dnevu, lačna nisem nič, bo pa za kosilo nekaj zelenjave, jutri pa bo mesek...... Kdaj so lahko ribe? Mislim, da na beljakovnski dan, če se ne motim, ribe imam namreč zelo rada, torej je to nedelja za mene! Zraven pa bo velikoooo solate. Punce, imejte se skrajno lepo, uživajte ob hrani, čitamo se spet jutri, bom kar cel dan visela na kulinariki in vas čakala, ker sem v službi. Lepo vas pozdravlja sotrpinka Galja.

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

7. jan 2005 8:39

Dobro jutro vsem skupaj! Vse čestitke Kokos!!!!!si pa res pridna!!No to je pa fino da nisem sama dons ob sadju že za jutri študiram kaj bom jedla ,ker dons bo vse skupej bolj tko-tko! Mayci tudi mene tišči v želodcu po jabolkih sploh, če jih jem zvečer,tako da se jih kar malo izogibam. Galja ribe so na mesni dan tako kot sir ali mleko!Tudi jaz jih obožujem nasploh vso morsko hrano. No kar vsi tako naprej pa nam bo skupaj ratal!!!!!!!!1 simonka1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti