Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. jan 2005 13:28

Marjetka cvetka, hvala za nasvete, po moje tudi ne bi bilo nič narobe, če bi ponoči jedla sadje ali pa solato, nekaj pa moram vseeno pojesti.Hvala! Galja

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

4. jan 2005 13:46

Ej punce, a veste kaj bom jaz danes za kosilo? Vodo ali pa bi mogoče čaj? Eh, raje bom čaj, ker me tako zebe, da sem že moža poklicala in mu naročila, da natoči polno kad vroče vode, da se bom segrela. Ha, ha zakaj pa ne bi bila še od zunaj a mokra, če imam v sebi že za en bazen tekočine! Zaenkrat gre brez problemov in kake lakote. Za večerjo grem pa spat! Jutri pa poročam kako mi je uspelo in kaj pravita tehtnica in meter. Lepo bodite!

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

4. jan 2005 13:46

Ciao! Seveda sem ponosna sama nase, pa še kako. Vedno sem zatjevala in (se) prepričevala, da jaz brez jest pa ne morem bit. Vsaj malo moraš pojest, sicer me boli želodec. Pa NI RES! To sem spoznala včeraj, ko sem cel dan pila vodo. Nikoli nisem bila ljubitelj vode. Veliko raje pijem čaj (zeleni),seveda brez sladkorja itd.,.. v neomejenih količinah. Če tega ni, potem je dober Baby oz. katerikoli drugi. Dokler nismo nabavili doma fitra za vodo. Zdaj si natočim v steklenico (plastenko) vodo in jo postavim predse in pijem. Ma teče ko" olje ! Resnično - vodo si je treba postavit pred nos, pol gre pa samo od sebe. Le pogumo dekleta in fantje - če lahko jaz, lahko tudi vi! BY! gogy

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. jan 2005 14:07

Marjetka cvetka, hvala za nasvete, po moje tudi ne bi bilo nič narobe, če bi ponoči jedla sadje ali pa solato, nekaj pa moram vseeno pojesti.Hvala! Galja

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

4. jan 2005 14:09

Haj! Ja, Bobby oz. Robi je seveda moški. Moški, ki se intenzivno (branje vaših prispevkov tukaj, branje knjig, razmišljanje o tem ali bom zdržal...) pripravlja na ponedeljek, 10.1.2005. Mislim, da bo meni zelo težko, saj že vse življenje jem v glavnem zvečer, čez dan pa bolj malo. Ker je navada(najmanj 17 let) železna srajca, se bojim, da se bom težko navadil takih "obilnih" večerij(npr. prvi dan: jogurt ali kislo mleko!? Zanima me še nekaj: Z interneta sem si sprintal te diete in obstajajo 3 različne verzije! 1.verzija: dieta združenih narodov, 2 verzija: dieta kombiniranja živil za spreminjanje metabolizma in 3 verzija: dieta za spreminjanje metabolizma. Najbolj mi je sicer všeč 3.verzija,kjer je zraven še jedilnik za vseh 90 dni! Sitno 005!!! Robi

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. jan 2005 14:17

Marjetka cvetka, hvala za nasvete, po moje tudi ne bi bilo nič narobe, če bi ponoči jedla sadje ali pa solato, nekaj pa moram vseeno pojesti.Hvala! Galja

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. jan 2005 14:20

Bobby, kje so jedilniki za vseh 90 dni?

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

4. jan 2005 14:24

Lep pozdrav! Spet se vračam. In upam da mi bo tokrat uspelo, prvič se mi je namreč porušil cel sistem. Začelo se je novo leto in odločila sem se, da bom tokrat resno nekaj naredila zase, za svoje boljše počutje. Upam, da me boste podpirali kakor bom tudi jaz vas. Srečno! tocka Sporočilo je spremenil(a) tocka dne 04. jan 2005 14:25:01

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

4. jan 2005 14:26

Pozdravljene ponovno, manekenke in manekeni! Sem danes kar na sadju, ker sem preveč grešila med prazniki! Za pop......!!!!! Po toči zvoniti je prepozno, lahko pa se spraviš nad sadje in ga žvečeš po kazenski dan ali dva. Imam +2 kg. Potem vam je jasno kako sem grešila, ne? Konec diete imam 02.02.05 in rada bi vsaj še 3 kg spravila dol, malo pa bom dieto verjetno tudi podaljšala (za kak teden)! Mejte se, še posebej začetnice! dalmatinka

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

4. jan 2005 14:29

Ojla! Oooo punce kako ste se razpisale vidim,da nas je danes kar nehaj na škrobu. Tale recept o čičeriki pa ni slab, sem si ga že shranla in ga bom poskusila čez 4 dni. Galja poskusi z mate čajom boš videla, da po njem ne boš prav nič lačna in boš vesela, ko boš noč preživela budna z veliko energije in občutkom sitosti. Jaz sem si ga kupila v CE v Biotopu. Kar pa se tiče vode je pa res, da jo moraš imeti v plastenki in pred sabo, potem gre res kar sama od sebe dol. Jaz jo tako že dopoldan spijem cca 2 L. Ker pa se vode navadne na sadni dan zasitim si privoščim ZA LIFE. Trixie ti pa le pogumno dalje , če te zebe zlezi pod kovter in si privošči spanec, da ti mine dan, če pa to ni izvedljivo pa se zaposli s čim. Saj veš, da boš premagala ta dan, ker si močna oseba in si to želiš. Tudi jaz zdajle pijem vodo in ti nazdravljam na tvojo močno voljo in pgum. LP vsem tu gor picika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti