Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

6. jan 2005 9:08

Pozdravljeni vsi. Aha,večina danes na sadju.Cool! Saj se boste navadli teh sadnih dni,pol boste pa komaj čakali kdaj bo spet sadje. Jaz pa sem včeraj preživela svoj 3 vodni dan in danes se počutim srečno kot le kaj.Kar poletela bi od sreče,tak fajn mi je.Voda je res super zadeva. Sam hec je bil popoldan v službi.Sodelavka je imela rojstni dan in je prinesla peciva cele kupe.Šla je do vsake in pridno ponujala dobrote.Mrzlično sem razmišljala,kako bi ji na lep način povedala,naj mi oprosti,ker ne morem vzeti peciva. Ona pa pride do mene in na ves glas zavpije:"Marjetka,danes nema hujšanja!!!!!" Kar vroč mi je postalo.No,pa sem si nabasala cel kup peciva.Pa, da ne boste mislili,da sem katerega poskusila.O to pa že ne! Vso pecivo sem dala Olgici,sodelavki,ki me pri dieti ful podpira. Ona se mi je sam smejala in mi obljubila,da ne bo nikomur povedala,da se sladka namesto mene.Njej se ne bo nič poznalo.Je suha ko treska,pa lahko celga vola poje.Blagor ji. In tako se je vse srečno končalo. Danes bom za kosilo jedla piščančje hrenovke in radič z naribanim surovim korenčkom. Večerjam pa v službi in si bom zraven nesla ravno takšno solato,namesto hrenovk bom jedla pa piščančjo salamo. Pa še to:na beljakovinski dan zmeraj tam nekje vmes med kosilom in večerjo popijem en LCA jogurt,to pa zaradi kalcija in sploh ker ga obožujem. Tako,želim vam veliko sreče in preživite dan brez pregreh. Pa kaj potem,če se kdo zraven vas masti z kračami ,pomislite,kako jih bo pol tiščalo po želodcu. Vi se boste počutili pa tako lahkotno in srečno. Se splača potruditi! ADIJO! ZAUPAJTE VASE,KAJTI USPELO VAM BO! Kot je meni!!!!!!! Marjetka cvetka

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

6. jan 2005 9:14

jooooj komaaj vsee preberem No Galja moram te pohvaliti, če bi bila sama v službi bi bilo po moje lažje, kot pa da imaš sodelavce, ki se mastijo. Hudo. Ampak boš zdržala, aneda? Nas preberi, kaj vse delamo pa bo lažje. Trixie jaz v banjo sploh ne grem, ker sem potem tako lačna, da bi vola pojedla. Se polivam z vročim tušem- neomejeno. Potem si nadenem volnene nogavice, pa termofor nesem s sabo na sedežno pa pol v posteljo. Hudo me zebe že celo dieto. Dobra stran je, da točno veš kdaj pregrešiš- ker ti je toplo. Pomaga pa še šport- se ogreješ.Al na orbitreku, če ne gre drugače. Danes sem si privočila skodelico zmiksanih jagod /kupila zmrznjene/. Pol pustila za naslednji obrok. Na sadni dan si ponavadi privoščim kakšno dobroto. Mogoče bom še jabolka spekla, da se pogrejem- za kosilo. Pozdravčke vsem mici_33

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

6. jan 2005 10:11

Dan, Mici, ti si pa res pridna. Več kot tri mesece si že disciplinirana in še telovadiš zraven, tako da si mi res pravi vzor. Pa tudi maychi je tvoje sorte. Trenutno imam tudi sama zelo močno voljo in upam, da bo tako močna ostala tudi po dveh mesecih. Pravzaprav se jaz najtežje spravim v red, potem ko sem enkrat v "shujševalnih tirih" kar gre. Nekako samo od sebe, seveda z manjšimi odstopanji. Za te si vedno rečem, da so sestavni del življenja in kompromise smo navajene vse sklepati, ni res. Za zajtrk sem že pojedla eno banano in še par uric pa bo na vrsti kosilo. Celo popoldne bom v službi, tako da sem si prinesla tudi 4 mandarine za malico. Kot sem že večkrat napisala, so mi sadni dnevi najbolj grozni. Pa ne zaradi lakote, ampak zaradi sladkobe. Odkar sem se odločila, da bom sladkobo razbijala s kakšno kumaro ali kislim zeljem, pa sem tudi psiho poštimala. Na tistih linkih, ki ste jih posredovale so tako ali tako navedeni sadno-zelenjavni dnevi. Tako, da imaš prav Francka, ampak komaj bom pa čakala mesne dneve. Galja in Slamca, držita se in želim vama čim manj skušnjav v službi. K4484, hvala za recept. Tudi sama bom te zelenjavne žepke enkrat probala. Aiwa in Kairos, danes sadje, jutri pa meso. Malo vitaminov tudi prav pride. Se vrnem zvečer, do takrat pa pridni bodite. LP Marina5

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

6. jan 2005 10:20

Dobro jutro! Kaj ja še katera ali kateri danes na OH? Od kar ste vsi začeli na novo, sem čisto sama Galja, kako ti je uspelo prebrodit noč? Marjetka cvetka iskrene čestitke za tretji vodni dan. Še štiri dni pa bo! Jaz zaključim z dieto 31. januarja. Zanima me tvoja bilanca. Upam, da nam javiš v ponedeljek Lep dan! Meli Don"t worry, be happy!

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

6. jan 2005 10:38

Jutro! Danes sem prava zaspanka , kar nekanko se mi ne da iz tople postelje. vendar pa sem že ob 7h pojedla banano nato kratka pavza( pod kovtrom, ker me zelooooo zebeeee), sedaj pa bom imela za malico 1/4 ananasa. Za kosilo pa presno kislo zelje, potem pa samo bog ve kaj. Gaja hvala za recept, veš je že prpopan v kuhinji kjer mu je mesto. Ko ga sprobam ti javim. Meli tebi pa hvala za odziv in dobro voljo, da mi pomagaš. Bila sem zelo vesel, ko sem videla pošto. Upam, da bom tudi jaz osvojila te vaje tako kot si jih ti. Ko pošiljka prispe ti sporočim. Bodite pridni in lepo pozdravljeni od Irene Čao do večera! picika

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

6. jan 2005 10:52

joj včerj sem mela OH dan pa mi zvečer torta sploh ni pasala. Tako težo mi je naredil v želodcu da tut koščka čokolade nebi mogla pojesti. Bi me pa mikalo namesto torte pojesti kos belega (ali koruznega) kruha pa skodelico kakava?!? Kaj pravite na to? Kairos Sporočilo je spremenil(a) Kairos dne 06. jan 2005 10:52:36 Sporočilo je spremenil(a) Kairos dne 06. jan 2005 10:53:31

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

6. jan 2005 11:01

Jutro vsem skupaj! Kako ste pridni jaz kar malo obupavam na vsake toliko cajta ....pol se pa zbašem na kompjuter pa vidim da tudi drugi "trpijo" tako da spet voljo dobim! Danes sem pa frej in mam cel dan cajt premišljevat kaj bom nesla v usta.....že kuham makarončke tko da bo pripravljeno ko me zvije lakota! No ker mam pa čas se bom pa spravla na orbitrek...če bomo skupaj držali bo lažje .No dons sem pa upala stopiti na vago......kako gre to počas no ja sej sem šele na začetku sej bo ane??????? simonka1

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

6. jan 2005 11:17

Aja pa še tole! Ker sem prava kofetarica se kavi res ne morem upreti!!!!!!Ni bolšga zjutraj ko vstanek šalca kaaaaave samo jaz jo pijem z mlekom a je to velik prekršek???"" simonka1

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

6. jan 2005 11:37

Simonka1, to je pa odvisno od količine mleka v kavi in od tega, koliko kav spiješ. Če je mleka malo, potem je tudi prekršek mali , če želiš dosti shujšat, potem pa se je potrebno čimbolj izogibat prekrškom. Sicer pa vsi kdaj grešimo , saj dostikrat ne gre brez tega. Če sem kateri ali kateremu naredila krivico, se OPRAVIČUJEM. Meli Don"t worry, be happy!

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

6. jan 2005 11:39

V bistvu ni prekršek če piješ kavo (čaj) z mlekom na B dan, a ne????? Kairos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti