Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

3. jan 2005 18:19

Zdravo! Hvala bogu, da so prazniki za nami. Sedaj pa ponovno pridno na dieto pa bo. Čez novoletne praznike sem pridelala +1.40kg. Sem jezna sama nase pa nič ne pomaga. Danes sem imela B dan in sem si privoščila veliko skledo mešane solate in malo lahke poli salame. Prebavo imam zaštekano da kar ni res. Si bom sedaj pogrela donat in upam, da bo kakšen učinek. Pa, pa. Dipsi

Sergea  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3

3. jan 2005 19:25

Zivjo punce, Lepo vas je brati. Z dieto zacela konec novembra. Med prazniki brez prekrska na veliko jezo tascice, ampak tokrat je moja trma zmagala :))). V 1. mesecu -7 kg (nosecniski), prednosecniski so sedaj na vrsti. Po eni strani si zelim zgubiti samo se par kg (max 5), po drugi strani pa bi rada vztrajala vse 3 mesece. Hm?? Domisljija za jedilnike mi ful dela in bom ideje verjetno uporabila se po dieti. S 1.1. se mi je pridruzil tudi moz. Vidim velike probleme na obzorju. Sama ne obcutim nobene lakote, on pa je bil ze na 1. P dan cisto scagan ??? in se med obroki filal z bananami. Ima katera/-i kaksen nasvet glede tega, res si zelim da bi vztrajal vsaj 1 mesec! Saj res, tole z bananami mi ni cisto jasno. To je cisto skrobno zivilo (kot npr. krompir). Sama jih ne jem, ker jih nimam prevec rada. Ali je katera kje zasledila kaksno omejitev pri bananah na sadni dan ali pri zajtrku? Pa se to, kje bi lahko dobila seznam nevtralnih zivil. Drzte se in zdrzte pa enga srecnga in zdrauga Sergea Sporočilo je spremenil(a) Sergea dne 03. jan 2005 19:29:38

Sergea  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3

3. jan 2005 19:56

Dusan, hvala. Bom se malo studirala nevtralce. Sergea

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

3. jan 2005 20:11

Čao! Lepo pozdravljene sotrpinke , še posebej tiste ki ste danes začele hujšati, med katere spadam tudi jaz.Danes mi je šlo kar dobro, zjutraj dve mandarine, za kosilo dve puranje roladice, s solato seveda , za večerjo pa tudi puran z paradižnikom.Najhuje je samo to , da se v službi težko vzdržim, saj sem v neposrednem stiku s hrano, delam namreč v hotelu v slaščičarni, kar je pri hujšanju zelo negativno. V glavnem sem beljakovinski dan lepo preživela, brez hude lakote, najbolj me je strah četrtka, ko je na vrsti sadni dan. Ali ima še katera te probleme na sadni dan ? zdi se mi , da sem po sadju še bolj lačna in me nikakor ne zasiti, tudi če pojem banano. Katere vrste sadja najbolj pogosto uživate, da preprečite lakoto? Lep pozdravček slamca8

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

3. jan 2005 20:56

Pozdravljeni sotrpini! Vidim, da nas je kar veliko, ki smo jezni sami nase sedaj po praznikih. Ne se sekirat, raje razmišljajmo, kaj bi bilo, če ne bi bili na dieti-sedaj je bila kakšna kilca več, kaj pa bi bilo drugače...malo pozitivnih misli vedno prav pride. Res se je težko upreti vsem dobrotom, ki so na mizi...ampak sedaj pa gremo pogumno naprej, a ne? Je kar super, ko imaš za kosilo malo manj in te potem ne tišči vse (kaj vse bi dala, da bi se tega držala med prazniki...ampak). Od danes pa pogumno naprej, željenim kilogramom naproti! Pa še tako veliko nas je!!! SUPER Slamca, ne razmišljat o tem, kako je grozno ker ješ samo sadje (to meni zelo pomaga, pa še vedno si že pripravim jedilnik za naslednji dan in si mislim, kako se bom z mesom mastila-delam vse, samo da pomaga). Drugače, če si pa res zelo lačna, pa raje pojej kakšen sadež več (jaz si vedno privoščim 4 kivije, 3 jabolka-če se pa zaradi tega zredim, pa tako ali tako nima več smisla...). Bodite pridni, jutri bo tehtnica sigurno pokazala manj! Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 03. jan 2005 20:58:03

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

3. jan 2005 20:57

En lep dober večer vsem! Kako ste? Vidim, da nas je vsak dan več, lepo to. Pozdravljeni vsi, ki ste na novo. Želim vam dosti sreče, še več pa vztrajnosti pri 3md. Jaz sem danes 50 dan na dieti in tehtnica je zjutraj pokazala -12,5 kg. Na to dieto sem se že tako navadila, da ne vem kaj bom, ko je bo konec. Zanima pa me, če že ima katera Rinino knjižico kako po končani dieti? Lepo bodite pa veliko uspehov v novem letu!!! saby

Lili66  

član od: 20.12.2004

sporočila: 7

3. jan 2005 21:13

Slamca, meni na sadni pomaga, če si naredim npr. jabolčno čežano (tri jabolka), malo cimeta in nekaj rozin. Toplo je in mi deluje kot topel nasiten obrok. Sem zadnjič jabolka tudi spekla, izdolbla noter dala malo orehov, pa nekaj rozin. Ful nasitno, komaj sem enega pojedla. Ali pa grickam suho sadje, predvsem jabolčne krhlje. Meni se zdi, da je sadni dan pri meni kar preveč nasiten, imam večkrat slabo vest. Kar ti hočem povedat je, da ni treba, da si lačna. Saby danes je bilo govora o tej dieti na radiu, mislim, da val 202. Ujela sem, da bo marca izšla še ena knjižica z recepti in sicer kako po dieti. Kombiniranje hrane znotraj obroka, ne dneva. Dopoldne pa še vedno sadje. Lili66

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

3. jan 2005 21:21

Čao ! Saby, mislim, da sploh ne obstaja Rinina knjižica kako po končani dieti, saj sem na Rino naročena že eno leto in še nisem zasledila, da bi bila ta knjižica kaj omenjena.Povem pa vam lahko, da sem zasledila da izide marca drugi del knjige 90-dnevna ločevalna dieta. Po končani 90-dnevni dieti moraš narediti OBVEZNO! 90 dnevno pavzo (s tem , da paziš na kombinacijo hrane) po 90 dneh pa jo lahko spet ponoviš dieto mislim. slamca8

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

3. jan 2005 21:29

DOBER VEČER VSEM SKUPAJ! Danes je za mano 22. dan diete - sem se prej malo uštela. Tudi jaz sem zelo vesela, da nas toliko hujša po tej dieti. Super občutek je, ko vam lahko malo pojamram in vas vprašam za kakšen nasvet. Dušan, hvala za dober link. Sem ga takoj skopirala. Prebrala sem, da banane niso ravno priporočljive, zato vas vse sprašujem, če jih jeste na SADNI DAN. Jaz jih namreč obožujem, zato jih veselo papcam. Mislite, da bi bilo boljše, če bi se jim odpovedala? Odločila sem se, da se zdaj vsaj 10 dni ne bom vagala, ker je res brezveze vsako jutro stat na vagi in upati na čudež. VSAKA STVAR RABI SVOJ ČAS! Bo že, do mojega zadnjega dneva - 12. marca - je še kar nekaj časa. Jutri imam pa moj najboljši dan. Za kosilo si bom privoščila testenine s paradižnikom, za večerjo pa 2-3 kepice sladoleda s smetanu in rebro jedilne čokolade, seveda. Fajn se mejte. pa pa tajika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti